Ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (HZJZ) Krunoslav Capak komentirao je kada očekuje kraj pandemije koronavirusa.
“Siguran sam da će nam na početku ljeta biti puno lakše. Nepredvidljiva je točna prognoza. Ipak, ako baš hoćete, mislim da će se pandemija smiriti za dvije godine”, kazao je Capak.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Svim državama koje insistiraju na uvođenju COVID putovnice, zabraniti njihovim građanima bez iste ulazak u Hrvatsku. Svi imaju pono goru epidemiološku sliku nego mi, želimo li opet jesen – zimu 2020?
Svi u Europi će već imati novu pandemiju a mi ćemo još uvijek imati ovu staru.
Uključite se u raspravu