Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prognoza američkog indexa sp 500. Minimalan rast sa sadašnjih 2106 na cca. 2214. Ipak djele se preko bare i u razvijenim djelovima EU u ovo vreme dobre dividende.[emo_cool]

DAX Dividendenkalender 2020

Kolega, 3 tjedna su prošla.

Molim Vaše viđenje, kada će S&P na 2200?
Imate li long pozicije S&P i DAX? Držite li se i dalje Vaše analize?
Kada će DAX preko 13 000?

Unaprijed hvala.

11200 prva stanica dax

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tko je za osnivanje stožera za skidanje INA-e iz grobeksa? Ili joj barem smanjiti težinu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

još jučer sam ovo očekivao, malo zakašnjenje

ne pratim tog mastodonta, o čemu je riječ?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


11200 prva stanica dax
hvala lijepo .short out..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

zar nebi trebalo biti prvo testiranje neckline-a?

Buy the dip!

Mislim, da je bilo dosta korekcije na dole. [emo_bijesan]
Vreme je za rast indexa dax na 13000 i indexa dji na 20000. Samo polako[emo_cool]



neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

zar nebi trebalo biti prvo testiranje neckline-a?
[/quote]ne cini ti se da je malo predaleko 600kn? btw ,ne mora .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zaba SHS ,1 target 60 tak % +

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

Boolinger se na ATPL opasno suzio (nikad nije bio ovako uzak). Veća promjena bi se mogla desiti. Vidjet ćemo na koju stranu.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



neka ostane zabiljezeno..pronasao u arhivi .
cini mi se da je 1. target shs cca 120-140 kn

Boolinger se na ATPL opasno suzio (nikad nije bio ovako uzak). Veća promjena bi se mogla desiti. Vidjet ćemo na koju stranu.
[/quote]boll ,nista..ne koristim osobno.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ADRS-P-A

Izasli iz rectanglea 09/2014-06/2015 , imamo breakaway gap koji se ne zatvara tako brzo,
zatvorili iznad Fibo 50% 05/2007-03/2009.

Imamo supply na 450kn i demand na 375kn.

Price oko problema sa privatizacijom CO su kratkog daha, a transakcija sa BAT-om biti ce vidljiva 4Q/2015
,a sada jos idu i neke info o otkupu -P serije dionica za ESOP.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Zlato[emo_smijeh]

https://www.elliottwavetrader.net/images/charts/full-sgeRdu37mcLDI8t5c8lEI.png

i članak

http://www.marketwatch.com/story/the-next-great-bull-market-gold-25000-2015-06-04

New Report

Close