Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zlato[emo_smijeh]

https://www.elliottwavetrader.net/images/charts/full-sgeRdu37mcLDI8t5c8lEI.png

i članak

http://www.marketwatch.com/story/the-next-great-bull-market-gold-25000-2015-06-04

ta ,analiza do 2068 majko mila ,kakovo sarlatanstvo ,,[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_zacudjen][emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

DLKV zavrsava bottom , prvi cilj cca 25 kn .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a tu je i mali gapić ako me sjecanje dobro sluzi☺

pepe7




neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

Boolinger se na ATPL opasno suzio (nikad nije bio ovako uzak). Veća promjena bi se mogla desiti. Vidjet ćemo na koju stranu.
[/quote]boll ,nista..ne koristim osobno.
[/quote]
Moze double bottom odraditi?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Moze double bottom odraditi?

to ne zna nitko unaprijed.pratimo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Isto mislim, da je ovaj pad samo djelic korektivnog vala 4 i da sljedi val 5 prema 13000.[emo_naivan]

Kolega Knecht, nema Vas neko vrijeme. Jeste li dobro?

Možete li mi objasniti kako stoje Vaše pozicije, te u kojem smo korektivno recesivno zbunjujućem valu?
Zašto taj DAX ne ide preko 13000?

Srdačan pozdrav

CROBEX trostruki Triple Top

_____________________________
VB: Daki

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

@Braun

A pattern used in technical analysis to predict the reversal of a prolonged uptrend.

Nismo svjedočili uptrendu uopće tako da ovo ne drži vodu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

crobex probio zadnji vrh iz 5.mj. kilavo ali sigurno ide gore. ht. još nije pušten s lanca.

who dares, wins


crobex probio zadnji vrh iz 5.mj. kilavo ali sigurno ide gore. ht. još nije pušten s lanca.

MOŽEŠ LI STAVITI KOJI GRAF PA DA VIDIMO???

Koliko ja vidim, nije probio, a i koliko vidim, kratkoročno mora dolje na par tjedana. Dugoročno će gore, naravno.

Da bi probio treba ipak par posto potvrde. Zar ne?

Za gornji graf kojeg sam postavio TERGET Crobex 1710, kroz max. 2 tjedna.

Vidjet ćeš kroz par dana o čemu pričam. Do tada , ciao.

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

izgleda da ništa od toga. opet mrcvarenje.

@braunvon
, čemu crtanje? pa vidiš i sam vrh od prošlog mjeseca i one prije toga. dok to ne probije ništa.

who dares, wins


izgleda da ništa od toga. opet mrcvarenje.

@braunvon
, čemu crtanje? pa vidiš i sam vrh od prošlog mjeseca i one prije toga. dok to ne probije ništa.


@Verdi: “crobex probio zadnji vrh iz 5.mj. kilavo ali sigurno ide gore. ht. još nije pušten s lanca.”

Kontradiktoran si! Gore si spomenuo da je probio VRH iz 5 mj., a sada govoriš da još nije! Ja sam ti rekao da treba potvrda 2-3 % za trend i probijanje trostrukog vrha. No bilo kako bilo, ti si u pravu dugoročno, ali kratkoročno bi mogli do 1710.

Ljepo je ponovo analizirati i vratiti se na forum nakon 2007. 😉

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

Ipak se desila potvrda CROBEX-a, na dolje, i to danas.

I ja nisam mislio da će pasti, iako su TA pokazatelji govorili da hoće.

Trenutno sam 3. na VB. Kako sam najavljivao, u cash upravo sam sada.

Pitanja na PVT.

[i]"Kupuj polako, prodaj brzo"[/i]

Ja cu javno pitati brauna, necu preko pvt. Di ide spx500[emo_smijesak]…puno pozdrava uz 5 kn 🙂

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Neće ti braun osim priče ništa nacrtati.
Ipak ako napravimo mali osvrt oko spx 500 treba priznati, da se pravi mala frka zbog priče sa Grcima. ECB odnosno big bos Draghi svaki mesec po planu do sljedeće godine baca na tržište novih sveže naštampanih 60 miljardi eura što znači, da tržište ima dovoljno novca za kupovine a sa time i rast proizvodnje. Znači priča sa Grcima odnosno njihova sudbina će još malo pričekat….

Ako se baci oko na tehničku analizu preko bare, odnosno na index sp500, neki njihovi veliki prognozeri (primjerice PUG, poćeli su zganjati paniku o završetku rasta nakon 2012 godine,kada je index sp500 bio na 1075. Nekako se ne bih složio sa time je PUG traži na mesec 50 USD, da se gledaju njegove detaljne prognoze pa kao i ostali zarađuje samo na time. Primjerice njegov tjedni graf (PUG shit). Osobno više volim svoju osobno prognozu spx500 (slika 2) i mislim, da sa većim padom treba još malo pričekat (barem godinu dana).

P.S. Maloy nemoj kao mlada jumferica – kad će…..polako sve u svoje vreme.[emo_smijeh]. Ipak na tržištu dionica zarađuje samo oko 1% ostalo su pušači. Pitaj se samo jesi li u godinu dana zaradio na tržištu za ćevape i za pivo. Kakvo ti je strpljenje mislim da…….

New Report

Close