VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može li barem kapital/dug i Koeficient tekuće likvidnosti?…da vidimo imaju li šanse preživjeti krizu?

[wink]

Kapital/dug iznosi svega 0,24, pa to je užasno, gore i od Uljanik plovidbe i HG spota [shocked]

Ispravak………………….
Pa naravno …
ti onda nemoj kupovati ovu dionicu i niima slične što si nabroio……..

čekaj da se taj omjer popravi pa onda kupuj po 100-200% većim cijenama…..

čak i da je tako i da padne još na 3-4 % od ATH mislim da ti nebi kupovao………

Ja počinjem skidati sa aska kad nitko neće i male dnevne i kratkoročne oscilacije me ne zanimaju……

evo reci slobodno koja bi te razina Kapital/dug privukla za ulaganje…..

po tome ćemo vidjeti tvoje znanje i nos……..

jer znanje bez nosa je kao i ***obrisano***

i još nešto ………
postoje dobre firme koje su loše dionice za ulaganje……

isto tako postoje loše firme koje su dobre dionice….

A vdkt ima najbolje iz prvog i drugog slučaja uz naravno navedeni rizik ulaganja koji je ovdije jako velik kako na rastu tako i na padu………..

zato i je ovdije zarada tako velika kao i gubitak a baš tu se zarađuju najveći novci…….

ako me razumješ o čemu govorim…..

puste statistike,fundamenti,TA…….. sve je to bitno ali ovo je psihologija svega toga i dok se to ne nauči u portfrlju će uvijek biti minus ili blagi rast……..

Kapital/dug iznosi svega 0,24, pa to je užasno, gore i od Uljanik plovidbe i HG spota

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ja nadokupio……..
Hvala prodavateljima…
Molim neka pogledaju TA…
još jednom hvala

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Nadokupio i ja, smiješno kako se može manipulirati sa 5kom dionice

Splite što kažeš na ovaj debelo probiveni donji bollinger

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Splite što kažeš na ovaj debelo probiveni donji bollinger

I ne samo probijeni Bollinger, nego još nešto ljepše…
Primjetio sam da postoji i drugi GAP koji se morao popuniti, na 324kn. Danas je i to odrađeno.
Mislim da za par dana ove cijene su samo prošlost.
Moram priznati da sam sa samo 5kom isprovocirao pad na 336kn da se odradi i drugi GAP jer je ovo postalo "predosadno". Naravno istih 5kom vratio na 331kn unutra.




Može li barem kapital/dug i Koeficient tekuće likvidnosti?…da vidimo imaju li šanse preživjeti krizu?

[wink]

Kapital/dug iznosi svega 0,24, pa to je užasno, gore i od Uljanik plovidbe i HG spota [shocked]
[/quote]

što da se lažemo, fundamenti su očajni, samo da se vrati na 400 da se iskrcam i izađem van s nulom, ali bojim se da će prije toga biti još jedan zaron na 270-300 kn [cry]
[/quote]

čekaj da se taj omjer popravi pa onda kupuj po 100-200% većim cijenama…..

čak i da je tako i da padne još na 3-4 % od ATH mislim da ti nebi kupovao………

Ja počinjem skidati sa aska kad nitko neće i male dnevne i kratkoročne oscilacije me ne zanimaju……

evo reci slobodno koja bi te razina Kapital/dug privukla za ulaganje…..

po tome ćemo vidjeti tvoje znanje i nos……..

jer znanje bez nosa je kao i ***obrisano***

i još nešto ………
postoje dobre firme koje su loše dionice za ulaganje……

isto tako postoje loše firme koje su dobre dionice….

A vdkt ima najbolje iz prvog i drugog slučaja uz naravno navedeni rizik ulaganja koji je ovdije jako velik kako na rastu tako i na padu………..

zato i je ovdije zarada tako velika kao i gubitak a baš tu se zarađuju najveći novci…….

ako me razumješ o čemu govorim…..

puste statistike,fundamenti,TA…….. sve je to bitno ali ovo je psihologija svega toga i dok se to ne nauči u portfrlju će uvijek biti minus ili blagi rast……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ova firma je previše ovisna o državnom proračunu i mislim da je jasno da će dijeliti njegovu sudbinu sljedeće godine. Zaista je zabrinjavajuće pomisliti što će biti kad država prekine investicije, ako su ovako loše poslovali do sada kad je bilo posla kolko hoćeš! Imali su priliku osnažiti se tijekom investicijskog ciklusa zadnjih par godina, ali evidentno im nije uspjelo i zato ne vidim na viaduktu razloga za optimizam [cry]


Ova firma je previše ovisna o državnom proračunu i mislim da je jasno da će dijeliti njegovu sudbinu sljedeće godine. Zaista je zabrinjavajuće pomisliti što će biti kad država prekine investicije, ako su ovako loše poslovali do sada kad je bilo posla kolko hoćeš! Imali su priliku osnažiti se tijekom investicijskog ciklusa zadnjih par godina, ali evidentno im nije uspjelo i zato ne vidim na viaduktu razloga za optimizam [cry]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Treba nam ovakvih drukera, ha ha ha


Treba nam ovakvih drukera, ha ha ha

Hvala na podršci, ali mislim da je i bez drukanja sudbina ove dionice jasna [wink]

pa i ja sam nadokupio još barem 5 kom.Taman kad mislim da neću više,dionica još padne,a ja se skratim negdje drugdje pa se tu pojačam.Možda sam pravi luzer….a možda i nisam…
tako sam kupovao Janaf na 1900 kad nije ni bilo prometa,a ni postova na forumu….nadam se da sam opet u pravu…

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Treba nam ovakvih drukera, ha ha ha

Hvala na podršci, ali mislim da je i bez drukanja sudbina ove dionice jasna [wink]
[/quote]
Da, naravno da je jasna, 1400kn u idućih 12mjeseci!
Probijanje Bollingera, RSI u preprodanom području, skrivena pozitivna divergencija,…

New Report

Close