VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok god itko bude primjećivao postojanje tog bezveznjaka koji se uzalud trudi ovladati ekavicom, taj bezveznjak, inače vrlo aktivan ovdje (čitaj:dosadan do bola), će postojati i stavljati postove




ajde vas dvojica procitajte sto sam jucer pisao prije neg pocnete zavijati ko ranjeni vuci

odnosno da bi bilo svima jasno

ocito postoji jos podnesenih zahtjeva za pokretanje stecaja samo o tome uprava ne obavjestava ali obavjestava kada se povuce zahtjev (za kojeg nije obavijestila da je podnesen)

Pa kolega lijepo Vi ispitajte sve sudove u gradovima gdje se nalaze sjedista Vlds vjerovnika pa onda nas informirajte a nemojte nagadjati kao corava kokos zrno. Ako Vam je u interesu drukanjem preplasiti pocetne investitore to Vam mozda i upali jer svi smo prosli tu pocetnu skolu ali moja je odavno zavrsena da pijem necije lose upljuvke kao lose, vec naprotiv kao dobro. Bez argumenta kod mene ne prolazi nista a vjerujem i kod svakog pametnog covjeka.
[/quote]

a koji vam je onda argument kupiti dionicu firme kojoj je na celu covjek protiv kojeg se vodi kazneni postupak zbog utaje poreza (placao firmama koje mu nisu izdavale racune i sl)
a koji vam je argument kupiti dionicu firme, koja je u blokadi,
a koji vam je argument kupiti dionicu firme, koja je posluje nezakonito , vidi Vaš link
a koji vam je argument kupiti dionicu firme, koja ima stečajne uvjete, vidi Vaš link
a koji vam je argument kupiti dionicu firme, u kojoj uprava ne obavještava o povlaštenoj informaciji sukladno čl.459. ZTK

a corava koka je ona koka koja je neki dana kupovala po 14 [rolleyes]

____
pametnom dosta argumenata [bye]
[/quote]

Ja kupujem zbog valova .

ja zbog plime i oseke

slijedi nam precesija

Ja zbog zarade.,zivio vlds.,pozzz

paz članka, za koji dan bi nam mogli pumpat cijenu s vezanim glasinama

http://www.naslovnica.info/biznis/1174033/miskovic_prodaje_delta__maxi__belgijancima_za__800_mil_

slijedi nam precesija

1. PLURIS D.D.985.107=36,46%
2. NIKOMAT D.O.O.342.898=12,69%
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D115.145=4,26% -2.000 kom
4. VALIDUS D.D. (1/1)-51.061-1,89%
5. PBZ D.D36.056=1,33%
6. HORVAT MILAN34.372=1,27%
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU32.872=1,22%
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG24.000=0,89%
9. BABIĆ DRAGO18.586=0,69%
10. UTILIS D.O.O.15.000 =0,56%

UKUPNO 1.655.097 =61,26%

Imene je privuko ovi Val i dus,vjerovatno zbog gena,ali razbiču ga ja…..kol.Up zamjeram zbog odbijenice [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

znači, napokon promjena u top10,na žalost negativna (-2000 komada)

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

ako se sjetiš po kojim su cijenama kupili 5.000 komada, nije ni čudno


ako se sjetiš po kojim su cijenama kupili 5.000 komada, nije ni čudno

da upravu si kolega



ako se sjetiš po kojim su cijenama kupili 5.000 komada, nije ni čudno

da upravu si kolega
[/quote]
Najniže po 6,5 kn.I oni trejdaju,a kako nećemo i mi.

U Validusu teče med i mlijeko.


ako se sjetiš po kojim su cijenama kupili 5.000 komada, nije ni čudno

A možda su se i oni preplašili dr.Mengele,pardon stečajne afere Gedike.

U Validusu nas vozaju ko na ringišpilu.Stresno je,ali i unosno.Mene se neće tako lako otresti.
Izdržati ću do 20 kud puklo da puklo.Naravno, ne sa cjelokupnom municijom,ali barem sa 2.000 kom.

U Validusu je vrijeme velikih valova.A po bonaci se ne može surfati.Forca Validus.

Dragi validusoljupci pogledajte temu na BPBA komentare o vrijednosti te banke.
Ne dajte da vas vozaju.Dobro proučite BPBA i ostale banke,da bi mogli utvrditi da Validus vrijedi
daleko više od ovih 12 kn po dionici.
U Fima banki BIH Validus je ušao sa 75 mil kn,tj 20 mil bosanskih maraka,a u VLDS je uloženo
61 mil kn za postojeći paket dionica ili 16 mil maraka.
I u BPBA i banci BiH udio je veći od 25%,a manji od 50 i to vrijedi puno.

U Validusu nteče med i mlijeko!

sta je ovo nema još ni jedan stecaj preko vikenda
cudno


sta je ovo nema još ni jedan stecaj preko vikenda
cudno

Ne zazivaj đavla,on ionako dolazi sam!

New Report

Close