Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


90% bear-marketa zavrsava u listopadu.

prije toga obicno idu "drame".

je li ovo gotovo, hocemo li imati jos finalni pad (kojeg vecina ceka), ili cemo cekati neki drugi listopad, ili neki drugi mjesec, ostaje da se vidi.

povijest je učiteljica zivota! [tongue]


istina.
A 10% ne!

Pitanje:
Dali je ovakva kriza svakodnevna?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





@Croman
Dakle moguca je formacija bear market truncation?
Pitanje je samo koliko je moguce


@caccone

Ja takoder kod analiza upotrebljavam mogucnost izracunati dan preokreta veceg trenda .

U sadasnjem slucaju je datum=13 ( +/- 2 dana) ..intresantan
… moguci dan preokreta(ovde govorim o vecem preokretu =totalni pogled bearmarketa)

cesto se vidi, takozvano Dno,mnogo dana kasnije…cak i vise tjedana kasnije

uglavno…ovaj tjedan je zanimjliv iz vise razloga

[/quote]

..molim, šta bude prije dno ili dan preokreta ili istovremeno?

[/quote]

? menjas ti izmedu nickova krikman i caccone?

a sada nema mene ostatak dana…thats all Croman=1 nick-name

[/quote]
eto sad sam naljutio cromana,a lipo sam ga samo pitao šta bi bilo prije,daj caccone javi se da vidi da nismo isti likovi!

@Croman
Ne Caccone je jedan …

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ako se sutra mijenja sastav crobexa, svi uvjeti TA će biti zadovoljeni. Rezultat će biti pad cobexa i oni koji čekaju pad imaju pad. Ili griješim?

@Mig29
ovaj xy se ubacuje a niko ga nije nista pitao… [smiley]
Ma slazem se ja s tobom ali nadam se da ces priznati da je ovo puno vise od krize iz 2001. Po meni, ovo se doooobro prelilo u realni sektor i to u citavom svijetu. I dalleko je od kraja. Naivni su oni sta misle da je ovo slucajno.
Svedska i Japanska kriza su slicno POCELE (svedska vrlo slicno kao i ova kriza) ali su razlicito zavrsile. Japanci su se izvacili iz govana slicno (pokvareno!!) kao i Amerikanci sada i zato ce oporavak biti duzi jer ce u medjuvremenu sve otic u PM. A njih bas boli … jer su im ciljevi sasvim deseti… to je vec druga prica.
Evo mala komparacija iz ozujka 2008

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



eto sad sam naljutio cromana,a lipo sam ga samo pitao šta bi bilo prije,daj caccone javi se da vidi da nismo isti likovi!
[/quote]


@krikman

samo kratko…

Ne moze vise niko da naljuti mene…to vrijeme je proslo

Ali i ja imam privatnog posla sto se treba uciniti i to znaci da nestanem po neki put…krace ili duze




eto sad sam naljutio cromana,a lipo sam ga samo pitao šta bi bilo prije,daj caccone javi se da vidi da nismo isti likovi!
[/quote]


@krikman

samo kratko…

Ne moze vise niko da naljuti mene…to vrijeme je proslo

Ali i ja imam posla sto se treba uciniti i to znaci da nestanem po neki put…krace ili duze
[/quote]
O.K. stvar smo izgladili,idemo dalje


Poštovanjski.

Mislim po mojem skromnom mišljenju da neće biti odbijanca, a ni nekog značajnog rasta.
Jer se nismo odbili kako smo trebali.

Vjerojatno nas sad čeka stagnacija i iskrcavanje fondova, dnevnim dizanjem i spuštanjem cijena i navlačenja malih drhtavih ručica da preuzmu preskupe papire u ova nemirna vremena kad je cash BOG.

Ovo sam napisao u 9.42h danas.
Nisam fulao nimalo. Još da dodam. Promet se smanjuje.

SKYPE:.......................vonbraun75

$$$$

SKYPE:.......................vonbraun75



Poštovanjski.

Mislim po mojem skromnom mišljenju da neće biti odbijanca, a ni nekog značajnog rasta.
Jer se nismo odbili kako smo trebali.

Vjerojatno nas sad čeka stagnacija i iskrcavanje fondova, dnevnim dizanjem i spuštanjem cijena i navlačenja malih drhtavih ručica da preuzmu preskupe papire u ova nemirna vremena kad je cash BOG.

Ovo sam napisao u 9.42h danas.
Nisam fulao nimalo. Još da dodam. Promet se smanjuje.
[/quote]
braune, legendo! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

crobex 10 min

SAM PROTIV SVIH

@geronimo
i trokut i flat su i dalje mogući.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close