Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

Pad na malom prometu je samo pred jelo.Nakon predjela dolazi obilna porcija glavnog jela.Poslije glavnog jela mala stanka pa desert.Nakon deserta idemo nešto raditi.Ako nismo preumorni.Tako ja komentiram ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet………..mišljenja?…možda tigrić??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

tako sto se u EDu mom, ili trokutu Opcijinom smanjuju prometi do breakouta.

osim ako Dinkec ne poludi [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM








trokut u B valu može, nacrtana dijagonala ne.

U EWT je trokut i padajući bottom flat klin bitno je da ima a-b-c-d-e …. kombinaciju. To je stvar razlike u sintaksi između klasične TA i EWT. (ovaj naš bi bio bottom flat)

Pozdrav.
[/quote]

ako sam dobro shvatio, ti ono sto ja( cini mi se i Vlad) smatram EDom,poslije kojeg ide promjena trenda, nazivas trokutom, korekcijom, nakon kojeg ide nastavak trenda?

kako moze biti bottom flat, kad mi imamo lower lows?

2134, 2030, 1975,……pa dalje.

sad opet ovisi hocemo li crtati i brojati po EWTu ili po klasičnoj, ali flat bottoma nema, a samim tim ni trokuta.(neovisno o strukturi valova unutar formacije koju mozemo brojati ovako i onako)
ili..?
[undecid]
[/quote]

Da činjenica je da bi onda a bio u 2018, c u 1975 – dakle nije flat bottom – strogo toretski gledano ne može biti trokut.

[/quote]

ma nije ovo vid’lo trokuta buraz..
next stop 1850 [tongue]

ako je ED, a ne neka druga finota.
al sta ja znam, krhko je znanje.

jedino ne znam sta cemo izbrojati ako gosp. Novoselac se popiša na sve ovo i opali po asku[lol]
gosp. Novoselac, dete malo po asku opletite da znamo da ste zivi i da ove crtkarije mozemo presaviti na pola, podrapati sredinu i nabiti na k....jer ste vi ovdje jedini gazda i imate najveceg! [thumbsup]
[/quote]
eee, griješiš, tu ti je lipota ewt-a…
kada bi spomenuti drug opalio po drugarici burzi, nastao bi sigurno (spomenut kao mogućnost) složeni val (4).
a onda val (5).
neizbježno
[/quote]

naravno, a ako bi ga poćer’o iznad 3500, onda bi zakljucili da je 4 davno odradjena, a 5 truncated i da smo u 1 valu novog bull marketa.ok, mozda ne odmah..kad bi probili 5400, onda bi oni sto govore da je ovo tek 1 od A, naprasno uvidjeli da je ovo ipak 3 od A i da smo u flatu.tj u B od expanded flata.
etc, etc..

e, tu je ljepota EWTa!
[tongue] [tongue]

..BTW, taj misticni EWT nije napravljen da predvidja ono sto ce se dogoditi, nego da objasnjava sta se dogodilo! tako kaze Bob u uvodu [kiss]
[/quote]
e, siguran sam da to ne bi mogao!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

A tko će ti praviti promet, mali su se psihički i financijski iscrpili, a mirovinici polagano prodaju…
Nema nama brzog oporavka… jednostavno više nema dovoljo love spremno za rizik…
[/quote]

Piše se da fondovi i sve više vani obrću novce, a sa zse samo izlaze (da uopće ne ulaze to je sasvim vidljivo).
Sve mi se čini da ovu godinu (sreća nije još puno ostalo) kod nas možemo prekrižiti jer su čini se i oni. Volio bih da griješim…

Čitam i na ovim stranicama se u grubo većina slaže da će crobex ljosnuti do cca 1700-1850.
O.k.
Nisam pročitao (moguće da mi je promaklo) šta mislite da će se onda događati,odbijanac, jedan ili više njih, povratak puževim korakom ili…??
Čisto subjektivno mišljenje… [undecid]




kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

Bit će veći promet na otprilike 1850. (kraj 3 (V) 5) – do tada čips i kokice..
[/quote]

jel to imamo konsenzus?

BTW poslao sam ti zahtjevaj za prijateljstvom, pa ili ga prihvati, ili zicaj moderatore da te skinu s moderiranja, bilo bi vrijeme vise!

[/quote]
Pa pisao sam o ED i trenutno mi je najvjerovatnija varijanta. Pošto mi se onaj "C" ipak ne čini C, a impuls prije toga je bio previše jak da bih ga uzeo u bilo kakvu varijantu korekcijskog vala sam odbacio dugu 4 (sad ste mi pomogli i oko zadnje dileme trokuta).
BTW evo ruke – prijatelji.


kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



naravno, a ako bi ga poćer’o iznad 3500, onda bi zakljucili da je 4 davno odradjena[/u

e, siguran sam da to ne bi mogao!

[/quote]

Uz duzno postovanje, ja sam siguran da bi mogao.
pozdrav

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Otkud ta beskonacna opcinjenost ogromnim volumenima?

Korekcija iz 1974. uopce nije imala izrazene volumene na dnu.
A to je vjerojatno jedina korekacija nakon 1929. koja je usporediva s ovom.

prije nekih 2 mjeseca, dok sam se još borio sa postanjem i crtanjem, napravio sam jednu malu pitchfork analizu (vidi sliku 1). zanimljivo je vidjeti koliko dotična još uvijek stoji (vidi sliku 2)…

eto, toliko o fondovima, dinkecu, štopanju, varanju, zašto ne pratimo amere i svem ostalom…

ko po urici, predvidljivo i pravilno.

Pametan, ako to želiš.



kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]
[/quote]

evo upravo pričam s njim

kaže da nije promijenio mišljenje [wink]


Čitam i na ovim stranicama se u grubo većina slaže da će crobex ljosnuti do cca 1700-1850.
O.k.
Nisam pročitao (moguće da mi je promaklo) šta mislite da će se onda događati,odbijanac, jedan ili više njih, povratak puževim korakom ili…??

Onda ćemo se složiti da ćemo dalje ljosnuti na 1200 – 1300
[bye] … i tak još par puta


Otkud ta beskonacna opcinjenost ogromnim volumenima?

Korekcija iz 1974. uopce nije imala izrazene volumene na dnu.
A to je vjerojatno jedina korekacija nakon 1929. koja je usporediva s ovom.


Ako je tako, onda nas ceka dno tek u lipnju 2009? (barem po vremenskom trajanju)

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..




kako komentirate ovaj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako mali promet

23 m od čega je na samom otvaranju i odmah nakon njega napravljeno 10 m

naravno misli na DOW

a valjda ćemo svi mi ostali za njim

ja bih preformulirao pitanje: što kaže tvoj pajdo po kojem je dno iza nas ? [thumbsup]
[/quote]

evo upravo pričam s njim

kaže da nije promijenio mišljenje [wink]
[/quote]

Analiza Svedskog OMXs30 pokazuje da je moguce naredni tjedan(m dva?) da dode do veceg pada.

Od ca 690-700 razine pa do ca 500? To je mnogo procenata pada ako se to desi…Formacija je takoder takva da pokazuje na moguci brz pad…sto bi to bi uzrok ovakovom padu ? neznam

Dionice takoder pokazuju na slicno.

Kao sto sam rekao…dali ce to tako biti? to ce vrijeme pokazati..mozda gresim!

U svakom slucaju ako se gore navedeno desi ,druge burze ce imat vjerovatno slican razvoj

…pozdrav i sretno…svaki neka ima svoju strategiju…ja imam moju!

New Report

Close