VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj si malo mira barem tjedan dana, tek ako bude prijedlog dividende znat ce se smjer za dalje, pa ces imati i nesto za reci.
Inace jeftinije je kupovati po nizoj cijeni nego po visoj cijeni. Dionica nigdje nece pobjeci, ima ih s razlogom puno na prodaji.

Ocekivana cijena pretovara je desetak kuna.
Tromjesecni prosjek ce ubrzo biti na toj razini.
Uljanik bi sto vise para, ali kupci nece platiti vise.
Mozda totalno grijesim, ali nekako mi sve upucuje na to.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Daj si malo mira barem tjedan dana, tek ako bude prijedlog dividende znat ce se smjer za dalje…

a to bi trebalo, sudeći po prošlim obavijestima, biti ovaj tjedan
mislim da je i tajming dobar, s MW na dokovima…

Danas će ovdje biti zanimljivo

Evo tko zeli izaci vecu kolicinu, ima na bidu po 9.10kn 80k komada.


– jedino rješenje je odigrati jednu kombinaciju Eurojackpota,

– evo netko dobio i sada se nastavlja kockati na 9.10kn VLEN.

– I love this game.
Pozdrav !

Mislim da ovdje nema prostora za male ulagače. Samo će si zarobiti novac na duže razdoblje ako kupe.
VLEN bude možda dobar na godinu, ako se neke stvari budu odvijale u pozitivnom smjeru. Inače će te se načekati rasta. Dobra dionica za zarobiti lovu, nešto kao Todex, mislim ipak bolje od Todexa jer tamo se neće više nikada zarobljeni novac ni osloboditi. Jedino da dođe neka narodna revolucija ali to se dešava samo u osviještenim društvima a mi smo daleko od toga.
Netko će ovo preuzeti oko 10 kuna i ne vidim tu onda mogućnosti zarade. Hvala lijepa!


Netko će ovo preuzeti oko 10 kuna i ne vidim tu onda mogućnosti zarade. Hvala lijepa!

– gospon banana moram vas pohvaliti za vaš komentar.
– kada bi na ovoj temi bilo barem malo više anteligentnih investitora,
– a nema ih.
– sva Creme De La Creme otišla piskarati na temu Agrokor – tvrtke, poslovanje, uspjesi.

– I love this game.
Pozdrav !

Još kad bi netko objasnio nama neukima kakva je veza između preuzimanja po 10 kn (čega? Uljanikovog paketa, svega?) i zarade to bi bilo sjajno. Jer nisam čuo da cijena u budućnosti ovisi o cijeni u prošlosti. Ili možda ovisi? Ako je gledati po prošlosti može to i na 17, i više.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

što čeka ovaj nalog na 9,10. Što se nemogu dogovoriti s ovima na 9,90 i 10,00 pa riješe obostrane blokade pa da se krene dalje ili gore ili dole. Pametnjakovići !!!

http://www.portauthority.hr/documents/pierShipList_24_04_2018_13_14.pdf

http://www.portauthority.hr/documents/dailyAnnouncementInternet_24_04_2018_13_13.pdf

Opaaa!.

Na mjesto Carsona danas popodne dolazi brod od 175 m, neki remont bit će.
Na prazni vez 1 je izgleda već došao brod od 274 m, isto tako nešto.

Krasno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


što čeka ovaj nalog na 9,10. Što se nemogu dogovoriti s ovima na 9,90 i 10,00 pa riješe obostrane blokade pa da se krene dalje ili gore ili dole. Pametnjakovići !!!

A da nije mozda slučajno ista mušterija i na bidu i na asku……?
Dok drzi jaki bid sa 80000kom na 9,10 pokušava uvaljati ovih 40-tak tisuca komada na 10……

New Report

Close