VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Splitska tvrtka Konstruktor Inženjering dobila je posao modernizacije infrastrukture u šibenskoj luci, točnije rekonstrukcije i dogradnje gata Vrulje.

Konstruktorova ponuda, “teška” 52,9 milijuna kuna, bila je najpovoljnija na međunarodnome natječaju, koji je proveden pod “paskom” Europske banke za obnovu i razvitak, koja je i odobrila kredit od 12 milijuna eura za radove u luci Šibenik.
Drugi najpovoljniji ponuđač na tome natječaju bila je Poslovna udruga Cyes Infraestructurasa iz španjolske Valencie i zagrebačkog Viadukta, koji su ponudili 63,3 milijuna kuna.

Evo sada kada vidimo izvješća građevinara izgleda da je VDKT bolesno podcjenjen
dionica
koja je najviše pala uz INGRU ali za razliku od INGRE posluje sa pozitivnom dobiti…
De ne spominjem dividendu koja je bila skoro 5%…

Ne razumijem cjenu dionice VDKT i smatram ju nepravednom za građevinara koji posluje bez gubitka

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Opet je kriv NOVINAR – ovdje je zanemario dobit u Naslovu- fokusirao se na PAD PRIHODA !

Opet krivo!- Pa,kome nisu od građevinara pali prihodi …ma, bezobrazno od novinara ovako
raditi s vijestima !

Točno sam znala što će napakostiti jedni drugima !!!! Znala sam , da su pokvareni novinari
ti koji će skrojiti JAVNO MIŠLJENJE , baš kako im odgovara !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kriv je sudac!!

Durim se na njih! Nisu to mogli bolje zapakirati u normalne vijesti s nadom optimizma !!!???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kakav optimizam samo horor u vjestima novinama kuknjava i lopovluk,ali eto mi koji smo ovdje znamo kako to ide i kud,baš bi volio tog jednog novinara stavit na most od 150m pa da gleda dolje igračke…
a kako je radit na takim visinama to dobro znam.I kažem vam možemo propast samo ako nas potres zdrma,a Viadukt če krenit sa prolječem kad se probude bubamare i komarci. [kiss]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Durim se na njih! Nisu to mogli bolje zapakirati u normalne vijesti s nadom optimizma !!!???

U pravu si miami. Ali možda je više kriv urednik koji definira naslove članaka i btw. kupuje dionice…..
[cool]

marcello

Ne razumijem što bi ljudi htjeli iza nas je najteža godina za građevinu
meni je ovo izvješće odlićno a svako nek si misli što hoće…
Cjene građevinaca i dalje nerealno niske..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolege nemam adekvatnog komentara ali mislim da ćemo plivati još neko vrijeme dok novinari ne
pojedu burek s mesom,pa ćemo onda realno….

Trebao bih nazvat veterinare da im začine malo taj burek. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

PBZ srbnicki na 7 mjestu i ovaj tjedan kupuje. Uz njega prosli tjedan je kupovao i skrbnicki splitske banke cca 800 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Nova obilaznica od 600 milijuna eura
http://www.novi-zagreb.in…ica-od-600-milijuna-eura/

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

DATA, daj provjeri taj link….ništa ne otvara. Javlja grešku. Hvala!

marcello

Ups hvala !

http://www.novi-zagreb.info/2008/10/09/nova-obilaznica-od-600-milijuna-eura/

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Stara vijest, već su potpisani ugovori za projektnu dokumentaciju sa IPZ i IGH. Jedino je pitanje gdje pronaći 600 milijuna eura. Da ih imaju bolje bi bilo da krenu sa već potpisnim a zaustavljenim projektima tipa Pelješki most.

Vaš link

New Report

Close