VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što će biti s VDKT i njegovim poslovima u Libiji obzirom da je tamo predratno stanje, a strani državljani bježe iz zemlje? [undecid]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Vjerovatno će biti problema jer ako se još više zahukta tamo sumnjam da će baš svatko htjet ostati tamo bez obzira što su dislocirani od mjesta sukoba. Dosada su se jedino radnici Montmontaže povukli jer su bili u Bengaziju.

E baš zbog ovakvih stvari bi trebali branit viadukt,ljudi zatočeni a vi pišete svašta,i još na naj opasnijim
poslovima ,jadno onom ko se obogati na tuđoj muci,,,,, [angry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Da li se ovo tiče i Viadukta sutra u BG?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatski-i-srpski-gradjevinari-planiraju-zajednicki-pohod-na-svjetsko-trziste/538909.aspx

marcello

Čekajte kolega da izvučemo ljude žive i zdrave,,,,Gadafi je isto na forumu,pa vam bum javil [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Meni je drago dal ljudi biraju kupnju Dalekovoda na 1 BV ili LKPC po 2 BV, kad tamo jedan stabilni, po prihodima i broju zaposlenih, novim tržištima jači Zvečevo, na samo 0,44 BV,a k tome i MCAP od 4milje Eura, ha ha… presmiješno… ovo kad poleti vežite se jer će Žitnjak biti dječja igrica…
Jedino mi žao kolege Crumarixa koji je na 110kn utopio sve pa uletio u TNSA.
[cry]

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Da li se ovo tiče i Viadukta sutra u BG?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatski-i-srpski-gradjevinari-planiraju-zajednicki-pohod-na-svjetsko-trziste/538909.aspx

Također dodaje kako će vrijednost tih poslova biti i nekoliko milijardi dolara, a realizacija započeti već u prvoj polovini ove godine.

Velika vjest bit će tu puno posla za Vdkt on je već u Rusiji ranije potpisao

http://www.poslovni.hr/vijesti/viadukt-u-ruskom-poslu-stoljeca-164598.aspx
Viadukt d.d. – Potpisan trilateralni sporazum u Rusiji

24.11.2010 8:17:49

Veliki poslovi se nude na dugtogodišnje projekte

14 milijardi eura. Projekt bi se realizirao u idućih deset godina,

Tu bi trebali dobiti velike dugogodišnje poslove

A ovo u Beogradu to bi mogla biti prekretnica u građevinskom sektoru.

prvi poslovi bi mogli startat polovinom godine što i nije tako daleko…..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Samo da ne zaboravimo

Viadukt u ruskom ‘poslu stoljeća’

Zagrebačka tvrtka će s korporacijom Ural sudjelovati u gradnji mostova i pruga prema novom industrijskom kompleksu vrijednom 14 milijardi eura

Građevinska tvrtka Viadukt potpisala je s korporacijom Ural Industrial-Ural Polar i ruskom bankom za cestogradnju RosDorBank ugovor o suradnji u financiranju, projektiranju i izgradnji prometne i energetske infrastrukture.
Već je osnovana zajednička tvrtka Viadukt-Moskva.

Biti će puno posla za VDKT

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

svi sretni,puno posla za VDKT a dionica down i bez potpore

ja sam u VDKT,ali previše afera i prljavština se veže za tu firmu.Svako malo se negdje spomenu vezani za neku aferu.Nije dobro.To tjera investitore.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

tek kada krenu veliki ulagat: tipa banke,fondovi
onda se moze ocekivati uzlet dionice
ovako mali dioničari nista nemogu napravit

http://www.novilist.hr/hr/Vijesti/Rijeka/Viadukt-gradi-schengenski-granicni-prijelaz-na-Brajdici

Malo kući malo u inozemstvu, ići će to.


tek kada krenu veliki ulagat: tipa banke,fondovi
onda se moze ocekivati uzlet dionice
ovako mali dioničari nista nemogu napravit

jednim djelom točno, ali ovu dionicu su napumpali od 11.11.2010. sa cijene 196kn na 330kn 02.02.2011. upravo mali a ne fondovi. prosječni dnevni promet u tih 100-tinjak dana bio je 100 000 kn. niti jedan dan nije premašio milju kuna. u biti svega je jedan dan bio cca 850 000 kn sve ostalo 300000 pa na niže. i čini se da upravo zato sada se i vraća nazad prema 250 kn. vidjet ćemo.

slažem se s Vama da tek kad se fondovi odluče na kupnju, onda bi rast mogao imati i nekakvu potporu.

p.s. prodao sam sve na 262,xx kn

Zanimljivo kako nitko ne komentira dobijeni posao u Rijeci!?

Svi radnici Viadukta se povlače iz Libije!

Vaš link

New Report

Close