VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma bilo kako bilo nikad više ispod 300………….

Bilo bi to više nego dobro, iako kod nas kažu:
"Nikad ne reci nikad"


Bechtel-Enka konzorcij dobio gradnju autoceste na Kosovu, vrijednost: 1 miljarda EUR.

Vaš link

S obzirom na prijašnje zajedničke poslove Bechtela i Viadukta nadam se da ima šanse da dobiju dio poslova kao podizvođač. Šteta bi bilo propustiti ovaj posao, pogotovo na ranije poslove Viadukta na Kosovu (još iz 80-ih godina ako ne i ranije) i ugled koji je već tada stekao.

Uostalom, Kosovo bi mogla biti značajna destinacija za poslove Hrvatskih firmi s obzirom na američka ulaganja, a prema mojim saznanjima podupiru suradnju sa našim firmama prije nego sa osalim zemljama iz regije.


Viadukt je sigur u ovom poslu,Bechtel je imo i do sada jako dobru suradnju sa nasom firmom,Viadukt ima masineriju i znanje,dobili su posao u BiH,Libiji,Alziru,koperanti su u Montenegru,a vec su poceli neki radovi u Montenegru koje radi Viadukt,likvidnost im se znatno popravila,uzivajte [cool]



Zar se za posao u Crnoj Gori ne natječe konzorcij IGH-Konstruktor bez Viadukta ili sam krivo informiran ???

Zakon spojenih posuda, a uvjek postoji mogućnost da se dio posla ponudi podizvođaču.

[/quote]

Viadukt ima najpovoljniju cijenu asfaltiranja u HR, to mi je rekao inženjer koji radi sa njima. Pa kada dođe do te faze, vjerojatno je da će VDKT to raditi
[thumbsup]

Podsjetit ću još jednom………..
Ovaj biser se trži na 7 % od ATH………..
Pa jeli to normalno………………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A nitko neće prodavati…………nema prodaje nema predaje………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

600 kom na kupnji do 300………
Pa hoće li to više doli………. [lol]
Molim tehničare za analizu kad bi mogli opet kupovati……..
hvala

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Hvala na jedinicama ali zaboli me kitinjos za to………kad ionako VDKT nećete vidjet više ispod 300 a možda i više……..ugodna sačekuša ovima ispod 300…… [tongue]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ivano prestani glumatati i podcjenjivati ovaj forum!

Prodaje: Količina Cijena
5 343,99
21 345,50
41 345,98
5 348,99
10 349,00
18 349,82
8 350,00
10 355,00
28 358,90
40 358,95

Kupnje: Cijena Količina
328,00 15
327,12 11
325,20 100
325,19 12
325,12 23
325,11 49
322,10 100
322,03 30
316,36 25
313,19 32

marcello

Stavi si samo dio kupnje……….nevidi se ovo do 300……… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Dobiven posao ne znači automatski da je i isplativ posao!

Previše pišete subjektivna mišljenja umjesto činjenice.


@Hugo
:
kolika je ta mogućnost i koliko je to isplativ posao za VDKT?

Malo mi čudno kod nas izgleda da je bolje sjedit nego radit nije mi ništa jasno
Tko god dobije posao govori se da nije isplativ
Pa tko je lud radit nešto što se ne isplati


Stavi si samo dio kupnje……….nevidi se ovo do 300……… [kiss]

Ti gledaj svoje, mene interesira prodaja na 1.300 he, he!

marcello

Pa dobro hoće li ovdije tko šta prodavati ili da mičem naloge sa bida………. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Podsjetit ću još jednom………..
Ovaj biser se trži na 7 % od ATH………..
Pa jeli to normalno………………..

što vam je kolega-ATH mijerilo u vrijednosti dionica???

Prodaje: Količina Cijena
11 339,50
5 343,91
5 343,99
1 344,99
21 345,50
41 345,98
10 349,00
18 349,82

marcello

New Report

Close