VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po koliko…. po 1 kn

du du du .. nema nam pomoći

Evo još jednog primjera sramote ove burze član uprave kupi dva dana
za redom i neko sa 10 dionica resetira cjenu na nulu..
Sramota očito nije išao kupovati tolike dionice jer misli da firma u čijoj je upravi propada
Današnja cjena više liči na cijenu firme u stečaju dapače niti firme u stečaju nisu bile ovoliko
podcjenjene kao Viadukt…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Super, biti će dionica i za tebe 🙂

Svi vi koji pišete,pogotovo DATA,o tom famoznom članu uprave koji je kupio dioniceanemate pojma ko je on.Ja sam o njemu pisao prije 2g.Dok takvi vode firmu sve je moguće,naravno ali samo u njegovom interesu.I ne brinite se nije ih on kupio,već dobio.


Evo još jednog primjera sramote ove burze član uprave kupi dva dana
za redom i neko sa 10 dionica resetira cjenu na nulu..
Sramota očito nije išao kupovati tolike dionice jer misli da firma u čijoj je upravi propada
Današnja cjena više liči na cijenu firme u stečaju dapače niti firme u stečaju nisu bile ovoliko
podcjenjene kao Viadukt…

Kakvom stečaju pa te dionice rastu pogledaj samo Đakovštinu

Viadukt radi ej RADI vani kod nas dividendu djeli al banda je to masakrilala sa jako dobrim razlogom
a naćin trgovanja je za zatvor samo što mi imamo HANFU i onda nema problema


Svi vi koji pišete,pogotovo DATA,o tom famoznom članu uprave koji je kupio dioniceanemate pojma ko je on.Ja sam o njemu pisao prije 2g.Dok takvi vode firmu sve je moguće,naravno ali samo u njegovom interesu.I ne brinite se nije ih on kupio,već dobio.

Otkud ti takve tvrdnje da je dobio dionice čiste laži …..
Dionice je pokupovao prije par dana od nas ovdje na burzi cjeli dan je skidao
sa ponude!!!

Samo se vi trudite ovdje lagat ali ne pomaže vam neprijatelji Viadukta

Dionice su plačene iz njegovog đepa i sigurno ih nebi uzimao da Viaduktu ne sljede bolja vremena
A onaj koji ruši cjenu sa 10 dionica nije mu prvi puta da je to pokušao jer konstantno
pratim Viadukta svaku transakciju ovo mu je več treči puta
siguran sam da je on jedan od vas ovdje koji blatite po ovoj dionici…

pozivam vlasnike da ne nasjedaju dotičnim i njihovim pokušajima
manipulacije cijenom sa ciljem da kupe što jeftinije….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Data, zašto te brine rušenje s 10 dionica ? Pa bit ćeš unutra bar par mjeseci (ako ne i više- zavisno od situacije).
Onaj koji pozitivno misli o poslovanju tvrtke stavit će veću cijenu. A takvih ima puno i biti će ih uskoro još više.
LP tebi, Vandamu i imateljima Viadukta.

Ljudi pustite gluposti jednom sam u šali napisao da VIADUKT ima skuplju TEGLENICU NEGO ŠTO POLA FIRMI KOJE SU IZLISTANE NA ZSE VRIJEDE

VIADUKT radi i djeli DIVIDENDU SVE OVE GODINE OTKAD JE KRIZA a šta mislite da je sa 4800kn srušena na ovih 230kn slučajno nemojte biti ludi
Moj porfelj je 90% UVJEK U VDKT

Neko se ljepo tovari po 230kn

tip sruši cjenu sa par dionica pa unda ukrcava pogledajte samo promet na VDKT zadnjih tjedan dana

Što se teglenice tiče

vrijednost teglenice porinute u »3. maju« iznosi oko 100 milijuna kuna, doznajemo od predsjednika Uprave »Viadukta« Joška Mikulića. Vrijednost materijala i poslova koju su odradili trećemajci iznosi oko 4,5 milijuna eura dok je »Viadukt« dodatnih 7 milijuna dolara platio za 250-tonsku dizalicu koja će u narednih mjesec dana biti montirana na ovu teglenicu, dugu 78 i široku 31 metar. Prilikom polaganja kobilice u lipnju naveliko se pričalo o njezinoj namjeni za gradnju Pelješkog mosta, čija je gradnja u međuvremenu usporena zbog krize u državi. No, Mikulić je jučer kazao kako će teglenica sredinom listopada na svoj prvi posao krenuti upravo prema Pelješkom mostu gdje će, dodao je Mikulić, zabijati probne pilote. Mikulić ne strahuje da je riječ o prenapregnutoj investiciji »Viadukta« s obzirom da je državni vrh »zakočio« gradnju Pelješkog mosta jer u ovoj građevinskoj tvrtki očekuju da će ovu dosad najveću teglenicu s dizalicom na palubi na Jadranu, ali i ovom dijelu Mediterana, lako angažirati na drugim poslovima za koje već postoje upiti

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

DATA

To sve sam ljudima objasnio samo malo škrtije od tebe svaka čast na trudu da objasniš imaocima VDKT da se strpe jer nepostoji dionica na ZSE sa ovakvim potencijalom ovo je ZLATNA KOKA daj stavite si u glavu da je VDKT KRAJ 2007 G BIO 4814KN A DANAS 230 KN

Konstruktor, Hidroelektra i Viadukt mogli bi izgubiti posao od 320 milijuna €
Projekt za bolja vremena

Upitna investicija: Raskida se ugovor za pelješki most?

Hrvatske ceste za most nemaju novca, a izvođači traže plaćeni zastoj radova.

Hrvatske ceste, investitor gradnje pelješkog mosta, ozbiljno razmišljaju o raskidanju ugovora o gradnji tog mosta s konzorcijem Konstruktor-Hidroelektra-Viadukt.

Dinamički plan
Iako je Vlada most Pelješac uvrstila u svojih 30 prioritetnih investicija za taj projekt vrijedan čak 320 milijuna eura do 2012. godine, Hrvatske ceste prema četverogodišnjem planu imaju osigurano tek 433 milijuna kuna (oko 59 milijuna eura), odnosno po sto milijuna godišnje. Taj je novac nedostatan za bilo kakve ozbiljnije radove pa, neslužbeno doznajemo, izvođači navodno traže da im HC odobri tzv. plaćeni zastoj radova. To HC-u očito ne odgovara jer nema smisla da snose troškove za mirovanje gradilišta kad nemaju novca ni za prave radove.

Prema svemu sudeći, u HC-u, doznajemo, razmišljaju kako im je pametnije raskinuti ugovor s izvođačima radova (iako i to košta) te provesti novi natječaj i odabrati izvođače nakon što osiguraju financiranje pelješkog mosta. Osim što je HC kratak s novcem, zapinje i na strani Konstruktora, Hidroelektre i Viadukta jer su te građevinske tvrtke zbog krize i recesije, odnosno zaustavljanja radova, u financijskim problemima. Konstruktor je jedno vrijeme bio i u blokadi pa u HC-u vjerojatno i nemaju previše povjerenja u njegovu financijsku stabilnost i mogućnost ispunjavanja obveza prema investitoru.

Cijela priča oko pelješkog mosta trenutačno je na klimavim nogama, a HC je Vladi nedavno poslao svoj dinamički plan gradnje tog mosta, sukladno novcu koji imaju, te očekuje povratni odgovor. Ako HC zaista odluči raskinuti ugovor o gradnji, to znači da će radovi, koji ni sada nisu intenzivni, u potpunosti stati sve dok se ne osiguraju novi izvori financiranja…..
Večeranji list

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vjerujem da je Pelješki most bitan za RH, a da košta, košta! A mi jadni siromašeki Hrvatići nemam više penez za niš, "sve" smo prodali, rasporedili novčeke i sad nemamo niš… Bolje uzet 320 milja i potrošit to na plaće saborskih zastupnika i političara, a i na plaće uprave i naknade NO-a u HC-u, da to je puno bolje… Koliko koštaju tisuće radnika koji nemaju posla i prijavljuju se na zavod za zapošljavanje…

Iako VDKT nisam kupio zbog gradnje pelješkog mosta… bio bi lud da to činim na osnov te informacije

Viadukt je radio i živio i bez mosta tako će i sad ako se to desi iako nema od toga ništa to su samo drukanja novinarska u dogovoru sa određenim krugom ljudi a na kraju ugovori su potpisani treba ih i obeštetiti znači opet dobro

Pogledajte nekog menađerčiće pod ugovorom firmu dotjera do propasti al ima ugovor o silnim mil i to je to tako i VDKT ima ugovor a ovi nek se češkaju

Sjetite se kad je Seebiz pisao da se Pelješi most gradi sa jednom trakom zbog nedostatka novca tako su se i sad raspisali te novine sve druge kupiš novinarčića za 100eura i piše o tebi cjeli tjedan štogod hoćeš

New Report

Close