TOP 10 – 2008.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2008.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dejavue: ” Jos se ljudi nisu ocitovali o uplatama! Ja bi radije da nas se igra 300 bez para, nego 30 sa parama…a vi?

” bez para po mogucnosti.. ovo je ipak samo pitanje prestiza[thumbsup]

slažem se , ne trebamo od muhe SLONA raditi………………………..ovo je igra a ne kladionica.

kolegi Dejavu hvala na velikom trudu , a neka iduća godina bude dobra, sa dobrim rezultatima, pa ćemo svi biti zadovoljni, a u ovoj igri tko prvi, tko drugi, ne bitno, bitno je sudjelovati !!

Ljudi, pregledajte da li sam sve ok napravio…ukoliko netko primjeti gresku na svom portfelju, neka mi posalje pp

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

KORF
JDPL
ADRS-P
DDJH
VIRO
ERNT
ULPL
BLJE
EIG
VDKT

kolega Dejavue svaka čast na trudu…skidam kapu[thumbsup]

Do sada se u portfeljima pojavilo 126 dionica!

Svaka cast kolega Dejavue! Ja cu svoje kandidate postati za cca 14 dana u skladu s pravilima… Ipak moram napomenuti da u skladu sa svojim potpisom nikad ne bi divezificirao portfelj na vise od 2-3 dionice… Rado bih pokazao da spretnim i sretnim odabirom jedna dionica moze odraditi vise za godinu dana nego divirzificirani portfelj. A tek ako se iz jedne u drugu ulazi…. uhhh. Dvije tri sretne u nizu… uhhhh. Naravno, tu je i rizik…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Svaka cast kolega Dejavue! Ja cu svoje kandidate postati za cca 14 dana u skladu s pravilima… Ipak moram napomenuti da u skladu sa svojim potpisom nikad ne bi divezificirao portfelj na vise od 2-3 dionice… Rado bih pokazao da spretnim i sretnim odabirom jedna dionica moze odraditi vise za godinu dana nego divirzificirani portfelj. A tek ako se iz jedne u drugu ulazi…. uhhh. Dvije tri sretne u nizu… uhhhh. Naravno, tu je i rizik…

slično razmišljamo kolega

Svaka čest Dejavu. [thumbsup]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Od srca čestitke i priznanje gospodine Dejavu!

Svaka ti dala Dejavue![thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Svaka ti dala![thumbsup]

Cookie Monster

Kolega Dejavu nije neka graška u redu 82 (kod mene) piše DKLV-R-A[smiley]

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close