TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tisak – niska cijena – nelikvidna u zadnje vrijeme
ulpl – moguca dividenda uskoro

Nije bolest sve što boli

TISK

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

ulpl više, tisk manje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ako ces cekat tisk,a ako neces jdpl..

više manje isto

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

meni je samo žao što nemam više casha

alt33 kazeš ako cu cekat onda TISAK,
-pa nece valjda vise padat…e kad bi jos malo pa..ali nema veze i ovo je odlična cijena

Stabilno pada,to se mora priznati, još ako ovi s rednog broja četiri krenu u iskrcaj

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

bome su na stisli a ja mislio 320 dobar ulaz nista postajem dugorocni

i ja sam postao dugorocni,meni ulaz na 285,00…pa dobro,za tisak će stvarno trebati strpljenja,ali će se isplatiti kad poraste likvidnost….ako padne na 250 uzimam još…to je fantastična cijena


Stabilno pada,to se mora priznati, još ako ovi s rednog broja četiri krenu u iskrcaj

Normalno da pada, kad nema interesa za kupnjom ni prodajom. Ionako će Toda vjerovatno sve dioničare skvizati………

Koliki je ono Vladek dao target??? 50 kuna!!!!!!!
Vladek – legendo [kiss]

http://www.kucilooro.webs.com/



Stabilno pada,to se mora priznati, još ako ovi s rednog broja četiri krenu u iskrcaj

Normalno da pada, kad nema interesa za kupnjom ni prodajom. Ionako će Toda vjerovatno sve dioničare skvizati………

Koliki je ono Vladek dao target??? 50 kuna!!!!!!!
Vladek – legendo [kiss]
[/quote]
Pa 50kn ipak nije, po mom countu i grafu najniže bi bilo 65kn. Dakle negdje na 0,4-0,5 book-a


alt33 kazeš ako cu cekat onda TISAK,
-pa nece valjda vise padat…e kad bi jos malo pa..ali nema veze i ovo je odlična cijena

Prvo ćeš se načekati da padne, a onda ćeš se još više načekati da naraste. Definitivno ima 100 boljih pikova, pa i KOES-R-A je bolji od Tiska.



Stabilno pada,to se mora priznati, još ako ovi s rednog broja četiri krenu u iskrcaj

Normalno da pada, kad nema interesa za kupnjom ni prodajom. Ionako će Toda vjerovatno sve dioničare skvizati………

Koliki je ono Vladek dao target??? 50 kuna!!!!!!!
Vladek – legendo [kiss]
[/quote]
baš 50 kn -nestoji-ali da bi mogla do 200-220 kn -neisključujem tu mogućnost..

Zna li se kad će Tisak predati financijsko izvješće za 2009. godinu?
Gledam malo ROE, nije baš nešto, bolje oročiti novac u banci.

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close