THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Biti će ovdje problema jer prva trojica zastupaju kineski kapital… a po današnjim naslovima Kinezi traže još love za Pelješki most…

kakve veze sad to ima sa mostom haha. osim toga ako i posalju faktoru nasi nisu duzni platiti ako je ugovorena cijena ugovorena cijena. ako su kinezi ugovorili fixni cijenu njihov problem.

ko da ja investiram u gradnu zgrade i izvodzac mi na kraju posalje dodatne racune sto nje predvidio. pa ako sam ugovorio fixno naravno da ti necu platit.

dam kaparu za stan tehnici po odredjenoj ugovorenoj cijeni, i sto, e znate ali nama je celik poskupio sad vas stan kosta vise.. pa avs rizik…

Cijena ide prema gore laganin…odluka  suda o tužbi prve trojice još nije donesena…iako jedan od prve trojice tvrdi da će sve biti gotovo do kraja godine…vremena je sve manje…

nesto se prodaja povukla…  za sve one koji misle da ne vrijedi, zasto onda ne prodate i ne zakucate ju na kunu ?

ne nagovaram na nista.. iako mi se cini da je mozda procurilo izvjesce..

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/39976

….mislim da je THNK upravo napravila dobar posao…

apsolutno.. dizemo se iz pepela.. slijedeći tjedan FI…

…po pretrazivanju na internetu vrijednost izvođenje ovog dijela posla je 250M Kn…naravno ne otpada sve na THNK…

kada ocekujemo Fi  za Q3?

Netko dobro trpa ASK…sad ili kreće rušenje ili navala…

a snaznog li trpanja..  pa ukupno ove godine preko 90 milja kn dobiti..

sad ce netko rec.. “da lai to je iz PSNa..” to nema veze dobit je dobit..  uglavnom i ovaj mali gubitak kvartala je zanemariv koliki je prije bio gubitak…

grđevina se jako zahuktala u hrvatskoj.

Tehnika… Dobro su se snasli kroz krizu …obzirom na nedostatke radnika i poskupljenja materjala…svaka im cast ja sam zadovoljan…uskoro ce i nekretnine poskupit navodno da su svi majstori digli cjene …a da ih moras na koljenima molit da te prime i cekat mjesecima na red da napokon dodje…A cjene materjala i ruku pravo ludilo…tako da gradjevina ko moze radit ima posla preko glave…

cuo sam da ljudima znaju doci i tamnoputi koji nemaju pojima Hrvatski a bome i ne engleski…ludilo…Hrvatske nekretnine idalje potcjenjene ali 30% kupljenih nekretnina prosle godine kupili su stranci…tako da ici ce cjene nekretnina skoro gore …mi smo na razini u cijeni zemalja treceg svjeta…

eto steta sto dionica nije vise rasla nakon svih vjesti koje su vec dugo pozitivne…i sretnog izlaska iz predstecaja te sretnog otpisa dugova itd itd …no pomalo…poz svim vlasnicima !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovaj na BIDu s tom količinom ako se sruši po ASKu može cijenu zatuči do 45 kn

ne moze zbog zastite trgovanja –


  • Dinamička ref. cijena
  • 234,00 HRK


    • Statička ref. cijena
    • 234,00 HRK


      • Min. cijena transakcije
      • 210,00 HRK


        • Max. cijena transakcije
        • 258,00 HRK

          Režim unosa cijene


          • Razred
          • E01


            • Korak na kupnji
            • 220,00 + 2,00 HRK


              • Korak na prodaji
              • 230,00 – 2,00 HRK

Šta je sad ovo na BIDu…(1000kom) po 232 kn…nešto se sprema…očito su informacije o dokapitalizaciji procurile…ko zna šta se sprema…

New Report

Close