TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega pazipada je jucer već davao lažne informacije, pisao je da je konzum nominala 1800 kn, a nominala je 10 kn, kao i još neke.

Molim kolegu pazipada da napiše i objasni fundamente, inaće molim moderatora da poduzme odgovarajuće akcije, mislim da namjerno širenje lažnih informacija nije dozvoljeno [cool]


Kolega pazipada je jucer već davao lažne informacije, pisao je da je konzum nominala 1800 kn, a nominala je 10 kn, kao i još neke.

Molim kolegu pazipada da napiše i objasni fundamente, inaće molim moderatora da poduzme odgovarajuće akcije, mislim da namjerno širenje lažnih informacija nije dozvoljeno [cool]

KNZM je nominala 10kn, nisu lažne informacije. Krivo sam pogledao.

Pričao sam o prodaji na predtrgovanju na TNPL, koja je sve niže.
Idemo li ispod 3000kn ?

Mislim da fundamenti nemaju veze i da trenutno su jako loši.
Ako su fundamenti ove dionice ispod prosjeka, znači li da bi mogli još niže?

Molio bih da pojasnite /iskažete ovdje te "trenutno jako loše fundamente" TNPL? Hvala.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Zašto se ovdje netko iskrcava ?
Mislim da fundamenti nemaju veze i da trenutno su jako loši.
Ako su fundamenti ove dionice ispod prosjeka, znači li da bi mogli još niže?

Ma očito ste krivo informirani.Tanker Dugi otok 114.000 se nije potopio ,nego je preuzet u ovu subotu pa je sada flota/fundamenti/povečana sa 1.200.000 DWT na 1.300.000 i malo više.Ne bih vas opterečivao sa detaljima.A povečanjem flote valjda su i fundamenti jači.A ako vi smatrate da što je veća flota da firma manje vrijedi kanite se burze,a naročito ,nemojte zagađivati ovaj forum.Inaće već bi vam bilo vrijeme da mjenjate nick jer gubite vjerodostojnost.Ovo vam pišem sa najboljom namjerom.

Kolega lopina – da stanem ja u odabranu pazipade

Svako ima svoje mišljenje. Treba to poštivat i ne dopustiti, da ti namećeš svoje, citiranjem i osporavanjem tvrdnji.

A što se tiče vjerodostojnosti izgubio si je i ti na forumu ULPL.

Europa u debelom plusu.Mi, mic po mic.
Na kupnji TNPL vlada totalna nezainteresiranost.3111, i nema nikoga.Valjda čekaju da nas stranci pokupuju na ovim razinama,i da nam kasnije prodaju (ovo se odnosi na mirovince) kao što se već jednom dogodilo kroz listopad i prosinac.Ili su previše oprezni, ili ne znaju.
Lopina, o kakvoj hrvatskoj slozi govoriš?? Pa i sam znaš da dva hrvata,-tri stranke, a tek o hrvatskom jalu neću niti govorit.Da nije žalosno, bilo bi smiješno.Ipak, u duši sam optimist, i ne predajem se nikada.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

[[/quote]
Ma očito ste krivo informirani.Tanker Dugi otok 114.000 se nije potopio ,nego je preuzet u ovu subotu
[/quote]

A zbog čega ta informacija nije nigdje objavljena.Nije baš tako nevažna.
Provjeravam na ZSE, ništa,na Poslovnom,ništa.Zašto?????????

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Ops, korekcija.Nalog na 3112.Dva komada.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Mislim da fundamenti nemaju veze i da trenutno su jako loši.
Ako su fundamenti ove dionice ispod prosjeka, znači li da bi mogli još niže?

Molio bih da pojasnite /iskažete ovdje te "trenutno jako loše fundamente" TNPL? Hvala.
[/quote]

Nisam rekao da su loši već jako dobri i niski.
A li to kad su niski , i nitko ne trza, znači da bi mogli možda još i niži biti.
Sve je stvar percepcije.


Kolega lopina – da stanem ja u odabranu pazipade

Svako ima svoje mišljenje. Treba to poštivat i ne dopustiti, da ti namećeš svoje, citiranjem i osporavanjem tvrdnji.

A što se tiče vjerodostojnosti izgubio si je i ti na forumu ULPL.


Kada si slabiji uvjek je bolje mudro šutiti.Sada si i posjetitelje ovih stranica obavijestio da se vodi
neka rasprava na ULPL.Prilika više da vlasnici TNPL utvrde fundamentalnu snagu ove dionice.Danas
ću napraviti neke nove usporedbe TNPL i ULPL na stranici ULPL.Iznijeti ću neke podatke
i postaviti neka pitanje.Preporučam vlasnicima TNPL i potencijalnim kupcima TNPL da vide te usporedbe.



Mislim da fundamenti nemaju veze i da trenutno su jako loši.
Ako su fundamenti ove dionice ispod prosjeka, znači li da bi mogli još niže?

Molio bih da pojasnite /iskažete ovdje te "trenutno jako loše fundamente" TNPL? Hvala.
[/quote]

Nisam rekao da su loši već jako dobri i niski.
A li to kad su niski , i nitko ne trza, znači da bi mogli možda još i niži biti.
Sve je stvar percepcije.
[/quote]
I zato ide ispod 3.000.Budi dosljedan,inaće gubiš vjerodostojnost.



Mislim da fundamenti nemaju veze i da trenutno su jako loši.
Ako su fundamenti ove dionice ispod prosjeka, znači li da bi mogli još niže?

Molio bih da pojasnite /iskažete ovdje te "trenutno jako loše fundamente" TNPL? Hvala.
[/quote]

Nisam rekao da su loši već jako dobri i niski.

[/quote]

Ti onda na razumiješ što pišeš….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Lopina, di si vidija ili čuja da je Dugi otok preuzet?
Daj, podil informaciju.plz.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Ta bi inf.možda digla kupnju,jerbo ovo sa liparenjem nema smisla.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Igra se magarad; bit će kiše!

New Report

Close