TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupuje se i po višoj cijeni nego što je ponuđeno na prodaji. To je draž kupovine u 13,00
Nekome se žuri! [proud]

ILI nezna pravila trgovine .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ILI nezna pravila trgovine .

Teško da ima više takvih "slijepaca"! Bumo videli za par dni! [wink]

Dinko Kamenić podnio neopozivu ostavku!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/6c1RS3cwRV3dUJGCsMDTUg==.pdf

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Dinko Kamenić podnio neopozivu ostavku!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/6c1RS3cwRV3dUJGCsMDTUg==.pdf


Daklem, najprije I.Paršić, pa Bačelić, a sada Kamenić, tko je slijedeći?

U plejadi hoštaplera koji trenutačno muzu Transadriju Kamenić je bio jedan od normalnijih. Barem je imao neko zanimanje. izgleda da se udružena Z.O. počinje iznutra rastakati.


U plejadi hoštaplera koji trenutačno muzu Transadriju Kamenić je bio jedan od normalnijih. Barem je imao neko zanimanje. izgleda da se udružena Z.O. počinje iznutra rastakati.

Dali se ko sjeća jel on među ovim koji moraju dati ponudu

Kamenić je također u obvezi davanja ponude. Možda je ovo igra da uvjere Hanfu ili Trgovački sud da si oni ipak nisu tako dobri i da zato nisu djelovali zajedno?
Jel ima neki pravnik da nam to malo objasni?


Kamenić je također u obvezi davanja ponude. Možda je ovo igra da uvjere Hanfu ili Trgovački sud da si oni ipak nisu tako dobri i da zato nisu djelovali zajedno?
Jel ima neki pravnik da nam to malo objasni?

Mislimm da tako nešto može dokazivati samo na Upravnom sudu kroz dokazni postupak, a ove okolnosti danas ili nove okolnosti nemože koristiti kao dokaz u prošlosti.

Ono što zabrinjava je činjenica da njima puca za preuzimanje i Rješenje Agencije.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega, nije mi jasno zašto se baš Vi javljate. Pitao sam da li ima neki "pravnik da nam to malo objasni". Koliko znam, Vi niste pravnik. A što se tiče objašnjavanja, iz Vašeg širokog opusa na ovom forumu sam zaključio, i više puta Vam dao do znanja, da samo pišete gluposti.
Ovime Vas još jednom molim da ne odgovarate na moje postove jer nemam apsolutno nikakvu namjeru ulaziti s Vama u raspravu.
Hvala.


Kolega, nije mi jasno zašto se baš Vi javljate. Pitao sam da li ima neki "pravnik da nam to malo objasni". Koliko znam, Vi niste pravnik. A što se tiče objašnjavanja, iz Vašeg širokog opusa na ovom forumu sam zaključio, i više puta Vam dao do znanja, da samo pišete gluposti.
Ovime Vas još jednom molim da ne odgovarate na moje postove jer nemam apsolutno nikakvu namjeru ulaziti s Vama u raspravu.
Hvala.

Pa razumijem da si ljut jer si čuo pravi odgovor i sada se pitaš da li novce koje sam utukao u tužbu je uzaludi trošak ili ne ? Ne Hanfa, ne Trgovački već Upravni ima zadnju riječ bio ja pravnik ili ne .

Ja mislim da sve što ti pišeš je jako pametno i zato debatiram s tobom kao i ti samnom.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolega, nije mi jasno zašto se baš Vi javljate. Pitao sam da li ima neki "pravnik da nam to malo objasni". Koliko znam, Vi niste pravnik. A što se tiče objašnjavanja, iz Vašeg širokog opusa na ovom forumu sam zaključio, i više puta Vam dao do znanja, da samo pišete gluposti.
Ovime Vas još jednom molim da ne odgovarate na moje postove jer nemam apsolutno nikakvu namjeru ulaziti s Vama u raspravu.
Hvala.

Pa razumijem da si ljut jer si čuo pravi odgovor i sada se pitaš da li novce koje sam utukao u tužbu je uzaludi trošak ili ne ? Ne Hanfa, ne Trgovački već Upravni ima zadnju riječ bio ja pravnik ili ne .

Ja mislim da sve što ti pišeš je jako pametno i zato debatiram s tobom kao i ti samnom.
[/quote]
Kolega koliko shvaćam vi ste tužili Upravnom sudu Koliki si trošak imao i kad očekuješ rezultate

New Report

Close