THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije 1000 dionica na bidu nego na asku. Nekome se izgleda žuri van, a pitanje je – zašto?

Ignore: KressoM, delux

mislite na ASKu kolega?

nisam vidio na BIDu….

ja bih rekao samo plasenje…  opet cu postaviti isto pitanje.. zasto se se insideri krcali?  kome da iskrcaju?

Oprostite na mojoj brzopletosti…na ASKu…

Luxury je stekao dionice po 250 kn / dionici.  nekome mozda trebaju novci pod hitno ? sad bi mogo virnuti u knjigu da vidim ko ti ima 1000 dionica hehe :))

Zašto imam filing da se netko ruga trenutno s ovim velikim nalogom na prodaji…

tako i ja imam feeling haha 🙂

da pokazuje koliko ima dionica haha.  ako nista ne vrijedi sot ne prospe po BIDU da spasi to sto ima xd moje misljenje.

snjegoovic, 10.11.2021. u 16:04

Oprostite na mojoj brzopletosti…na ASKu…

nema oprosta…

Nekome hitno treba lova ili će preuzimanje biti po 250 kn

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/40696

 

Na ovako dobre vijesti cijena stoji…

Evo link sa Poslovnog

Novi posao Tehnike vrijedan 24,6 milijuna kuna, jedinične cijene stavaka ugovornog troškovnika su fiksne

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Cijena dionice bi se trebala pomaknuti prema gore a ni da mrdne….. brijem da se štopa  radi moguće blok transakcije većinskog paketa koji se zadnji puta prodao na ovim razinama…ili će biti totalni spin ako prva trojica daju ponudu za preuzimanje…

Ljudi bi lagano trebali krenuti dizati cijenu sami od sebe..

Ali k tome.. kako vi znate da su zaista dionice od ove trojice ?

TJ. One su službeno njihove ali ko zna opet ko stoji iza toga

Kako god jel bile njihove ili kineske ….sud se još nije očitovao jeli njihova tužba pravovaljana nakon što su uložili žalbu u vezi njihovog preuzimanja… Bilo je to u 7 mj. ove godine i dan danas TS se nije oglasio….blažena RH i vraćanje povjerenja u pravosuđe 🤮🤮🤮🤮

trebali bismo zasuti mailovima pravosudje, i svu ekupu it THNK na sve dostupne mailove, malo napisat da cemo dat u novine…

@ dioničar

Moreš ga jebat…da budem prost…

New Report

Close