VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



• Pada li namjerno? Kako bi možebitno netko – kada dosegne zacrtani cilj ciljane cijene, možebitno objavio ponudu za preuzimanjem za npr, doista možda samo za 3, 2 ili čak i nevjerovatnih samo 1 KN kako su neki forumaši kao relanu cijenu VLDS spominjali, a ja ih ismijavao???

Nisam skroz upoznat sa svim zavrzlamama oko Validusa ali cijena u preuzimanju odreduje se u trenutku nastanka obveze. I to po cijeni stjecanja ili tromjesjecnom prosjeku, ovisno koja je cijena veca.

[/quote]

Ovdje bi se svakako radilo o tromjesečnom prosjeku koji je znatno veći od sadašnje cijene , a sada je točno 1€ , možda je baš to ciljana cijena. Mislim da je dno tu +- pola kune.
[/quote]

To možda?? ja mislim?? TA -grafovi i sl. pokazuju to i to,… sam sam tvrdio i mislio da se dno, dna već nekoliko puta desilo… itd, itd,itd…svaki dan… slušao sam u dubokom pozitivnom uvjerenju od travnja do danas… tako da ta, sva i svačija te moja bivša "možda" i "isparzna" nagađanja možemo slobodno do-dalnjeg, objesiti mački na rep… osobnog sam mišljenja da prije negoli ovo ode lijepo gore, da će se ubrzo te prije putem medija ponovo prezentiarti neka planska- super vijest, a možebitna vijest o deblokadi računa će se tek objaviti, kad prvo, ovo još radi "nekog ili nekih" padne dolje itd…. tzv. dno, dna trajt će do objave deblokade računa – ako se uopće desi te objavi

Meni su najčudniji oni koji ovo žele kupovati pa makar bila i po jednu kunu kunu, firma kojoj mač visi iznad glave i samo je pitanje dana kada će banka presjeći nit na kojoj visi VALIDUS i ode sve k vragu pojedincima izgleda nije bila dobra pouka ZDENKA, ĐAKOVŠTINA i.t.d već nastavljaju sa svojim glupostima.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

Tromjesjecni ponderirani prosjek racuna se tri mjeseca prije nastanka obveze za preuzimanje! Kad je nastala ova obveza koja se spominje?

Isto tako, ponderirani prosjek racuna se na nacin da se cijelokupni promet u tri mjeseca podjeli sa cijelokupnom kolicinom u tri mjeseca.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

A šta se dogadja, šta kaže vaš zakon s ponudom ako u medjuvremenu kompanija završi u bankrotu?

Pravno gledano, obaveza se mora izvršiti, no zakonodavac verovatno nije retardisan da ne može da razluči šta je u toj situaciji de iure, a šta de facto. Mislim da bi uskoro mogli gledat takav presedan, a slična je stvar i sa Magmom, samo nju će ipak izgleda da spase od bankrota.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


A šta se dogadja, šta kaže vaš zakon s ponudom ako u medjuvremenu kompanija završi u bankrotu?

Pravno gledano, obaveza se mora izvršiti, no zakonodavac verovatno nije retardisan da ne može da razluči šta je u toj situaciji de iure, a šta de facto. Mislim da bi uskoro mogli gledat takav presedan, a slična je stvar i sa Magmom, samo nju će ipak izgleda da spase od bankrota.

Da se iskracm iz VLDS, pa da riješim prodblem i uđem u Magmu???

Ovo bi mogli pomoć da se riješi enigma…

http://www.tportal.hr/biznis/poslovni_vodic/95195/HUP-otvorio-vruci-telefon-za-investitore.html


živo me zanima koliko ćemo čekati na blokadu danas

možda malo, možda puno.. scenarij pada se nažalost, izgleda nastavlja….

strpljen, spašen 😀

izgeelda da izlazi netko iz top 10 jer 18.000 komada nisu sigurno iskrcali mali ulagači [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

pitanje je… tko ih je onda ukrcao?….


izgeelda da izlazi netko iz top 10 jer 18.000 komada nisu sigurno iskrcali mali ulagači [bye]

Samo se ti nadaj , vidiš da su na prodaji sve dnevni nalozi koji služe za pritisak radi dokupa. I sam sam danas stavljao nalog od 4500 i 2500 na 7,25 , da bih kupio na 6,xx , a imam još za kupnju municije , što jeftinije to bolje. E , osim novca imam i dovoljno dionica koje neće u prodaju , osim za pritisak , tek tako da se vide na 4. mjestu na asku , naravno da se dodatno nakrcam. Kupit ih od mene nećete ispod 30. [bye] [tongue]


pitanje je… tko ih je onda ukrcao?….

Kao što već napomenoh, odgovori na sva nejasna pitanja su tu:
http://www.tportal.hr/biz…lefon-za-investitore.html

New Report

Close