VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

totalna nezainteresiranost za ovu dionicu
k i p kilometrima daleko

uz ovakav crobex vdkt se drži ko stjena.

Ma VDKT je LEDO u građevinara………..pa nitko ne prodaje već danima……….a vani indexi padaju…..
Ma ovo je utvrda koja ne popušta………..
A što će tek biti kad krenemo gore.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Evo prvi put u životu san uzeja Viadukt. Sve nešto gledan kliko je košta prije. Sa 4800kn na 330kn. Meni je to jeftino. Danas sam uzeja 25kom. Al bi volio još uzet bar 275kom.
Pa eto dobri ljudi pomozite mi i prodajite. Ja čekan do 315kn sa 6 naloga. Fala dobri ljudi.

VLAJ - PONOS NACIJE


Pa dobro hoće li ovdije tko šta prodavati ili da mičem naloge sa bida………. [lol]

Ne mereš samo ti kupovati, ja oću isto i zato makni te naloge na 300kn nek lipo ovi luđaci prodaju.

VLAJ - PONOS NACIJE



Pa dobro hoće li ovdije tko šta prodavati ili da mičem naloge sa bida………. [lol]

Ne mereš samo ti kupovati, ja oću isto i zato makni te naloge na 300kn nek lipo ovi luđaci prodaju.
[/quote]
pa nećeš dugo čekati-bolje bi ti bilo da se spustiš debelo ispod 300 kn-
sudeći po natpisima-nema razloga za veselje-bar u kratkoročnom razdoblju-


pa nećeš dugo čekati-bolje bi ti bilo da se spustiš debelo ispod 300 kn-
sudeći po natpisima-nema razloga za veselje-bar u kratkoročnom razdoblju-

Kolega Vlajina, zanemarite kolegu Lacoste-a jer je propustio svaki rast pa tako i ovaj.
Kad netko u 2x na 300kn ne skuži da treba ući što reći???? Čovjek ne kuži stvari.
Ni Tehnika nije 3x išla na 1400 pa neće ni Viadukt na 300kn. Budite oko 320-325kn i krcajte se jer kad krene ni raketni pogon neće biti ravan Viaduktu.
BEST BUY odnos potencijala i cijene.
Kolega Lacoste probajte ukrcati sada 500kom kao na 300kn. Samo cijena će tada biti već na 420kn.



pa nećeš dugo čekati-bolje bi ti bilo da se spustiš debelo ispod 300 kn-
sudeći po natpisima-nema razloga za veselje-bar u kratkoročnom razdoblju-

Kolega Vlajina, zanemarite kolegu Lacoste-a jer je propustio svaki rast pa tako i ovaj.
Kad netko u 2x na 300kn ne skuži da treba ući što reći???? Čovjek ne kuži stvari.
Ni Tehnika nije 3x išla na 1400 pa neće ni Viadukt na 300kn. Budite oko 320-325kn i krcajte se jer kad krene ni raketni pogon neće biti ravan Viaduktu.
BEST BUY odnos potencijala i cijene.
Kolega Lacoste probajte ukrcati sada 500kom kao na 300kn. Samo cijena će tada biti već na 420kn.
[/quote]
štovani kolega ,moram priznati da sam se istinski nasmijao na ovaj tvoj komentar-ne brini se za mene-samo navalite i kupite sve što se nudi-građevinare pratim ali ih ne kupujem-bar do FI -za prošlu godinu-pošto vidim da ste zagrijani za druk-samo izvolite ,ne smeta mi,da sam na vašem mijestu i da posijedujem ovakvu sigurnost-odmah bi realizirao margim-i sve utukao u dionice…
po vašem mišljenju nema razloga za zabrinutost-znači stvar je sigurna i donosi prinos-dobro da niste naveli da je dosta pala od ATH- i da je sada jako jeftina i budzašto-đabane braco-udri

Čitam šta pišete šta se bojite pa nije to firma sa 3 mješalice i 2 lopate pa to je firma što je prije točnije 22.10.07g bila 4815kn auuu koloko je to novaca a sad boca đonija smiješno
vidjet ćete do kraja godine na koliko će da dođe
nemojte zaboravit u naj većoj krizi firma sa višestrukom dobiti to sve govori


Evo prvi put u životu san uzeja Viadukt. Sve nešto gledan kliko je košta prije. Sa 4800kn na 330kn. Meni je to jeftino. Danas sam uzeja 25kom. Al bi volio još uzet bar 275kom.
Pa eto dobri ljudi pomozite mi i prodajite. Ja čekan do 315kn sa 6 naloga. Fala dobri ljudi.

Gospojo(ice) Vlajno, nije poštno čekati na kupnji. Lupanje po prodaji je puno poštenije, da i druga strana transakcije bude zadovoljna. [tongue]

@lacoste
Ipak je pametnnije anticipirati izvještaj, jer kad izađe već se sve zna, pogotovo na ovom mulju od burze.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Zašto bi netko platio više nego ne mora!
Ja bi se postavio na 320 do 325kn i samo čekao.


Ma VDKT je LEDO u građevinara………..pa nitko ne prodaje već danima……….a vani indexi padaju…..
Ma ovo je utvrda koja ne popušta………..
A što će tek biti kad krenemo gore.
Dionica je vec krenula prema gore,usputne korekcije su prihvatljive,izvjesce za proslu godinu ce biti sjajno,posla u buducnosti ima puno,likvidnost se popravila,nemojte se iznenadit kad cjena potegne jako gore,jer ovo je podcjenjeno,uzivajte
[cool] [cool]


Zašto bi netko platio više nego ne mora!
Ja bi se postavio na 320 do 325kn i samo čekao.

Pa zar ti je vazno hoces li uzet na 325 ili 335, jedino ako si burek trejder,cujemo se do ljeta [cool]

Ja san opet danas pazario 30kom na 329,99kn. Dojadilo mi čekat na 320kn pa opalio po prodaji.
Nije meni žao 200kn više, jer i tako neću prodat prije 500kn.
A neka, neka, ima dobrih ljudi pa prodaju po 325-330kn, jako fino.
Fala vam dobri ljudi.

VLAJ - PONOS NACIJE

ja sam već sve utuko u viadukt pa nek se kiseli.
Da imam s čim pridružio bi se u dodatnoj kupnji.

New Report

Close