VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa nije svaka informacija za javnost! To se plaća kolega.

[yawn]

Vidim da još neki imaju te informacije kao i vas dva, pa su se fino naslagali na prodaji. A nitko neće kupit, pa lupaju po bidu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ajmo ovako, jel taj navodni info. u vezi:
a) izvještaja
b) akvizicije
c) novog posla


Pa ak su mogli na ericcsonu već prije par dana govoriti o dividendi,
valjda može i tu koji info.

ne može ! [angry] [lol]


optimum99: ” Pa nije svaka informacija za javnost! To se plaća kolega. ” [yawn] Vidim da još neki imaju te informacije kao i vas dva, pa su se fino naslagali na prodaji. A nitko neće kupit, pa lupaju po bidu.

Misliš?

Pa prodaj kolega. Tko ti smeta?[lol] [yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Ajmo ovako, jel taj navodni info. u vezi: a) izvještaja b) akvizicije c) novog posla

Strpi se malo. Još koji tjedan!!!

Pusti ericcson, to je info drugog reda. Ispao bih neozbiljan da se pročuje.

Pozdrav, to je to za sada od mene.[bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

ma opet coca cola [lol]

Koka, to da. Ne znam za Colu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Sustav pao?

Kupnja – VIRO-R-A
6 1.200,02
22 1.200,00
72 1.195,00
6 1.185,11
88 1.175,03

Prodaja – VIRO-R-A
1 1.195,00
22 1.200,00
8 1.209,00
55 1.210,00
20 1.229,99

[shocked]

Bit će ovdje dividende, samo da ne bude kao prijašnjih godina tanka. Mogli bi malo “odrešit tu kesu” u ova teška vremena i počastiti i nas i sebe.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Trebaju se fondovi iskrcat najprije pa onda mozemo dalje – ne traze puno samo 1199kn. Napokon da su i ovi Ameri skuzili da nema zarade ako indexi padaju.

Može li netko reći kolika je bila dividenda prešle godine……[wink][wink]

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. EOS-Z D.O.O. 465.483 33,57 Osnovni račun
2. ROBIĆ D.O.O. 449.600 32,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 59.092 4,26 Skrb. račun
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.181 3,04 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 40.108 2,89 Skrb. račun
6. ZADRO MARINKO 34.417 2,48 Osnovni račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 15.387 1,11 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.888 0,86 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 10.033 0,72 Skrb. račun
10. HPB D.D. 9.683 0,70 Skrb. račun
Ukupno: 82,06

Najbolji dokaz koliko je Viro “precijenjen” i koliko je repe ostalo u zemlji.[wink]


Može li netko reći kolika je bila dividenda prešle godine……[wink][wink]

Prošle godine je dividenda iznosila 12 kuna a pretprošle godine 10 kn. Ne vjerujem u veliku dividendu ovdje.
Idu u veliku rekonstrukcija pogona a mislim da bar jednu šećeranu moraju kupiti ove godine.

Kopirano iz tema Sladorana Zupanjaska

Laz, stric mi tamo radi kao djelatnik, obican, place pristojne, bolje od Vira, ali sari se natuce,
da je lako nije, ali oh nije nitko zvao niti prijetio, izmisljanja, da toga ima, ima, ali sada su svi
poceli siriti paranoju i brljezgati svasta, idi u Sladoranu, bio sam tamo puno puta, toga ne
pricajte gluposti, da ide na burzu u 4 mj, ne ide tako brzo, jos odredjuju prava radnika i po kojoj
cijeni ce imati pravo kupovati, da Sladorana dobro stoji, to nije upitno, ali biti ce jos vremana
za nju, ako netko ptijeti, to mozda torbari zvu telefonski i predstavljaju se kao direktori…hehe.,,
Tako bi i sam mogao zvati predstavljati se kao predsjednik ili kao premijer..svasta…

Oce ih viro kupovat?

sto mislite, oce li i kako utjecati dolazak busha u 4 mj, na nasu burzu…vasa misljenja[proud]

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close