TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dejavue, velika čestitka za trud, i odricanje slobodnog vremena.
Eto i mojih deset….

1.IGH-R-A
2.DLKV-R-A
3.ATPL-R-A
4.JDPL-R-A
5.LKRI-R-A
6.TISK-R-A
7.ZTNJ-R-A
8.LPLH-R-A
9.SPPL-R-A
10.MLNR-R-A

mogli bi i jedan natječaj za 10 dionica koje mislimo da će najviše past…

mislim da bi to također bilo itekako zanimljive liste!

vrlo moguće i puno zanimljivije od ovih jer ove su skoro sve na pol iste!

ha, kaj velite? [proud]

malo je glupo da pišemo 10 dionica koje će past, možda 3 eventualno iako mi to nema smisla, nije zanimljivo.

..........................................................................................

da, puno je zanimljivije da nam svako napiše svoj portfelj koji ima! [rolleyes]

mislim da ako ništa nasto bi veći show ili ti ga belaja kad bi svako reko šta misli da će najviše past il bar namanje narast! [cool]

slažem se da je teže, možda i nezahvalnije, no da nema smisla i nije zanimljivo ne! [tongue]

IGH
VIRO
MLNR
DLKV
ATPL
JDPL
LEDO
INGR
ATGR
BLJE

Evo i mojih pulena:
PTKM
PBZ
LEDO
VIRO
KRAS
ISTT
DIOK
LRH
ADPL
ATPL

Ovo su moji favoriti za 2008 godinu:

IPKK-R-A
TISK-R-A
EIG-R-A
CEBA-P-A
VIS-R-A
DDJH-R-A
VART-R-A
VLDS-R-A
HTPK-R-A
HPDG-R-A

Predlazem dvije stvari:
1.da svatko dionice koje posjeduje pobolda, pa da znamo kaj ima, a za kaj je objektivniji. Cisto da vidimo kako tko razmislja. Umjesto nesto imam, nesto snimam.
2.da se ipak tipla 5 banki[cool] Pa onda ta lova ili u fond po dogovoru, ili 50:50 u dvije najfavoriziranije dionice u natjecanju.
Eto, nadam se da nije tlaka.
[bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

ajde Bogu mora reci ti meni zakaj misliš da će hpb biti jedan od top rastova?imaš li ne neke argumente ili je to samo želja??Zanima me jer mi je ta dionica u portfelju ..Hvala[thumbsup]

samo da velim da mi je ova tema totalna špica i s nestrpljenjem očekujem rezultate premda znam da još ohoho treba proći …Bilo bi odlično kad bi se na kraju sljedeće ili početku 2009 mogli svi naći i čestitati trojici najboljih uz neke simbolične poklone po dogovoru …[rolleyes]

malo soliram u ove kasne sate uz 23 korisnika online …Laku noć svima,sretno nam sutra!!

Nitko nema isti portfelj prijavljen 🙂
cestitke [thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nitko nema isti portfelj prijavljen 🙂
cestitke [thumbsup]

Znači da nitko nije prepisivao. Svi su se dobro naučili[thumbsup]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Mojih top 10 za sljedecu godinu:

1. HT
2. INA
3. IGH
4. DLKV
5. KOEI
6. BD62
7. KORF
8. DKVS
9. PTKM
10. IPKK

Cuore Sportivo

Mojih top 10 za sljedecu godinu:
HT-R-A
INGR-R-A
DIOK-R-A
DDJH-R-A
PTKM-R-A
KABA-R-A
JNAF-R-A
LKRI-R-A
VART-R-A
JDPL-R-A

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close