TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma bila je cijena 1350 prije 2 godine

nitko da se pohvali sa 35,6 Kn netto po dionici dividende 12.09. sjelo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Evo, i ove godine neka “dividendica” – 29,64 kn po dionici.
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:52:0::NO:52:P52_PSO_ID:7423377

Istim postupkom na prodaju se daje i 0,17 posto dionica Tankerske plovidbe Zadar, s početnom cijenom od 1745 kuna po dionici ili ukupno za paket 1,62 milijuna kuna.

Novi ministar kreće u prve prodaje, na bubnju 5 paketa

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Malo bi punili državni proračun.

a cijenu su očigledno fornirali prema cijenama s Njuškala 😁

ovdje će biti naglog buđenja tko brži prst potcenjeno mnogo

Iako je dionica izlistana davno firma i te kako posluje i dalje. Donat u najmu za 35000 usd dnevno na godinu dana, uvjerljivi rekorder među našim brodarima.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/tribina/clanak/id/645224/preuzeli-dubrovackog-brodara-gv-line-te-zajedno-po-prvi-puta-ulaze-na-trziste-linijskog-obalnog-prijevoza

frend je preko SKDDa dobio Obavijest o objavi ponude za kupnju..

Ukratko Tankerska kupuje preostale dionice po 200 €/kom ..smiješna cijena budući da realno vrijede bar 4x više

Tipično za ‘ekipu iz Zadra’ 🤮

Da točno je

Nude 200€

Ima li tko da nudi više?

Ja bi prodao i za 500€ po komadu, ne tražim 4x više… slobodno nek se jave zainteresirani

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball, 03.10.2023. u 16:42

Da točno je

Nude 200€

Ima li tko da nudi više?

Ja bi prodao i za 500€ po komadu, ne tražim 4x više… slobodno nek se jave zainteresirani

evo ja nudim € 210/kom 😇

al da je bar 100tinjak komada da se ne zafrkavamo bzvze s Hitom

Ja dajem 260 eura po dionici. 60 eura premije na njihovu ponudu 😁.

kicancro, 04.10.2023. u 14:14

Ja dajem 260 eura po dionici. 60 eura premije na njihovu ponudu 😁.

kolega, najbolje da stavite ponudu preko HITA vrijednosnice na njihovu OTC platformu ..i malo se izreklamirate ovdje i na onom drugom forumu 😉

New Report

Close