VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čorić je prodao/ustupio dionice Zadro-klanu a one sjele na Skrb račun. Dobra shema da se ne vidi koliko doista imaju. No ono što meni nikako nije jasno zašto se dionice koje nisu slobodne(s teretom) tretiraju isto kao i one slobodne. A takvih ima podosta kod Zadro-klana.

može malo opširnije?

ne mogu virovat,,kupnja 410 kn????? uhh hvala bogu da san proda po 533 i izasa iz ove kladionice,,al opet me nesto vuce ,da je kupit za 411 ….hm hm


ne mogu virovat,,kupnja 410 kn????? uhh hvala bogu da san proda po 533 i izasa iz ove kladionice,,al opet me nesto vuce ,da je kupit za 411 ….hm hm

Ja nisam htio po 533 pa sam jučer 330 komada prodao po 519 da nisu u jutro splašili vjerojatno nebi ni prodao, ako ga ne delistiraju opet sam unutra,makar sigurno po većoj cijeni .Vama koji niste prodali sretno.

Pozdrav,

Ja sam izgubljeni dionicar koji je zaboravio prouciti to kaj se desava…
Htio bi provjeriti ako mi netko moze potvrditi… ukoliko sam bio toliko neinteligentan da se nisam izjasnio protiv delistiranja… da li ce mi oni otkupiti po fair price, ili nemam sanse za to?

Takoder, hoce li uopce ostati na burzi, ili se skroz micu sa burze (tj. hoce li ostati u onom trzistu kaj se oko 13:00 izvrse samo transakcije ili ni to?). Zanima me ukoliko i dalje ostanem pasivan da li gubim 100% ili manje?

Hvala unaprijed na odgovoru.

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 115.598 8,34 Skrb. račun
82 od 1235
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 11.021 0,79 Skrb. račun
1079 od 1235

www.knjigara.com

kolega barmen, dali Viro ima šta dionica u trezoru?

ne trezor nema niti jednu dionicu vira

Danas je dan D, što mislite kako će završiti na glasanju ?

mislim da je sve riješeno prije najave delistiranja

Blokada

Aktualne novosti:

http://zse.hr/default.aspx?id=43592

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/2012-12-27%20-%20Rjesenje%20-%20VIRO%20-%20obustava%20-%20glavna%20skupstina-2.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Direktno sa skupšitne, svi su fondovi išli protiv. Dioničari i Robić d.o.o. su glasali protiv. Čeka se brojanje i rezultati.

Odluka o delistiranju nije donešena.

OBJAVA ZA MEDIJE
Viro tvornica šecera se ne povlaci s Uredenog tržišta
Zagrebacke burze
Virovitica, 27. prosinca 2012. – Glavna skupština dionicara Viro tvornice šecera nije
prihvatila prijedlog Uprave za povlacenjem dionica tvrtke s Uredenog tržišta
Zagrebacke burze.

rado sam se demantirala

Izgleda da su mirovinci tako odlučili. A već su to i prije najavili.

presudio je Robić d.o.o. sa 30,01% dionica, kako piše Moller, a ne mirovinci.
Ili su mu dali ponudu koju nije mogao odbiti [emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close