VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europa i kosooki pojačavaju zelenilo ,ameri isto preddtrgovanje,svud proljeće a kod nas menstruacija.

peyo



Svaka čast majstore.

cone i peyo ne možemo sreću gradit na tuđoj nesreći
[/quote]

samo sam stavio 3 linka, nisam se radovao.

http://www.poslovni.hr/vijesti/zelite-li-zadrzati-olaksice-i-u-eu-javite-se-cim-prije-171137.aspx

Cone ne sikiraj se ko je shvatio shvatio,a i mi se izvinjavamo bez veze.Ode ja na more ovo je zatišje pred buru, samo treba našim ljudima da shvate.Aobično kad shvate je kasno,i tad -da sam bar,koliko bi dignuo……………….da je babi neb itrebao deda.Lijepi pozdrav svim kolegama ,more me čeka,čujemo se idući tjedan.Dobro da ste tako razgovorljivi.
P.S.Viro je na akciji još samo danas.

peyo

fino se iskrcava već 3. dan ovaj sa 270kom na bidu na 440 kn. gledam i učim. chapeaux [thumbsup]

Kolega bit če bolje ,iskreno danas sam cije dan bio odsutan.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

http://www.index.hr/vijesti/clanak/podignute-optuznice-za-nestalo-zito-iz-vladinih-rezervi-todoric-nije-znao-da-kupuje-ukradeno-/536466.aspx

STO SE OVO DOGAĐA, POCET CU MISLITI DA ZIVIM U NORMALNOJ ZEMLJI. OVI SU FAKAT POCELI RADITI SVOJ POSAO.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/podignute-optuznice-za-nestalo-zito-iz-vladinih-rezervi-todoric-nije-znao-da-kupuje-ukradeno-/536466.aspx

STO SE OVO DOGAĐA, POCET CU MISLITI DA ZIVIM U NORMALNOJ ZEMLJI. OVI SU FAKAT POCELI RADITI SVOJ POSAO.

Što su počeli raditi. Agrokor kupuje robu na 50% od tržišne i nema pojma da je ukradeno. [lol]
Ovo je gadna smijurija.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

procitaj moj komentar na temi zvecevo. dao sam prijedlog kako to rijesiti. lako se to izracuna, sav novac, a to je 0.50 kn po kg cini se ili cak 0.60 kg, uzeti sudskim nalogom, ovrha od agrokora i žita "mirna bosna". Ja se zalazem da to proguramo u medije kao ideju, nek agrokor nadoknadi dusevne boli seljacima, a onaj ugodno popunjeni clan hdz iz velike gorice, kao predstavnik 12% vlasnistva nad tom tvrtkom koja je opljackala seljake, nek se ukljuci u promociju te ideje. žito je kupilo imovinu djakovstine, a prethodno je zaradilo na zitu seljaka ha ha…koji igrokaz.

S obzirom na priču oko šećera i njegovu rekordnu cijenu,danas sam vam se pridružio,kolege dioničari!
Nekako mi se čini da smo ovdje tek na početku priče [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kol. cone..vi kupite odmene ukradeni laptop po povoljnoj cijeni tj ispod cijene i vlasnik prijavi i tuži mene ,molim vas objasnite kako bi prošli po zakonu Rh.i vi se branite da niste znali….također i kolega hugo chavez isto kupi odmene laptop i gle ni on nije znao ….a ispostavi se da su to rezervni laptopi za nedaj bože…a da stvar bude još jača vi poslujete samnom….ali ja neču plakat jer ču to zaradit na viri jer sad i ja poslujem sa njima.Vuk sit a sve ovce na broju.Ali stvarno fali nam čoban….. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Zanimalo bi me dal itko ima podatke ili info,kolika je bila cijena šećera kad se ova dionica kretala preko 1000kn?Naime,ne mislim da idemo na ATH,ali s obzirom na okolnosti,postoji razlog za još jedan lijepi rast,barem do 600-650kn.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Kol. cone..vi kupite odmene ukradeni laptop po povoljnoj cijeni tj ispod cijene i vlasnik prijavi i tuži mene ,molim vas objasnite kako bi prošli po zakonu Rh.i vi se branite da niste znali….također i kolega hugo chavez isto kupi odmene laptop i gle ni on nije znao ….a ispostavi se da su to rezervni laptopi za nedaj bože…a da stvar bude još jača vi poslujete samnom….ali ja neču plakat jer ču to zaradit na viri jer sad i ja poslujem sa njima.Vuk sit a sve ovce na broju.Ali stvarno fali nam čoban….. [lol]

Don’t worry, upravo sam na tu temu napisao slican scenarij i prijedlog da se napravi emsija na hrt-u o tome. Dao sam primjer, sto se dogadja kad gradjanin kupi ukradeni auto i kako se to cijeni na sudu? Takodjer dao sam prijedlog da se dovede predstavnik seljaka, strucnjak za kazneno pravo u gospodarstvu, a mozda i netko iz MF ako imaju obraza, da objasne kako su upravljali firmom kojoj su 1. dionicar. Cak sam se pitao, buduci da b gradjanin vratio isti taj auto, da li seljaci imaju pravo da im se isplati to zito po danasnjim cijenama? Pisao sam h_uzivo, plodovima zemlje, licima nacije…pa nek se povede rasprava, bez prejudiciranja, ali da vidimo kako javnost gleda na to.

Cijena secera i dionice, zaboravi na analize toga, barem u jeku panike izazvane fin krizom.
Cinjenica je da se nasadi trske ne mogu oporaviti na razini godine, barem ne prinosi, tako da svakom novom vremenskom nepogodom sirokih razmjera u indiji, brazilu, australiji, nazalost secer ce ici gore, a za dionicare viro-a dobro. BTW, nadam se da su nasadi repe u Hr na dobrim pozicijama, da je sustav odvodnje dobar, kao i navodnjavanja. Kad iskazu konsolidirane prihode, 59% zupanje…hm nekih 800 viro i barem 400 iz sladorane…to bi moglo biti 1.2 milijarde prihoda…dobit…hm konzervativno mora biti preko 50 mil kn…a ne bih se iznenadio da je oko 70 mil kn i to u godini s jako mnogo investiranja….kroz godinu dvije, mislim da dobit ide debelo iznad 100 mil kn. amaterska procjena.

New Report

Close