TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege ,
ako vam treba pravnu pomoć obraniti se kolegi "ashrak" !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa zar Vi jos niste dobili svoju lovu? [rolleyes]


Pa zar Vi jos niste dobili svoju lovu? [rolleyes]

kolega Frckavi je išao na Trgovački sud [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja sam to odradio ispod sanka, normalno da sam morao dati mali rabat na kolicinu. [lol]

Luka Rijeka je u Rijeci, a i Transadria je u Rijeci. Zar se ovi naši "kelebani" ne znaju ubaciti u neki dil tamo. Izgleda da im je najveći domet ispijanje kave u kafiću podno Upravne zgrade! (piju kratku)
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/luka-rijeka-udjel-u-hrvatskom-bdp-u-2020.-raste-na-12,7%25,95759.html


Ja sam to odradio ispod sanka, normalno da sam morao dati mali rabat na kolicinu. [lol]

Vidim da je sr Zagrebačke banke kupio sve 83 dionice koje su trgovane zadnji desetak dana Možda on zna što mi ne znamo pa marljivo skuplj po diskontu


Vidim da je sr Zagrebačke banke kupio sve 83 dionice koje su trgovane zadnji desetak dana Možda on zna što mi ne znamo pa marljivo skuplj po diskontu

Aha, zna da bi trebao platiti dionice po obvezi davanja javne ponude, a ovako ih plaća 3 puta jeftinije!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Aha, zna da bi trebao platiti dionice po obvezi davanja javne ponude, a ovako ih plaća 3 puta jeftinije!

Točno, no cijena je tu gdje je, očito ljudi baš ne vjeruju da će se uspjeti naplatiti preko suda. Jel uspio netko i kako to funkcionira u slučaju kad ih je više u obavezi?


Točno, no cijena je tu gdje je, očito ljudi baš ne vjeruju da će se uspjeti naplatiti preko suda. Jel uspio netko i kako to funkcionira u slučaju kad ih je više u obavezi?

Jedna je tužba, nešto kao što je bilo kod LRH. U obvezi je bio Grad Opatija i općine Lovran, Moščenička Draga i Matulji, te tvrtka Nova Liburnija iz Opatije.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Uuu, da samo kratka! Priča se da se tu popije i koji whisky,a bogme i francuski konjak.I da se puno puši: cigare, cigarilosi.Ima se, firma plaća sve. A mi dioničari se možemo hebati.I radnici također.


Uuu, da samo kratka! Priča se da se tu popije i koji whisky,a bogme i francuski konjak.I da se puno puši: cigare, cigarilosi.Ima se, firma plaća sve. A mi dioničari se možemo hebati.I radnici također.

Oni piju – a mi za sada"pušimo"! Možda se na skupštini to i promjeni, zapravo poslije bi mogli "pušiti" i mi i oni! [lol]

Evo još jedna priča slična našoj!
http://www.poslovni.hr/vijesti/fizulici-odlucio-sud-moraju-dati-ponudu-za-preuzimanje—161418.aspx

New Report

Close