VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ wiking
vec sam se zapitao gdje skijas……..[thumbsup]
Danas nam je odlican promet….zato se javljas.!!!!!
a i skacemo…
nestpljivi – budite strpljivi….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ja mali dio utopio ipak trebam puno kesa u 2. mjesecu.Vidjet cu kak ce
se dalje odvijat.Da ne trebam kesa ne bih izlazio iz moje miljenice[cry]

I ja sam dio prodo jer sam ga očekivo na 1500 a sada više nisam siguran [cry]

proucaavo sam malo grafove….situacija nam je vrlo slicna onoj u desetom mjesecu…iduci tjedan ce biti vrlo zanimljiv!jos ako se ponovi 10 mj…[proud]…a vrlo lako moguce!zao mi sto vam nisam rekao prije 2-3 dana…vec tada je bilo jasno da je vrijeme za brzi dokup!

OBAMA................SPASITELJ

Može li netko staviti TA? Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Može li netko staviti TA? Hvala

Klikni na oznaku VIRO-R-A na ovoj stranici pri vrhu
Tamo imas graficki prikaz

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

moram priznati da nisam shvatio tvoje pitanje?
prodala si po npr. 1650, a cijena je skoćila na 1670 i vratila se na 1650. zašto ti je bitna cijena ako si prodala?


ja mali dio utopio ipak trebam puno kesa u 2. mjesecu.Vidjet cu kak ce se dalje odvijat.Da ne trebam kesa ne bih izlazio iz moje miljenice[cry]

zašto trebaš keša za 2.mj., ako smijem pitati

&


PAŽNJA !
Danas za VIRO ja imam jedno delikatno pitanje. Nakon mog naloga za prodaju / malo jači nalog od par
stotina/poslije 15.00 sati … netko je u istoj sekundi-počistio i moj nalog i još dvadeset jačih i puno skupljih i viših cijena na prodaji….Odjednom cijena je skočila, ali i prije nego što sam se snašla- bilo je gotovo…već se spustila
na istu razinu kao prije. Vi , cijenjeni brokeri to zovete ,”okidač”…pa da li mi netko može reći, za koji
.urac, taj okidač nije došao poslije mog velikog naloga, i zašto su baš trebalo nekakvo “pokriće” da
napucaju cijenu, zatim prodaju po toj napucanoj cijeni “zainteresiranom kupcu ” koji očito -ne pita za cijenu,
već guta količine… da bi cijenu vratili natrag, da se nedaj Bože, netko ponovno ne sjeti zaraditi na njoj
koju kunu više ????

u to vrijeme i malo poslije je otišlo nešto više od 2000 kom. ali nije ni meni jasno šta tu nije ok !?
jel’ tvoj nalog onaj od cca 300 kom po 1639.50 ?


PAŽNJA !
Danas za VIRO ja imam jedno delikatno pitanje. Nakon mog naloga za prodaju / malo jači nalog od par
stotina/poslije 15.00 sati … netko je u istoj sekundi-počistio i moj nalog i još dvadeset jačih i puno skupljih i viših cijena na prodaji….Odjednom cijena je skočila, ali i prije nego što sam se snašla- bilo je gotovo…već se spustila
na istu razinu kao prije. Vi , cijenjeni brokeri to zovete ,”okidač”…pa da li mi netko može reći, za koji
.urac, taj okidač nije došao poslije mog velikog naloga, i zašto su baš trebalo nekakvo “pokriće” da
napucaju cijenu, zatim prodaju po toj napucanoj cijeni “zainteresiranom kupcu ” koji očito -ne pita za cijenu,
već guta količine… da bi cijenu vratili natrag, da se nedaj Bože, netko ponovno ne sjeti zaraditi na njoj
koju kunu više ????

gledaj dionicki fondovi isto zaradjuju na mirovincima.A mirovinci ne trebaju prinose ogromne da bi privukli ulagace.E sad D.fond skida cijenu i kupuje jeftinije i zna da ce 1-2 lupit mirovinac u mjesecu.D.fond brzo postavi vecu kolicinu i on zaradio,M.fond ce isto zaraditi makar kupio 100kn skuplje jer ce drzat 10-15 god.Mirovinac kad kupuje odredi svoj ulaz za ovaj mjesec i BUM 2k-3k komada u sekundi ne pita i to je to ko je jamio-jamio je(ja svoj nalog nisam ni vidio na pet najboljih kolko je brzo pokosio).Vjerujem da ce poslije toga opet D. fondovi pomalo stopat cijenu i skidat je prema dolje ALI uvijek na malo visoj razini nego do sada.Ak je do sada prosjek bio 1600kn sada ce biti 1620-1630kn sto se vidi u TA na bolingeru[wink] .Ko hoce plivat na takvim valovima moze al isto tako se moze i zaglaviti pa prodas a ona ode jos vise gore zato sam ja danas 1/3 prodao i cekam sutra sto ce biti,mozda vise nece uzimati ovaj mjesec i gotovo

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

[undecid]

wiking:

ja mali dio utopio ipak trebam puno kesa u 2. mjesecu.Vidjet cu kak ce se dalje odvijat.Da ne trebam kesa ne bih izlazio iz moje miljenice[cry]

zašto trebaš keša za 2.mj., ako smijem pitati

duga prica,moram posudit bratu[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

blade:

wiking:

ja mali dio utopio ipak trebam puno kesa u 2. mjesecu.Vidjet cu kak ce se dalje odvijat.Da ne trebam kesa ne bih izlazio iz moje miljenice[cry]

zašto trebaš keša za 2.mj., ako smijem pitati

duga prica,moram posudit bratu[cry]


ok, mislio sam da ima veze s nekom očekivanom korekcijom

&

New Report

Close