VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najnesposobniji ljudi rade i vode Viadukt.
Treba ih zasuti tužbama zbog obmanjivanja i nesposobnosti!

šteta ovakve firme, bila je pojam na ovim prostorima
kad će joj biti sprovod, zadnji ispraćaj??

Oni su i te kako sposobni i pametni ali za sebe!

nitko ne ulazi .. mai kupuju i cekaju odbijanac da probaju minus malo ublazit…valova ce sigurno bit..

Da,do tada valja još dokuplijvat .

bravo @ do nule

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

bas ce banke dopustiti stecaj ,bajke, zasto bi svi sve izgubili????????ko u to jos vjerujem ,pa magma je 100 put otisla u stecaj pa s ejos trguje


Da,do tada valja još dokuplijvat .

bravo @ do nule
[/quote]
Jbg,sto ljudi sto čudi .
Netko prodaj netko kupuje,do nule.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

1. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 39.588 8,67%
2. VIA-KONTROL D.O.O. 36.437 7,98%
3. DOVOĐA KATA 27.991 6,13% -4.417 komada
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINS… 20.123 4,41%
5. KEZELE DAMIR 14.665 3,21%
6. ZAGORJE GRADNJA D.O.O. 13.492 2,95%
7. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55%
8. BERKET IVAN 9.574 2,10%
9. ADDIKO BANK D.D./SZAIF D.D. 7.100 1,55%
10. VIADUKT D.D. (1/1) 6.971 1,53%
UKUPNO 187.574

Vi što duže pratite Viadukt,tko je ta Kata?

Ovo je odlicna priika za preuzimanje viadukta za malo love. Ne bi me cudilo da za par dana izadju ovakve i slicne vijesti.a onda cijena express gore.kolega avax je govorio o tajanstvenom preuzimatelju.ja bih ga nazvao klasicnim predatorom u trgovackom smislu. I.sve za malo love.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://www.seebiz.eu/ivica-dovoda-postao-drugi-najveci-vlasnik-viadukta/ar-115561/


Ovo je odlicna priika za preuzimanje viadukta za malo love. Ne bi me cudilo da za par dana izadju ovakve i slicne vijesti.a onda cijena express gore.kolega avax je govorio o tajanstvenom preuzimatelju.ja bih ga nazvao klasicnim predatorom u trgovackom smislu. I.sve za malo love.

Vrlo vjerojatno da je to cilj…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ivica Dovođa je te dionice samo prenio od žene Kate koja je bila na 3 mjestu, i sada zajedno sa svojima koje je imao ima ukupno 32408 komada.

Decki on ih je pred dvije godine stekao a ovo sad vjerojatno ženi treba lova pa tuče po bidu … ajme koji hrkljuš

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kata je udovica Ivice Dovode.
Viaduktu jednostavno nema spasa.

New Report

Close