VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo se ne zove manipulacija dionicom ovo zove zatvor
Samo što hanfa menađerćiće štiti
Prodat 1 dionicu da srušiš cjenu pa to je čista bar zabrana trgovanjem tog dotičnog

Pa možda je taj naivko prodao sve i ostalo mu samo 3kom pa se nada rušenju…
Al srećom prošlo je vrijeme čarobnjaka…
Rekao bi da je prodavatelj presušio…

da budem iskren čupam se iz jedne bezveznjače od dionice (podaci poznati uredništvu),
i čim me zadovolji saldo nadam se da će je još bit jer kad ih poberem do 350 – neće je bit.

uj, kaj viadukt se sprema za lansiranje? Jel počeo šoping?

+ 40 kom jučer i danas………
od jučer nadokupljujem svaki dan po 10-20 kom……….
pa ako će doli neka ide a ako će gori još bolje……… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ovdije mi nešto smrdi i to jako………..
svaki put kad se pojavi nalog na 300 po 50,40,100 kom pojedega se u minutu ……..
definitivno je netko počeo skupljati………..
vidjet ćemo……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ovdije se definitivno nešto sprema

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

U svakom slučaju cijena je dosta nisko, ako se poveća promet poslije nove godine
mogla bi cijena porasti. Ko bi ga mogao znat, više me ništa ne iznenađuje.


Ovdije se definitivno nešto sprema

Sprema se popara prodavateljima

ja mislim da će još dole. dobro se zna u kakvim smo hovnima pa nije za čudit ! prognoze za građevince objavljene su več davno, neće biti posla za njih. dok će u nekim će državama početi cvijetati latice, kod nas (pošto smo u zaostatku) jop uvijek opadaju one koje su se osušile i dotrajale. dakle pričekajmo novo nicanje pupoljaka… [smiley]

stvarno mali prometi

Ma svatko ima svoje………..
Neka ulaže kako ga je volja i kada ga je volja………..
Ako ćemo i dole nećemo više od 10%……..a što je to nekakav brutalan pad………
Pa vdkt je na 5%..ponavljam 5% od ath…………..to je pad od 95%……..
Pa koga briga……….
Ja sam posebno sumnjičav jer kad je velika većina ljudi u kešu,kao što je sad,obično se desi suprotno…..
Vidjet ćemo ……..
Po meni se nešto kuha a što saznat ćete u prvom tjednu 2010……. [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

istina , dionica vdkt-r-a je jedna od najviše podcijenjena

ne izgleda loše danas još jači bid

Ovo je definitivno raketa,ovo ce donjet najbolje prinose u tekucoj godini, cjena ce do ljeta dostic razine od 1000 kuna,Rohatinski ce ubrizgat 10 milijardi kuna u gospodarstvo,inozemni dug ce se uredno vratit pocetkom godine,radovi ce se pokrenut brzinom svjetlosti a dionice ce odletit u pocetku preko 200%,SRETNA VAM I USPJESNA 2010 GODINA [cool]

kolega jomiii Bog te blagoslovio i tvoje prognoze. Ma ako bude i blizu dam ti i pusetinu :-)))

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

New Report

Close