THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da mi je samo znati ko je to prodao jednu dionicu po 190 kn kojih je tih 190 kn spasilo od gladi.. ja bih to zabravio zakonom..

Po koliko je trebalo biti preuzimanje? 130 kn?

250.… Po toliko je luxury kupio.

Dobro se cijena spušta unazad 2 tjedna…a od ponude ni P kao ni vijesti o dokapitalizaciji…

Pa cijena realno može i na 10 kn da krene sumanita prodaja

Ovaj koji prodaje ili nešto zna ili ga je strah…bez uvrede…vijest o dokapitalizaciji bi trebala izaći van za koji dan…pa ćemo da vidimo…

Ne vidim vise veliki nalog na prodaji izgleda da je maknut…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

All the Big News…što se tiće gradnje/obnove od strane Fonda će doći tek slijedeći tjedan,na godišnjicu potresa u Petrinji…tako nekako sam to ja popratio na TVu…o dokapitalizaciji THNK još nema nikakvih novosti iako je najavljeno do kraja godine…imam filing da ćemo sve saznati sljedeći tjedan a ne ovaj…

Otvoreno pismo gradonačelnice Petrinje povodom obljetnice katastrofalnog potresa

 

Sutra bi trebao biti Big Day za sve gradjevinare…iz pisma gradonačelnice se da iščitati da se radi o gradnji 3000 i nešto objekata…

Ja mislim da od dokapitalizacije nece biti nista iz nekoliko razloga

To je glupa ideja Hanfe a ne potreba firme !!!

bolje receno Tehnici ne treba dokapitalizacija i to sto je Hanfa zabrijala nema veze sa pameti …ja sam vec davno naveo da od toga nebu nista te da ce se stvar na sudu odugovlacit dovjeka i jos pasti na kraju…Mislim siliti ljude na dokapitalizaciju Zbog vlasnickih udjela je suludo…I vecinski vlasnici vec imaju dovoljno dionica..tak da od toga nebu nista…Hanfa je zamutila vodu ali ce na sudovima ce pasti…sto se i vidi iz prilozenog odugovlacenja sa terminima dokapitalizacije koji su vec davno trebali biti…

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kakva dokapitalizacija? Što je s javnom ponudom?

Nema ništa od ovog, stari bezidejni menadžment, veliki troškovi i da nema super potražnje već bi odavno potonuli. Čekajmo dok prođe poček iz predstečajne…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ima posla.. treaze se ljudi…

https://www.danasradim.hr/posao/tesar-33

dionicar, 15.02.2022. u 09:13

ima posla.. treaze se ljudi…

https://www.danasradim.hr/posao/tesar-33

o tome smo pisali pred nekih pola godine, posla ima koliko hoćeš, ali nema ga tko odraditi jer ne možeš dobiti kvalitetne radnike jer svi masovno odlaze na zapad gdje su duple plaće…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nasi radnici  odlaze strani radnici dolaze Tehnika se snasla ima stranih radnika fala bogu zidara po zabitim zemljama koliko hoces….sada ce Hrvatsku graditi strani radnici kako smo mi 50 godina  gradili Njemacku…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close