VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaka čas kolega Neo napokon jedan inteligentan post na ovome forumu…

umorio sam se čitajuči bakrače koje ljudi pišu ovdje
O prozirnim drukovima da ne pričam
ja sam još u fazi kupnje pa ne smjem hvalit previše
lijepo je vidjet da se ponekad ovdje pojavi i koji pametan post..
Pozdrav!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kolega neo, zaboravili ste spomenuti da građevinari odrađuju poslove po damping cijenama i gomilaju gubitke…nije sve u nelikvidnosti HAC-a i države
ovo je najzaduženiji građevinar, po meni je ovdje teža situacija nego na ingri na kojoj svi pričaju o stečaju.
vidi se značajno smanjena vrijednost imovine u odnosu na 2009., vjerojatno prodaju imovinu da plate dug koji je povećan za nekih 100% u odnosu na 2009., dok se ostali iz građ sektora trude srezat dug, npr ingr i IGH
nemam vdkt i ne planiram ga kupiti, pozz


kolega neo, zaboravili ste spomenuti da građevinari odrađuju poslove po damping cijenama i gomilaju gubitke…nije sve u nelikvidnosti HAC-a i države
ovo je najzaduženiji građevinar, po meni je ovdje teža situacija nego na ingri na kojoj svi pričaju o stečaju.
vidi se značajno smanjena vrijednost imovine u odnosu na 2009., vjerojatno prodaju imovinu da plate dug koji je povećan za nekih 100% u odnosu na 2009., dok se ostali iz građ sektora trude srezat dug, npr ingr i IGH
nemam vdkt i ne planiram ga kupiti, pozz

To su rječi istinu na sunce a ne drukati kao split009jr


kolega neo, zaboravili ste spomenuti da građevinari odrađuju poslove po damping cijenama i gomilaju gubitke…nije sve u nelikvidnosti HAC-a i države
ovo je najzaduženiji građevinar, po meni je ovdje teža situacija nego na ingri na kojoj svi pričaju o stečaju.
vidi se značajno smanjena vrijednost imovine u odnosu na 2009., vjerojatno prodaju imovinu da plate dug koji je povećan za nekih 100% u odnosu na 2009., dok se ostali iz građ sektora trude srezat dug, npr ingr i IGH
nemam vdkt i ne planiram ga kupiti, pozz

Pa kud ćeš težu situaciju od ĐAKOVŠTINE u stečaju dužna toliko da se proda cjela Slavonija nemogu namirit dugove a vidi i danas rasla kao i x dana po 10% do 20%


kolega neo, zaboravili ste spomenuti da građevinari odrađuju poslove po damping cijenama i gomilaju gubitke…nije sve u nelikvidnosti HAC-a i države

nemam vdkt i ne planiram ga kupiti, pozz


Kolega ja ne znam jeste vi s marsa pali ili što. Cijelu prošlu godinu imali smo aferu za aferom u HAC-u…a vi sad o damping cijenama
Stvarno ne znam

Gosp.Neo..molim Vas , još samo podatak o nenaplaćenim potraživanjima VDKT-a…naročito
od strane naručitelja- DRŽAVE…..
I još jedan bitan podatak …u kratkoročnim obavezama iznos neplaćenog – POREZNOG DUGA..
PDV- POREZ NA DOBIT..OSTALO… Zato jer se za taj dio ne treba sekirati..
Ako niste znali – dospjela -nenaplaćena potraživanja od strane Države- prebijaju se sa poreznim
dugom, a isto tako se – GRAĐEVINSKE SITUACIJE -NENAPLAĆENE- mogu ustupiti i bankama uz naknadu ….ako je dužnik država…..
Tako da je najvažniji iznos NEPOKRIVENOG DUGA …ako ga uopće ima!
U građevini je u ovim uvjetima najteže platiti dobavljače građevinskog materijala, i kamate..
/ glavnice kredita ionako čekaju bolja vremena/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


umorio sam se čitajuči bakrače koje ljudi pišu ovdje
O prozirnim drukovima da ne pričam

Druk konzultanta je očit.
Pitanje; Što će rasti najviše????
Odgovor: Graditelji

26.11.2010 - Dan D

Svaki novi posao građevinara je nova akontacija novaca,,kojom se krpaju stare rupe..kad se posao
odradi..riješi se ostatak..a za to vrijeme sklapa novi posao i pripremi opet dio novca… neće
građevinari propasti….evo, sad mi se neda…kasno je, ali sama ću sutra napraviti jedan troškovnik za neke radove da ubrzam stvari…
Ne znam da li je takva apatija u cijeloj državi, ali barem što se tiče građevine, na sjeveru RH..je
teško , ima masu problema…ali ide nekako .. ima dosta posla…
Cijena rada je pala….ali roba nije – po meni..u građevini je to najveći problem..što su najbolje
tvornice i najjači dobavljači i cementa, željeza i ostalih materijala…STRANCI!!!
A s njima nema šale oko plaćanja…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/30-ak-godina-od-izgradnje-autocesta-Zagreb-Karlovac-dobiva-novi-cvor?homesrclink=carousel


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/30-ak-godina-od-izgradnje-autocesta-Zagreb-Karlovac-dobiva-novi-cvor?homesrclink=carousel

I K i P ukopani u rovove, kod VDKT-a nema rasprodaje…….
[shocked]

marcello

Treba poznavati djelatnost..i u nju vjerovati…. toliko o građevini.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hm, danas je očito netko pogubio živce i potrošio 250-300kom. Šteta, jer u ponedjeljak će opet izniknuti 200-300 kom na kupnji i čekati novog loosera.

26.11.2010 - Dan D

Jel ono skupština 15.06
Dali se mora imat dionice na taj dan ili 3 dana radna ranije da bi dobio dividendu od 13,50kn
Ova dividenda je jedna od boljih u postocima na ZSE tako da to treba iskoristiti

3 radna dana ranije.

Što ja to čujem ? Dobit ćemo neku dividendu…? Pa, gdje je onda problem s dionicom….i firmom?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close