ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali uvijek mu se možeš čuditi….i ako imaš pravo, smijati [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ali uvijek mu se možeš čuditi….i ako imaš pravo, smijati [lol]

Pa tko je shvatio igru ostaje mu samo da se smije. [lol]

nekome je 205 dobra cijena za ući…

nekome je 205 dobra cijena za izaći…

nekome je 203 dobra cijena za ući…

nekome je 203 dobra cijena za izaći…

danas kad je sve u zelenom ADRS P-A oko pozitivne nule, deprimirjuće zaista, zvoni na alarm, očito je prodaja prejaka

netko biježi iz ove dionice?
a ja si danas malo popravio kupovni prosijek.

Sasvim sigurne o biježi .

Možda bježi….ali to je onda nešto savim ispravno : gramatički [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Hehehe, Kajin je legenda. pročitajte izjavu

http://www.jutarnji.hr/luka-bebic-otvorio-posljednju-sjednicu-sabora–prva-tocka-dnevnog-reda—ivo-sanader/977019/

"Damir Kajin iz IDS-a prvo je podržao premijerku, pa ju onda upitao za Croatia osiguranje:

– Kad se prodavala Ina ja sam bio protiv. I zato ću glasovati za vaš prijedlog da nitko ne može imati vlasnički udjel u Ini veći od 49 posto. Ali sada se Croatia osiguranje, po mojim informacijama, namješta jednoj hrvatskoj monopolističkoj tvrtci čije ću vam ime dati napisano na papiriću."


Hehehe, Kajin je legenda. pročitajte izjavu

http://www.jutarnji.hr/luka-bebic-otvorio-posljednju-sjednicu-sabora–prva-tocka-dnevnog-reda—ivo-sanader/977019/

"Damir Kajin iz IDS-a prvo je podržao premijerku, pa ju onda upitao za Croatia osiguranje:

– Kad se prodavala Ina ja sam bio protiv. I zato ću glasovati za vaš prijedlog da nitko ne može imati vlasnički udjel u Ini veći od 49 posto. Ali sada se Croatia osiguranje, po mojim informacijama, namješta jednoj hrvatskoj monopolističkoj tvrtci čije ću vam ime dati napisano na papiriću."

Ma mogu kupiti CO i ući u vlasničku strukturu Plomin III, dok je ovakav iskrcaj nema nam jače up.

a šta fali monopolističkim tvrtkama?

Čudno je to da Jakovčić podržava Adris u tim projektima, a Kajin im zabija nožinu u leđa. Izgleda da ga nisu dobro podmazali.


Čudno je to da Jakovčić podržava Adris u tim projektima, a Kajin im zabija nožinu u leđa. Izgleda da ga nisu dobro podmazali.

ma on to samo glumata (Kajin),20 godina muze saborsku plaću za laprdanja u vitar,kad je on a i svi drugi nešto stvarno uradio?nikad! [sealed]

Završio je Adris R44 Cup ( http://www.adris.hr/adris-rc44-cup/index.asp), gdje je kao gost došao i predsjednik države, malo obišao naš novi hotel itd., dakle tiče se to naše turističke divizije koja napokon kao i cijeli turizam u RH valjda staje na noge, koja jako puno i doprinosi tome turizmu općenito kroz ove nove hotele koji Rovinj i Istru dovode na razinu na kojoj bi trebali biti itd.

Kažu da u Rovinju još ima turista čak i van ova dva hotela u klasičnom jefitnijem smještaju, tj. premda će nam ovaj kvartal duhan opet malo zadavati glavobolje, turizam je tu lijek za živce. Turizam konačno postaje nešto lijepo, dostojno ljepote Rovinja kao grada, definitivno najljepšeg jadranskog mjesta (s kojim se samo Dubrovnik može mjeriti).

Mene taj duhan malo razočarava, nadam se da je privremeno jer vani se još može napraviti super stvari, ali turizam će izgleda uspjeti čak vrlo dobro, svakako iznad nedavno rezigniranih očekivanja tj. kao da se turizam vraća na stare super-optimistične planove, a napreduju i ostale sitnice (Crmoaris) tako da uz neku dobru akviziciju (konačno upošljavanje ovog ogromnog kapitala) ovo bi i bez duhana moglo biti vrlo zanimljivo, ali za duhan nadajmo se da će se odraditi neku bilo dobru izlaznu strategiju bilo postići uspjehe na novim tržištima, još ima šanse i za to!, u tom slučaju Adris može biti još uvijek u skladu sa mojim starim očekivanja, no koja su i stara i nova i sve skupa obzirom na ove cijene i tako irelevantni :P.

New Report

Close