THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega ali za dokap treba određen broj glasova.. nadalje.. već sam pisao.. nemaju ni 40% firme

I Bojan se oglasio…

Član Uprave: Tehnika je danas čvrsto na nogama

Član Uprave: Tehnika je danas čvrsto na nogama

Bzvz…nije ni čudo da nam je pravosudne u banani…

netko lagano u tisini sakuplja tehniku. cinjenica je da smo 90% up u odnosu na pred godinu dana…

 

Već dugo nisam vidio ovakve naloge na Ask-u… Jer to počela rasprodaja?!

netko unovcuje. nije to nista kolega.. u jednom trenu je bio na BIDu  nalog od 500 komada tehnike. netko htio kupit za 105 000 kn…

a pravi ask b vam je tek na 520 kn…

ovo je kikiriki. to ja jedem za dorucak.

FI ce sve pokazati 😉  🙂

 

Poziv na GS 31.8.2021… ima mišljenja o tome…

svake godine je u to vrijeme GS..

ne znam kakvo bi se misljenje trebalo dat.. jedino sto bi ja dao protuprijedlog je nagrade clanovima.. mislim cemu se razbacivat kad smo jos uuvijek NETO u crvenom.. EBITDa je u plusu.. ali cuvajte novcice ljudi moji…

nista spektaklularno rekao bih… rekli su novi strateski partner prvo do ljeta.. – ZS, ia onda je BH rekao do kraaja godine pa je ocito malo zapelo…..

sve u svemu.. cim neto dobit ide prema nuli je pozitivna stvar.

cekamo  FI za Q2 kroz tjedan dana….  nadam se neto u plusu ko prošle godine.

a nadalje,  blizi se zavrsetak city isladna mozda je vec i gotov. ako im se lova od toga slila u kasu… jao…. 🙂

pitanje “kupcima”: jeste li vi opće pogledali odakle je ta “dobit” u FI prije nego ste počeli kupovati po asku???

Samo da nam dionicara srce na “stisne”

Knjizeni otpisi iz psn pod prihode pa iskazali stotine mil kuna dobiti.

Inace samo poslovanje losije nego posle godine za isti period…nazalost

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 30.07.2021. u 10:36

Samo da nam dionicara srce na “stisne”

Knjizeni otpisi iz psn pod prihode pa iskazali stotine mil kuna dobiti.

Inace samo poslovanje losije nego posle godine za isti period…nazalost

 

Pozdrav

Fascinatno je kako “ulagači” sasvim površno i pogrešno tumače rezultate iz FI i na temelju toga donose investicijske odluke, dapače čiste prodaju. Nije to samo ovdje, slično je danas i na brodarima.

Ignore: KressoM, delux

tako je. niti jedan dionica na ZSE ne valja..

a kako bi vi to knjizili?  pa naravno da su prije bili gubici.. sad su oni brisani… pa valja ide dobit…

valja netko radi revizije tih izvjestaja…

Impresivan promet …danas  je protrgovano preko 1600 komada sto nije vidjeno godinama….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

avax10, 30.07.2021. u 10:41

 





Lucijan, 30.07.2021. u 10:36



 

Samo da nam dionicara srce na “stisne”

Knjizeni otpisi iz psn pod prihode pa iskazali stotine mil kuna dobiti.

Inace samo poslovanje losije nego posle godine za isti period…nazalost

 

Pozdrav

 



 

Fascinatno je kako “ulagači” sasvim površno i pogrešno tumače rezultate iz FI i na temelju toga donose investicijske odluke, dapače čiste prodaju. Nije to samo ovdje, slično je danas i na brodarima.

Ajde, pokazi nam znanje…i napisi barem jednu smislenu recenicu sto je u izvjescu pogresno protumaceno kod brodara…

 

Rastimo zajedno...

Tko malo kuži znat će! Sreće nema dok se menadžment (m)uči…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close