Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I kad netko kaže da TA ne funkcionira! Pogledajte jutros ATPL. Zadnja 2694, + 5,81

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


I kad netko kaže da TA ne funkcionira! Pogledajte jutros ATPL. Zadnja 2694, + 5,81

Kolega, ne možete tako gledati. Mogla bi sutra biti -5%.
Na ovakvoj trgovini gdje se ne zna gdje će cijena, teško je predodrediti gdje će ići kretanje,.

"NARAVNO POSLIJE SVAKOG RASTA SLIJEDI KAPITALIZACIJA....." JFK

A čuj ja još uvijek tvrdim da je TA pitanje gledišta i vremena na koje računaš, tj. Ili je čaša polu puna ili je polu prazna. Svodi se na isto, al ako piješ onda je prazna, a ako je ostala na stolu puna.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

atpl

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zlato je trenutno jeftino i ocekujem njegov rast. A kad zlato raste dionice gotovo uvijek padaju. Opet mediji navlace investitore na kupovinu prodajuci price o spasavanju trzista od strane OMF-ova. Zasto?


atpl

Učim pročitati što ste Vi i kolege nacrtali, napisali, pa oprostite na pitanju… Silazni klin je a strelica je prema gore? Znači li to da bi se cijena mogla kretati unutar raaspona 2500-2750 s tendencijom rasta?

Radi li tko TA za još neku dionicu osim ATPL?

pa atpl je ko crobex.
al ako neko ima vremena ja bi volio vidit dlkv, ledo, ernt, ina.
(s otporima i potporama)
hvala.

Molio bih za pomoc.
Da li netko zna kako prikazati za tekuci dan MACD od 12/26 dana (mislim na formulu)?


Zlato je trenutno jeftino i ocekujem njegov rast. A kad zlato raste dionice gotovo uvijek padaju. Opet mediji navlace investitore na kupovinu prodajuci price o spasavanju trzista od strane OMF-ova. Zasto?

a dionice su skupe??
svi komoditiji su teske baloncine, ukljucujuci naftu i pogotovu zlato!
valjda ste vidjeli grafove.
uostalom na osnovu cega mislite da je zlato jeftino?po dividendi koju daje?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

zlato je propalo, prije je bilo najbolje osiguranje od inflacije, sad samo još jedan komoditi (koja je hrvatska riječ?).
mogo si kupit cca 10 barela nafte za uncu, danas 6,5 barela.
(prenosim sa ccn)


pa atpl je ko crobex.
al ako neko ima vremena ja bi volio vidit dlkv, ledo, ernt, ina.
(s otporima i potporama)
hvala.

…može s valovima?…. [wink]….

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

može, može jedino što ih baš ne razumijem. [tongue]
klasična s otporima i klinovima mi je bliža.


može, može jedino što ih baš ne razumijem. [tongue]
klasična s otporima i klinovima mi je bliža.

Također bi molio za otpore i klinove.
Hvala

"NARAVNO POSLIJE SVAKOG RASTA SLIJEDI KAPITALIZACIJA....." JFK


zlato je propalo, prije je bilo najbolje osiguranje od inflacije, sad samo još jedan komoditi (koja je hrvatska riječ?).
mogo si kupit cca 10 barela nafte za uncu, danas 6,5 barela.
(prenosim sa ccn)

Robe po hrvatski. Al ne bi se složio. Sve su robe dobra zaštita od inflacije, čak dapače, potražnja za robama i dižu inflaciju…tako mi Philipsove krivulje… [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close