ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolega plavi,
kad se broj milijarda stavi pod navodnike to ne znači stvarnu već figurativnu vrijednost. Evo sad i to znate…
A Vašu izjavu da pišem gluposti ne bih komentirao. Ta tvrdnja samo po sebi dovoljno govori o Vama…



Nemojte zaboraviti da u ovom trenutku imamo barem tri vrlo agresivna prodavača koji ukupno imaju "milijardu" kuna u dionicama ADRIS-P-A…

Nemojte pisati ovakve gluposti , radi se o zbirnim skrbničkim računima, gdje je moguće da netko i kupuje i prodaje.
Sada je očito da trenutno više ima prodavača, ali je pitanje koliko imaju još dionica za prodati, sigurno ne milijarde koje spominjete jer to se ne bi prodavalo na burzi svakodnevno.

lp
[/quote

Upravo tako, to su zbirnički skrbnički račun, koji su moguće već danas presušili s prodajom, a možda i nisu..no, koliko god oni imali, prodat će, a i to će proći..i šta onda?


Poštovani kolega plavi,
kad se broj milijarda stavi pod navodnike to ne znači stvarnu već figurativnu vrijednost. Evo sad i to znate…
A Vašu izjavu da pišem gluposti ne bih komentirao. Ta tvrdnja samo po sebi dovoljno govori o Vama…

Što se tiče vrijednosti dionice, ako si dugoročni nemaš brige za pare i vrijednost, moje mišljenje je da će do kraja godine P-A na 500 kunića (e sada nemam kuglu pa da znam sigurno). Ovi što prodaju će netko pokupiti u blok transakcijama kao što je bilo i u prošlosti tako da nemam bojazni niti za to. Sve što me zanima je koja je slijedeća adrisova meta za preuzimanje, ostalo me ne brine.

Drage kolege,
zahvaljujem se na Vašim odgovorima i na komentarim vezanim uz moje razmišljanje…
lebowski, HaoRen, invest, katarina, ridick, ROOkie – dokaz da se može komunicirati na civilizacijskoj razini i kad se ne dijeli isto mišljenje.
Unatoč trenutnom trendu, nadamo se da će 406,407 i sl. ostati daleko iza nas.
Hvala Vam i srdačan pozdrav !

Bok ekipa.nedavno sam kupio dionice adrisa i zanima me dali moram to prijaviti nekome u tvrtku radi dividende ili to ide sve preko skdd.nov sam pa nisam upoznat bas s tim.hvala


Poštovani kolega plavi,
kad se broj milijarda stavi pod navodnike to ne znači stvarnu već figurativnu vrijednost. Evo sad i to znate…
A Vašu izjavu da pišem gluposti ne bih komentirao. Ta tvrdnja samo po sebi dovoljno govori o Vama…

Vi kao netko sa očito neiskustvom na tržištu kapitala i ne znanjem, poslije ću pojasniti zašto to mislim, bi trebali biti sretni ako vam netko iskusniji dobronamjerno uzvrati na post, pa makar upotrijebio riječ ” gluposti “, jer glupost je i bila to što ste napisali, a ta riječ nije nikakva osobna uvreda.. ne samo da bi trebali biti sretni, već i zahvaliti i idući puta dignuti dva prsta kada nešto trebate, ako trebate, kao Ivica u prvom razredu.
U protivnom mogli ste staviti u potpis da vas se mora tretirati kao damu ili gospodina u poodmaklim godinama. Evo vam sada opet prilike da se požalite kako sam nepristojan. U današnja vremena čovjek mora paziti ne kako se izražava, već i kako piše, jer se netko uvrijedi kada mu kažeš da je napisao glupost, ma ajde molim te. Nabijem to sve na d….. k….
Najbolje pustiti da sve i svatko propada, jer da se ne bi netko uvrijedio, bolje šutiti.

Zašto ste kupili dionicu na ayh sa cijelim iznosim koji ste mislili potrošiti na tu investiciju? Šta vam je? Pa da li stvarno mislite da ste pogodili trenutak pa tako odmah utrpali sve što ste mislili u ADRS?!
Ako tako mislite onda mislim da mislite da predobro poznajete tržište.
A ako tome nije tako, onda bi trebali biti sretni što je cijena pala kako biste smanjili prosjek.

I ja sam ga kupio prvi puta po 37x pa mi je na kraju prosjek 340 i bio sam sretan dok je padala cijena nakon što sam ga prvi puta kupio. Promijenite stil investiranja dok ne bude prekasno, razumijete što vam želim reči?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ipak se kupuje budućnost, treba vjerovati u firmu, i pustiti svakodnevno gledanje cijene sa strane…a ako želite svaki dan kupovati i prodavati i na tome zarađivati, onda ova dionica definitvno nije za vas!



Poštovani kolega plavi,
kad se broj milijarda stavi pod navodnike to ne znači stvarnu već figurativnu vrijednost. Evo sad i to znate…
A Vašu izjavu da pišem gluposti ne bih komentirao. Ta tvrdnja samo po sebi dovoljno govori o Vama…

Vi kao netko sa očito neiskustvom na tržištu kapitala i ne znanjem, poslije ću pojasniti zašto to mislim, bi trebali biti sretni ako vam netko iskusniji dobronamjerno uzvrati na post, pa makar upotrijebio riječ " gluposti ", jer glupost je i bila to što ste napisali, a ta riječ nije nikakva osobna uvreda.. ne samo da bi trebali biti sretni, već i zahvaliti i idući puta dignuti dva prsta kada nešto trebate, ako trebate, kao Ivica u prvom razredu.
U protivnom mogli ste staviti u potpis da vas se mora tretirati kao damu ili gospodina u poodmaklim godinama. Evo vam sada opet prilike da se požalite kako sam nepristojan. U današnja vremena čovjek mora paziti ne kako se izražava, već i kako piše, jer se netko uvrijedi kada mu kažeš da je napisao glupost, ma ajde molim te. Nabijem to sve na d….. k….
Najbolje pustiti da sve i svatko propada, jer da se ne bi netko uvrijedio, bolje šutiti.

Zašto ste kupili dionicu na ayh sa cijelim iznosim koji ste mislili potrošiti na tu investiciju? Šta vam je? Pa da li stvarno mislite da ste pogodili trenutak pa tako odmah utrpali sve što ste mislili u ADRS?!
Ako tako mislite onda mislim da mislite da predobro poznajete tržište.
A ako tome nije tako, onda bi trebali biti sretni što je cijena pala kako biste smanjili prosjek.

I ja sam ga kupio prvi puta po 37x pa mi je na kraju prosjek 340 i bio sam sretan dok je padala cijena nakon što sam ga prvi puta kupio. Promijenite stil investiranja dok ne bude prekasno, razumijete što vam želim reči?

lp
[/quote]

Ubije čoveka u pojam [emo_vrtimise]

Poštovani kolega plavi,
ma pogriješio sam… Dionica ustvari raste. Nije mi jasno kako to prije nisam vidio ali, srećom, Vi ste mi otvorili oči. Dakle dragi prijatelji, pogriješio sam – dionica ne tone kao kamen. Ona ustvari raste ! Evo i danas isto raste… Bio sam slijep kod zdravih očiju pa sam zato i pisao gluposti…
E stvarno nevjerovatno…

Ima i drugačijih mišljenja, npr. ovo

VLAHOVIĆ BI S DRŽAVOM TRAMPIO Croatia osiguranje za Aci Marine!

dokaz da čelni lik baš i nije sposoban al je zato podoban. Dokle???

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Dnevno.hr ne citam vec dugo jer je smece od portala ali sam sad otvorio i nasmijao se bas od srca.

Ovoliko gluposti nisam vidio otkad…pa otkad sam prestao posjecivati taj portal.


Poštovani kolega plavi,
ma pogriješio sam… Dionica ustvari raste. Nije mi jasno kako to prije nisam vidio ali, srećom, Vi ste mi otvorili oči. Dakle dragi prijatelji, pogriješio sam – dionica ne tone kao kamen. Ona ustvari raste ! Evo i danas isto raste… Bio sam slijep kod zdravih očiju pa sam zato i pisao gluposti…
E stvarno nevjerovatno…

ADRS-P-A
18.8.2014 – 295,33
17.8.2015 – 409,25

O kakvom padu pricamo? U zadnjih godinu dana dionica je narasla 40%. Vas jedini problem je sto ste dionice kupili NAKON sto je na odredjene vijesti u par dana cijena skocila sa 370 na 420 pa ste mislili da ce vec sljedeci tjedan dionica do koliko tocno? 500?
Sreca je samo vasa sto ova dionica svejedno ima jos jako puno potencijala pa cete i vi na kraju biti u dobitku, ali sa takvim stavom oko ulaganja strah me pomisliti sto izvodite kod drugih dionica.


@vodoinst
dnevno.hr Vam stvarno nebi trebao biti portal na kojem cete se informirati, vec mnogo puta su dokazali da im je istinitost tvrdnji koje pisu na daleko zadnjem mjestu


Ima i drugačijih mišljenja, npr. ovo

VLAHOVIĆ BI S DRŽAVOM TRAMPIO Croatia osiguranje za Aci Marine!

dokaz da čelni lik baš i nije sposoban al je zato podoban. Dokle???

Dakle, vodoinst, ti vjeruješ u ovo:

Dakle, zahvaljujući Slavku Liniću i njegovom čovjeku br. 1 za specijalne operacije Krešimiru Starčeviću, Ante Vlahović je na pladnju dobio Croatia osiguranje za mizeriju i tako ušao u jedan ozbiljan posao o kojem ne zna ama baš ništa.

Što se mene tiče samo se svi zalažite da ADRS bude što je moguće cjenovno niže.

Za koji mjesec dolazi 40KN dividende za sljedeću godinu koja je praktički tu za koji mesec točnije četiri imat ćemo novu najavu dividene.

Koja će za današnju cijenu opet biti daleko izna 7% i tako dalje, i tako dalje!!!

Imam dijonice ovog perspektivnog i krajnje dividendno potentnog poduzeća i ne pozivam vas na ništa jer više će ostati meni!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

premladi ste i naivni kolege – ne možete ni pojmiti koliko ima istine u privatizaciji ZABE, TDR-a i ulogama zvučnih tobože sposobnih likova. Dnevno tek sada nešto o tome piše a ja sam to znao tada. Samo se o tome nije smjelo niti šaptat a kamoli pisat. Imajte si i dalje ADRIS, ja sam ga prodao po 605 daleke 2007. A drugo mišljenje i kolegu VDT nemojte vrijeđat.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close