ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto ce biti sa rezervacijama ?

Status Quo: Roll Over Lay Down


zar bi luković prodavao da je mogao više zaraditi? koliko puta će neki popušiti priče iz medija? ako prodaje luković, prodaj i ti.

Nije li Luković prodao 100,000 na cijeni 44 sredinom rujna? Niti mjesec dana kasnije bila je 52, pa zatim i 55 hrk.

Nemojte davati tako paušalne izjave.

(nemam dionice Zabe btw)

radi se o prebacivanju dionica s jednog na drugog, dogovorene transakcije kojih je bilo i zadnjih dana
strpljeni spašeni s ovom dionicom ste na sigurnom

dan je pametniji od noći!



zar bi luković prodavao da je mogao više zaraditi? koliko puta će neki popušiti priče iz medija? ako prodaje luković, prodaj i ti.

Nije li Luković prodao 100,000 na cijeni 44 sredinom rujna? Niti mjesec dana kasnije bila je 52, pa zatim i 55 hrk.

Nemojte davati tako paušalne izjave.

(nemam dionice Zabe btw)
[/quote]

uvijek se tako napravi da ovakvima poput tebe zamagle oči. vidim, uspješno to rade već drugi put. vjerojatno bi mogli i treći put uz ovakve investitore. što njega briga ako cijena ide gore kad je očito da više nema podrške za rast. također nemam dionice zabe. vaše su izjave paušalne, moje su utemeljene na iskustvu

...povijest se ponavlja...

Kolika ce biti dobit zabe ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ključni pokazatelji poslovanja u prvih devet mjeseci 2016. godine:
 Poslovni prihodi Zagrebačke banke d.d. iznose 3.225 milijuna kuna (+15,5%)
 Ukupni troškovi poslovanja iznose 1.352 milijuna kuna (+5,5%)
 Dobit od poslovanja prije vrijednosnih usklađenja i rezerviranja za gubitke iznosi 1.873 milijuna kuna (+24,1%)
 Troškovi vrijednosnih usklađenja i rezerviranja iznose 466 milijuna kuna
 Neto krediti komitentima iznose 68.819 milijuna kuna
 Depoziti komitenata iznose 75.625 milijuna kuna

ako ovako bude cijelu ginu dobit cca 1,3 milijarde kuna….hm

dan je pametniji od noći!


radi se o prebacivanju dionica s jednog na drugog, dogovorene transakcije kojih je bilo i zadnjih dana
strpljeni spašeni s ovom dionicom ste na sigurnom

dionice koje je ovaj prodao kupilo je više investitora uključujući i investicijske fondove koji nemaju veze s prodavateljem. Da ste investirali samo 120tak kuna za CD knjige dionica vidjeli bi to i sami. Također mogao sam i ja kupiti tada te iste dionice, i sad mi je krivo da nisam.

Bedastim teorijama zavjere tu nema mjesta. Delboyu mi se ni neda odgovarati.


još malo pa pada i zadnja brana na 51,50 kn a onda je otvoren put prema 4x kuna

Nikako past ” zadnja brana” na 51,50 , uh , a ja mislio kako ti kažeš da će za dan ,dva , ali eto ipak nije !



još malo pa pada i zadnja brana na 51,50 kn a onda je otvoren put prema 4x kuna

meni se ne žuri, čekam i dočekat ću…no ne znam zašto se TEBI žuri? prije će biti da se hrabriš u strahu od pada koji slijedi!

Nikako past " zadnja brana" na 51,50 , uh , a ja mislio kako ti kažeš da će za dan ,dva , ali eto ipak nije !
[/quote]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!




još malo pa pada i zadnja brana na 51,50 kn a onda je otvoren put prema 4x kuna

meni se ne žuri, čekam i dočekat ću…no ne znam zašto se TEBI žuri? prije će biti da se hrabriš u strahu od pada koji slijedi!

Nikako past " zadnja brana" na 51,50 , uh , a ja mislio kako ti kažeš da će za dan ,dva , ali eto ipak nije !
[/quote]
[/quote]

Ma nema ovdje straha , a komentar je sa dozom ironije , samo treba pročitano razumjet .

I na kraju godine ce imati oko 10 do 11 kuna po dionici cash. I slijedeca godina vkerojatno dobra. A matici treba novca. I sto ce im takva adekvatnost kapitala. Kada je matici ispod 10 % . Vjerojatno ce isplatiti kakvu dividendicu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Mislim da bi nas uskoro mogao iznenadit prijedlog za isplatu dividende…prognoza 5,6 kn po dionici?
Vaše mišljenje???

S obzirom da sam dioničar ovdje oko 10 godina, mogu prognozirati uobičajenih 50 % profita bude išlo u dividendu, to znači oko 3 kune po dionici.

Eto ne djelim tvoje mišljenje, mislim da će cjelokupna dobit u dividendu!


S obzirom da sam dioničar ovdje oko 10 godina, mogu prognozirati uobičajenih 50 % profita bude išlo u dividendu, to znači oko 3 kune po dionici.

Kojih uobičajenih? U posljednjih 10 godina Zaba je isplatila jednu dividendu i to 2015. godine.

New Report

Close