ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Je li moguće da je netko pogriješio u zadavanju naloga pa umjesto prodajnog stavio kupovni, ili mu je baš i nakon isplate dividende 530 jeftino?

Opet neko griješi po tvom sudu:)

http://www.zse.hr/default.aspx?id=70871

Moram priznati da mi i nije baš jasno, nije li TDR svojevremeno otkupljivao dionice TDZ-a, mislio sam da je to išlo u paketu BATu?
Sada je Adris pripojio TDZ, što je dobro, gledam financijske pokazatelje i bilancu TDZ-a, koje vjerojatno ne smijem staviti na forum, hm .. 😉

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nitko ništa ne komentira, pitanje koliko ih uopće i razumije tematiku. Pitam se je li netko od forumaša pogledao bilancu i rdg TDZ-a i ustanovio kako će to utjecati na Adris grupu? Rapidna promjena koja bi zaslužila i te kako raspravu na forumu, možda je ljeto pa je to slučaj da nema komentara .. ? 🙂

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nitko ništa ne komentira, pitanje koliko ih uopće i razumije tematiku. Pitam se je li netko od forumaša pogledao bilancu i rdg TDZ-a i ustanovio kako će to utjecati na Adris grupu? Rapidna promjena koja bi zaslužila i te kako raspravu na forumu, možda je ljeto pa je to slučaj da nema komentara .. ? 🙂

lp

pratim, ali zbog obveza ne stignm ući u tematiku.
I mene je iznenadila jučerašnja obavijest o pripajanju TDZ.

Kolega plavi možete li vi prokomentirati?


Nitko ništa ne komentira, pitanje koliko ih uopće i razumije tematiku. Pitam se je li netko od forumaša pogledao bilancu i rdg TDZ-a i ustanovio kako će to utjecati na Adris grupu? Rapidna promjena koja bi zaslužila i te kako raspravu na forumu, možda je ljeto pa je to slučaj da nema komentara .. ? 🙂

lp

Nisu li Rdg i Bilanca TDZ-a već bili “vidljivi” kroz konsolidirano izvješće? Kakav dodatni efekt očekujete?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

to su ostaci imovine duhana zagreb koji se moraju pripojiti adrisu jer tdr je prodana ……

ne vidim nikakav problem. to je već sve uključeno u konsolidirano izvješće. evemtualno ako će se imovina (koja BAT-u nije potrebna jer proizvodnje odavno nema) prodavati, a ako nije revalorizirana.

plavi
zašto misliš da podatke ne smiješ postati na forum? koga zanimaju, vrlo lako ih može naći.

u bilanci TDZ na dan 31.12.2014. imamo vrijednost materijalne imovine (Adris centar u Jagićevoj) oko 200 milijuna kuna, i kratkotrajnu financijsku imovinu (potraživanja za pozajmice od matice Adris grupe d.d. iznos od 557 milijuna kuna i pozajmica TDR d.o.o. iznos od 402 milijuna kuna

Bivšim radnicima splitskog hotela Marjan rovinjska Adris Grupa isplatila je 7,7 milijuna kuna,..

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/319696/adris-grupa-sve-blize-kupnji-kerumovog-hotela

ave Cezar
solomunsko rješenje za prozore na hotelu nakon što vatrogasci nisu htjeli potpisati da budu drveni prozori
a konzervatori ne daju da budu aluminijski.
Odluka da se ipak može graditi hotel je :prozori će odzvana biti drveni škure a iznutra aluminijski.
adris može sve.
ave Cezar

Adris preuzeo hipoteku upisanu na hotelskom aneksu uz hotel Marjan

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/319745/mic-po-mic-adris-i-preko-agrokora-do-kerumovog-marjana

ovo sa hotelom marijan mi se sve manje svidja kosturi trazbine dugovanja nismo ga ni preuzeli a vec smo u minusu od preko 100 mil trazbina i isplata.Imam r-a seriju

Cashom pun ADRIS obzirom na stanje u Turskoj, postaje jedini pravi favorit za ACI.
Prodati marine turskom Dogusu, sada se čini nevjerojatnim, a u Turskoj
se duboka kriza tek otvara.

Jeli nekome mozda vec sjela dividenda? Vidim prema Mojedionice da je datum isplate *do* 21.7. pa rekoh da provjerim jer meni nije, a ove godine nisam slao podatke u Adris (pretpostavljajuci da ih imaju od prosle godine)… Nisam u RH pa mi je tesko biti u toku..

New Report

Close