VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gotovo je da

Viadukt pokreće arbitražu protiv države zbog Čiova

Ne treba brinuti, nastavlja se trgovanje u kotaciji njuskalo.

http://zse.hr/default.aspx?id=79297


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VmRyB1j6QaiA3VDpYOehBw==.pdf

Prestanak uvrštenja – Zadnji dan trgovine dionicama je 24. studeni 2017. godine.

a što sam pisao pred par mjeseci? stavljao sam pred 15-ak dana i primjere (ZDNK DKVS…) što će se ovdje dogoditi pa su me zasipali drvljem i kamenjem da drukam kako bih jeftinije kupio….

Ignore: KressoM, delux

Kakve to veze ima sa neuraćunjivom odlukom fond menanđera da proda taman kada je dionica poćela ponovo rasti i to u bescjenje istrese odjednom ogromnu kolićinu dionica ..uostalom netko se je danas domogao 15000 komada u jednoj transakciji…vidjet ćemo ga u top 10 skoro…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Mojih 5 kn postade java:). A sto ovdje vise reci.ovdje se sve razhebalo sto se je god moglo,pa eto dolazi i kraj trgovanja ove dionice na burzi.ostaje jos cca 20 radnih dana trgovine,ako su ovi iz top 10 imalo pametni,zrtvovat ce koju kunu radi umjetnog dizanja cijene,pa da se nekome probaju istovarit.u svakom slucaju,nestaje jedna dobra firma,slijedi grcevita borba dionicara,bit ce vrlo interesantna trgovina,mogli bi cak biti veliki prometi zbog ovog ( za mene prenaglog) finisha.ono sto je i dalje pitanje: zasto se je tek tako dozvolilo da se u svega par mjeseci unisti jedna tako vazna firma u niskogradnji i ima li potencijalnih krivaca koji ce za to odgovarati? Naravno,to se nikad nece saznati,jer svi su uvijek neduzni .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Mojih 5 kn postade java:). A sto ovdje vise reci.ovdje se sve razhebalo sto se je god moglo,pa eto dolazi i kraj trgovanja ove dionice na burzi.ostaje jos cca 20 radnih dana trgovine,ako su ovi iz top 10 imalo pametni,zrtvovat ce koju kunu radi umjetnog dizanja cijene,pa da se nekome probaju istovarit.u svakom slucaju,nestaje jedna dobra firma,slijedi grcevita borba dionicara,bit ce vrlo interesantna trgovina,mogli bi cak biti veliki prometi zbog ovog ( za mene prenaglog) finisha.ono sto je i dalje pitanje: zasto se je tek tako dozvolilo da se u svega par mjeseci unisti jedna tako vazna firma u niskogradnji i ima li potencijalnih krivaca koji ce za to odgovarati? Naravno,to se nikad nece saznati,jer svi su uvijek neduzni .

Kada sam prije točno 6 mjeseci napisao da je VDKT blokiran, da na računu nemaju za tanštel vozila za inženjere, bilo je razvidno da kreće rušenje.
Možemo prst upirati u Upravu, Mikulića, HAC koji im nije platio…..ili zavjeru STRABAGA.
Kako god je nastao je ogroman gubitak, za dioničare najveći.

Glede daljenjeg trgovanja, imamo ne tako recentan primjer DIOKIJA….
PS Pomalo će mi nedostajati ovaj VDKT… bilo je tu lijepih zarada

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Loše se upravljalo i enormno se kralo, pa je firma propala.
Imovina ljudi bliskih ljudi i uprave je pozamašna. I ne samo iz Viadukta,
USKOK spava, a za građevinu bi trebalo osnovati poseban GRAĐEVINSKI USKOK
Uz ovakvu potražnju za građevinskim poslovima doista je tužno propadati.

Tehnika stoji jako jako loše, a posla ima. Nadam se da će barem ona prebroditi
sve probleme i stabilizirati poslovanje. Radnici bježe i odlaze i ukoliko
se dogodi još neki stečaj neće biti nikako dobro.


Kakve to veze ima sa neuraćunjivom odlukom fond menanđera da proda taman kada je dionica poćela ponovo rasti i to u bescjenje istrese odjednom ogromnu kolićinu dionica ..uostalom netko se je danas domogao 15000 komada u jednoj transakciji…vidjet ćemo ga u top 10 skoro…

dakle nevjerojatno….firme je u stečaju, dionice su isključene iz redovne namire, a za mjesec dana njima se prestaje trgovati na burzi, a ti se čudiš zašto je netko prodao po “daj što daš” jer sve je bolje nego 0…i još se diviš junačini koji se “domogao 15000 komada u jednoj transakciji”….monty python uživo na ZSE

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Al stvarno tko je kupio 15.000 komada nečega sto bi mu vrijedilo 0???? Jel bio takav kupovni nalog ili je netko postavio da prebace??

Šta se ovdje igra, al ništa čudno u ovom apsurdistanu gdje je sve moguće, nebi se začudio da prebace dionice pa onda kao fol slučajno naplate nešto od poslova što je otpisano hahhahaha. Kako radi pravosuđe i sve u ovoj državi ovdje ništa nije nemoguće, od toga da sutra podaju 30.000 komada o 1kn, ili da napucaju za 10 dana na xxx 🙂

Meni ništa nije jasno , što se događa, ali ako velite da je ERSTE započeo paničnu prodaju dionica na 5 kuna ,onda je zbilja panika. Kad se pomiriš s gubitkom -to je tako…
Ipak, pričekajmo do samog kraja..kad se stiša oluja….i dobijemo valjda neku obavijest o likvidaciji tvrtke ili nešto drugo…..
Sam rast ostalih dionica pokrio mi je gubitak VDKt-a….čekati ću do samog kraja, jer ovo nisam doživjela na niti jednoj dionici do sada od početka 2007.g tj 10 godina unatrag, a bilo je svakojakog sranja,..
MOje je mišljenje – da su određeni ljudi u Hanfi ..dobili po pi-ki…i sada su tek počeli raditi po zakonu,
a to podrazumijeva, rokove, proceduru i ostalo….što prije nije bio slučaj…bilo je rastezanja do mile volje..
POnekad je bolji kratak i strašan kraj…nego mučenje …

p.s.dakle, ne prodajem do kraja. nego ću ih uokviriti sa zadnjim izvještajem o stanju u SKDD-.u.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..u postotku još oko 30 % dioničara nije prodalo svoje dionice….a ERSTE skrbnički velite da je počeo?
Tko je iza tog računa?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

S gubitkom na Viaduktu će/mo si poništiti dobitke na recimo ĐĐ, I umanjit će dobit, tako da ovo vrijedi toliko koliko umanjiš dobit (ako je ima), tj indirektno spašavaš max 15% iznosa gubitka.
Žalosno je ovo, ali….

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Agonija Viadukta: Prihodi oštro pali, gubitak dosegnuo 139 milijuna kuna

Povlacenje dionice sa uvrstenog trzista ne znaci da dionica vise ne postoji…mnogi su to svojevoljno napravili tipa Konzum …Božjakovina …varazdinska banka itd
Ovdje se radi o proeduri i stećajni upravitelj sljedi proceduru ..nista novo i neocekivano

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Meni ništa nije jasno , što se događa, ali ako velite da je ERSTE započeo paničnu prodaju dionica na 5 kuna ,onda je zbilja panika. Kad se pomiriš s gubitkom -to je tako…
Ipak, pričekajmo do samog kraja..kad se stiša oluja….i dobijemo valjda neku obavijest o likvidaciji tvrtke ili nešto drugo…..
Sam rast ostalih dionica pokrio mi je gubitak VDKt-a….čekati ću do samog kraja, jer ovo nisam doživjela na niti jednoj dionici do sada od početka 2007.g tj 10 godina unatrag, a bilo je svakojakog sranja,..
MOje je mišljenje – da su određeni ljudi u Hanfi ..dobili po pi-ki…i sada su tek počeli raditi po zakonu,
a to podrazumijeva, rokove, proceduru i ostalo….što prije nije bio slučaj…bilo je rastezanja do mile volje..
POnekad je bolji kratak i strašan kraj…nego mučenje …

p.s.dakle, ne prodajem do kraja. nego ću ih uokviriti sa zadnjim izvještajem o stanju u SKDD-.u.

Tebi još ništa nije jasno? A trguješ od 2007. Zlato moje, nije onda burza za tebe. Bolje da si otišla u kockarnicu i stavila na crno ili crveno. Barem bi se zabavila.
I da, nemoj prodavati, dokupi dok još ima.

New Report

Close