ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi
ima i novijih projekcija!

http://www.seebiz.eu/rovinj-dva-milijuna-nocenja-pet-dana-prije-nego-lani/ar-117183/
ulaganja u turizam su tek počela
http://www.seebiz.eu/broj-nocenja-u-usporedbi-s-2008-skocio-231/ar-117174/

http://www.seebiz.eu/rovinj-dva-milijuna-nocenja-pet-dana-prije-nego-lani/ar-117183/

Poštovani kolege…
Postoji li pouzdano objašnjenje zašto 3. i 4. dioničari u TOP 10 konstantno krate svoje pozicije ? Nisam baš unazad zadnjih mjeseci pratio razvoj na temi ADRIS-P-A… Tako da ne znam pouzdano da li netko mora prodavati (fondovi) i zašto. Ono što znam bilo je vezano još uz PBZ CO ali, ako se ne varam, oni su odavno ispali iz TOP 10 iako znam da PBZ CO još ima veliki broj dionica… Ipak, PBZ d.d. na trećem i četvrtom mjestu mi baš i nisu jasni. Prodavati pred ovoliku dividendu ako to ne moraju !? Dosta čudno…
Možda moje pitanje nekome zvuči prebanalno ali nadam se da nije sramota nešto ne znati.
Šta mislite o ovome, drage kolege ? Tko ima volje neka napiše nešto…
Srdačan pozdrav i hvala !

Adrisova dividenda je danas nešto manje zanimljiva nego nekidan

dionica već pomalo dolazi u zonu podcijenjenosti….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


dionica već pomalo dolazi u zonu podcijenjenosti….

možda ste čak ovaj put i u pravu…svaka čast

Falco, dionica je na ovim razinama debelo podcijenjena, na razinama oko 500kn možemo govoriti o nekakvoj konzervativnoj fer vrijednosti nešto slično kao kod Rivijere na 27kn.Da se razumijemo ove bankarske analize i procjene se temelje na prosječnom statističkom izračunu a koje bi se trebale revidirati na gore s obzirom na rekordnu turističku sezonu. S godinama koje dolaze u turizam će se sve agresivnije ulagat, nije predsjednik uprave Valamara javno iznio podatke da u Hrvatskoj nedostaje 150 hotela da bi bili u europskom prosjeku a jasno je vidljivo iz podataka od Eurostata o “Strukturi smještaja za strane goste” koju imate kod Nenada.[emo_smijesak]

@Invest , naravno da sam u pravu.ako želiš provjeriti, imaš graf na bilo kojem brokeraju

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ja još nadokupljujem, kupovao sam još od 330, pa neka oni samo prodaju.

[emo_cool]

Tko se ovo iskrcava?? Danas ošlo 5000 PA…

Puno hvala…

Poštovani kolege alias, HaoRen, Lebowski – imate li Vi kakvo mišljenje ?
Vaši postovi su uvijek imali glavu i rep. I od Vas i Vašeg mišljenja se dalo jako mnogo naučiti…


Puno hvala…

Poštovani kolege alias, HaoRen, Lebowski – imate li Vi kakvo mišljenje ?
Vaši postovi su uvijek imali glavu i rep. I od Vas i Vašeg mišljenja se dalo jako mnogo naučiti…


Dobiješ deset kuna dividende po dionici, pa onda još 40 kuna, a uz sve to dobiješ besplatno MAIS, CROS i Cromaris.

A najveći problem je što neki mirovinac mora ispasti iz igre.

Ne dao bog većeg zla.

Nisam baš pratio o čemu se radi ali PBZ(CO) mora prodati svoje dionice jer mu je tako naredila hanfa. CO mirovinski fond ne može imati svoje vlastite dionice u tom fondu jer je povezano društvo. ovo je od prošle godine a još nisu stigli sve prodati

PBZ/CO produžen rok za prodaju Adrisa

a što kad se iskrcaju?

New Report

Close