VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo se zagužvalo na asku
[proud]

KUPNJE (1.216) – VDKT-R-A PRODAJE (1.673) – VDKT-R-A

eto nas i tu u blokadi [thumbsup]

decki i cure…VDKT mora hitno na hladjenje ,,,,pregrijano….. [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

slažem se s kolegom inverterom. Do 400 treba ovako polako,jer ispod 400 nije niti smjela pasti, a pred izvještaj i sa sezonom novih poslova kreće reli od te nulte vrijednosti. Sve sto se dogadjalo u RH u posljednjih pola godine ukazuje na to da je EU odlučila da nas uvede u red, a i da ce nam biti blagonaklona sto se stabilizacije tice,jer ce i njima biti lakse s nama ukoliko smo vise manje sredjeni. A s ulaskom u EU i nase firme nastupaju s drugacijim pozicijama u odnosu na sadasnjost, a koja za VDKT i nije nesto crna ako se pogleda stanje drugih firmi.Tako da se ne bojim previse da sam pogrijesila sa svojom investicijom, kuju sam doduse nesto i pojacala na ovim niskim razinama. A i ne planiram stavljati svoje dionice na prodaju u slijedecih 2-3 godine,a do tada cemo se druziti:-)

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Ja se ne slažem s inverterom na 60-minutnom grafu dosta je ispod boolingera, koji se strahovito širi.
Prostora za rast ima još poprilično.
Indikatori jesu malo pregrijani na 60-minutnom, ali na dnevnom su supač [kiss], ko stvoreni za eksploužn.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ja se slažem sa Hugom Chavezom i također smatram da je Inverter imao pravo na trenutno hlađenje kod cijene 332kn. Hlađenje se dogodilo, par dana mirovanja oko 315-320kn i mali broj prodanih komada i onda opet idemo gore, al snažnije.


decki i cure…VDKT mora hitno na hladjenje ,,,,pregrijano….. [shocked]

Zar ne misliš da je pad do 313kn obavio i hlađenje i da je gotovo s padanjem????

Ne savjetujem prodaju prije nekih 500kn….

Ha ha, ne vidim baš neku rasprodaju, cijeli dan se postavljam al me neće,… 307 kn je moja brojka…



decki i cure…VDKT mora hitno na hladjenje ,,,,pregrijano….. [shocked]

Zar ne misliš da je pad do 313kn obavio i hlađenje i da je gotovo s padanjem????
[/quote]
procjenite sami…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pozdravljam vas sve na 7 dana jer odoh na skijanje. Pisemo se ponovo od nedjelje. Do tada budite dobri, nemojte se svadjati i dogurajte barem do 400 kunica:-). Puse svima od vjerne viaduktice!

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

E moj Inverter, samo se ti drži toga…. Mogu primjetiti da je prodaja presušila, a to neko zastrašivanje sa 67kom neće proći…. dapače sutra mislim kupiti nekih 100kom VDKT-R-A pa molim prodavače da se postave što niže. Unaprijed hvala!

Ukrcavanje pola milje, a onda rušenje cijene sa samo 29 keka…. meni se čini da netko želi još ovoga kupiti dok je jeftino. Samo 6% od svog ATH-a. Ipak malo previše, pa ni 1 DDJH koji ne radi ništa trenutno se trži na 12%. Očekujem pucanje otpora na 330-335kn i nakon toga metlu do 550kn. Da, dobro čitate, neće biti zaustavljanja do 550kn… I bit će jako jako brzo, baš kao na Badelu.

najbolje da spustite cijenu do nekih 150 kn kako bi se mogao "kvalitetno" nakrcati a onda pogurajte barem do 500 kn [tongue]

Do kraja tjedna cjena bi mogla doci do 400 kuna,na ovim razinama je uzeta malo veca kolicina dionica i akumulacija zavrsava danas,sutra i prekosutra ocekujem jak prodor cjene dionice [cool]

New Report

Close