Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok, odbili smo se na 2368, koji je upper limit danas/sutra?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Meni se čini da je ovo trokut korekcija vala 4, što je vlad postao ranije. Moguće navlačenje na priču para od INE koje će doći sutra.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

zelenimo se

to nije istina

Bojim se da je. Samo ovo bi mogao ispasti cudan obrazac ako promet sa rastom nije jako velik. A lici mi i da nije neki.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]

Pametan, ako to želiš.



Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.

ti daytrader? ono, no hard feelings, ali ti si tu jedan od konzervativnijih… teško mi je zamisliti te kao day-tradera koji dnevno lupa 5-6 naloga…

mogu recimo, vrlo lako zamisliti geronima kao day-tradera… čovjek ima nos, a ima i muda… a za day-trading je potrebno imati i u nogama, a ne samo u glavi…

nadam se da ne shvaćaš ovo kao osobni napad, ali jednostavno mi se ne uklapaš u sliku day-tradera…
[/quote]


@zliprorok

I meni su neke stvari bili tesko zamisliti ali posle zgubidan-poslanog PM , ja mogu zamisliti da je svasta moguce kod hrvata.

…a buduci da sam isto roden hrvat znaci mozes i ti da zamislis …da je moguce da sam daytrader

A ako ne mozes…who cares

nemoj zamerit..

[/quote]

ajde, cromi, ne generaliziraj, nije ti zgubidan Hrvat: on ti je žabar [wink]
p.s. sorry za offtopic

netko inom reže (toplo-hladno ) – (zeleno- crveno) crobex ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


nisam primjetio da je netko to komentirao
je li ovo danas odbijanac na 2368?

sve je već predviđeno još rano jutros, i kasnije ovdje na grafovima, i taj odbijanac samo potvrđuje teoriju…

Zaključite sami ?????

dok god ste još svi koji ovdje pišete u cashu i čekate crobex na 1500 or somewhere dobro je! [thumbsup]


Ok, odbili smo se na 2368, koji je upper limit danas/sutra?

joj daj shvatite da se nismo mi odbili nego se odbio sp futures, a za njim i dax i kompanija.. a ovi naši fond menageri i još poneki privatni ulagači sam bulje u ekran i kak idu ovi vani tako i oni oponašaju.

ova tehnička analiza crobexa u vremena ovakve volatilnosti i 99 posto ovisnosti o kretanju na američkoj burzi su van pameti.

jedino što je suvislo je očekivati da oversold tržište amerikanaca povuče prema gore, a onda ćemo i mi.

i ta može tu dobro doć za određivanje nekih naših targeta otpora i supporta.

dakle nismo se mi odbili od 2368, nego su futuresi se odbili pa su naši krenuli kupovat jer očito je da je ovo bio samo predah u odbijancu

Obey Ferengi Rules of Acquisition


smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]

Izgleda da lova od Ine ipak ima svoj učinak.Ako makar 15% ide u dionice,kolko je to para?
[huh] [huh] Dionice su sada jeftine a ove valove obična raja ne prati.Odavno su poželjeli nešto kupit poslije Ine i sad ih nemreš odgovorit [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


joj daj shvatite da se nismo mi odbili nego se odbio sp futures, a za njim i dax i kompanija.. a ovi naši fond menageri i još poneki privatni ulagači sam bulje u ekran i kak idu ovi vani tako i oni oponašaju.

Pa zbog toga se ovdje i rade tehničke analize S&Pa. Da znamo kuda će Crobex. 🙂


smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]


Evo da se i mi nesto slozimo [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...



smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]


Evo da se i mi nesto slozimo [wink]
[/quote]

ja izasao.
mozda sam se zahebo , ali iskustvo mi govori da ovo ne moze biti dobro….
to mi lici na ono kad u jaku zimu dodje par dana sunca…
pa naglo zatopli – ljudi tada kazu -"bolest"…
slikovito objasnjenje…

New Report

Close