VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Novine su pisale svašta malo toga se desilo
sve su to obična nagađanja uostalom o prekidu rada na pelješkom mostu
se piše več skoro dvije godine !!!

desetine članaka je izašlo u novinama sa crnim prognozama
na kraju se ipak gradi i dalje…
A čak i da stane postoje penali i za teglenicu država če im morat isplatit veliku lovu….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Trenutni MCAP 96ml kuna, 13ml € !?! Smiješno… Za te pare dobijete tvrtku koja prema knjigama ima oko 500ml kn imovine.
A LJUDI SE ČUDE ZAŠTO ČLANOVI UPRAVE KUPUJU?


Trenutni MCAP 96ml kuna, 13ml € !?! Smiješno… Za te pare dobijete tvrtku koja prema knjigama ima oko 500ml kn imovine.
A LJUDI SE ČUDE ZAŠTO ČLANOVI UPRAVE KUPUJU?

Radi toga i je toliko stučena dionica i toliko loših izmišljenih pisanja na raznim portalima i raznim novinama je za 100eura možeš kao što sam rekao kupit novinara da piše cjeli tjedan ono što kome odgovara

dijelim 100-tke ali slabo dižem prosjek, pozdrav kolegama i samo pišite, osobno bih volio da još malo ostane na ovim razinama da se nadokupim ali mišljenja sam da će nakon izvješća potegnuti dobrano gore

Pozdrav i držite se
P.S.-ova dionica će doći na svoj ATH mnogo prije nego što mnogi misle


dijelim 100-tke ali slabo dižem prosjek, pozdrav kolegama i samo pišite, osobno bih volio da još malo ostane na ovim razinama da se nadokupim ali mišljenja sam da će nakon izvješća potegnuti dobrano gore

Pozdrav i držite se
P.S.-ova dionica će doći na svoj ATH mnogo prije nego što mnogi misle


koliko je mnogo prije nikad? [lol]

Za tebe pošto ju nemaš nikad…..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Privredni vjesnik

Libija je postala megagradilište

Zagrebački VIADUKT gradi cestu vrijednu 120 milja evra, a registrirao se kod libijskih vlasti i za dobivanje novih poslova

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/vidosevic-uskoro-prvi-poslovi-u-afganistanu,95958.html

A ko će tunele da buši uz Libiju još i Afganistan diće da bude kraj ovoj zlatnoj koki

..sve u svezi VIADUKTA mi se uglavnom sviđa… i to , kad pada , da uopće gotovo da i nema prometa,
i to kad raste – da se cijena poprilično brzo penje.
Takodjer, činjenica da im ne treba pelješki most, ako im ne plaćaju na vrijeme, ali i
novi poslovi koji se nižu jedan za drugim….sve- dobro…..da mi je hrpa novaca…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ni trt ni mrt…čeka se FI [cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

http://www.poslovni.hr/vijesti/gubitak-viadukta-u-devet-mjeseci-dosegnuo-4732-milijuna-kuna-161897.aspx

Super posla kolko hoćete

VDKT zlatna koka ZSE


http://www.poslovni.hr/vijesti/gubitak-viadukta-u-devet-mjeseci-dosegnuo-4732-milijuna-kuna-161897.aspx

Super posla kolko hoćete

VDKT zlatna koka ZSE

zlatna koka da bi bila atraktivna ne bi smjela biti mrtva

Ne znam koliko će ih poslovi u Libiji spasiti, ali njihov bilans je toliko prenapregnut i izgleda jako loše. No u tom lošem ima i nešto dobro, pozitivno poslednje tromesečje, borba da održe likvidnost pa i po cenu prodaje imovine i rapidno padajući kratkoročan dug, ali i kapital kojeg praktično više i nema.

Možda se i izvuku, ali ne na ovakav način. Iz bilansa se vidi njihova posvemašnja žeđ za kapitalom. Po meni ili dokap postojećih ili preuzimanje putem dokapa mogućeg strateškog partnera.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

…U tijeku su pregovori i ugovaranju radova u Rusiji, a u tu svrhu je osnovano i d.o.o. Građevinska korporacija Viadukt Moskva",…

… Prilika u infrastrukturi
To se posebno odnosi na ulaganja u infrastrukturu. Prema njihovim procjenama u iduće tri godine države srednje Europe zajedno sa Turskom i Rusijom u infrastrukturu će uložiti više od 700 milijardi dolara. …


…U tijeku su pregovori i ugovaranju radova u Rusiji, a u tu svrhu je osnovano i d.o.o. Građevinska korporacija Viadukt Moskva",…

… Prilika u infrastrukturi
To se posebno odnosi na ulaganja u infrastrukturu. Prema njihovim procjenama u iduće tri godine države srednje Europe zajedno sa Turskom i Rusijom u infrastrukturu će uložiti više od 700 milijardi dolara. …

Radi toga i još puno novih poslova sadašnje ulaganje u VDKT je kao da se dobije glavni zgoditak na lotu
Ovako niska cjena je jedino sigurno što se neće dogodit garant nikad više kupovina na ovim cjenama je ravno glavnom zgoditku na lotu
Ovo je zlatna koko
1dionica nekad 4815kn
1dionica danas 230kn

New Report

Close