Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATPL…odrađuje 5-3 obrazac od onih 200 kuna u trogodišnjem ciklusu , još malo do njegovog kraja ..sad je u 3 silaznom pa prognoza osobno …jači UP uskoro

rivp-r-a : gledajući graf, ovdje lako da slijedi rast. problem mi je jedino volumen ….ajmo vidjet još malo….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


rivp-r-a : gledajući graf, ovdje lako da slijedi rast. problem mi je jedino volumen ….ajmo vidjet još malo….
a da stavis graf ? da vidimo zasto bi trebao rasti ? ili ovako napamet mlataranje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



rivp-r-a : gledajući graf, ovdje lako da slijedi rast. problem mi je jedino volumen ….ajmo vidjet još malo….
a da stavis graf ? da vidimo zasto bi trebao rasti ? ili ovako napamet mlataranje
[/quote]

znaš ti vrlo dobro grafove , volumen je samo bio upitan …

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

potpora 1844 od koje se je Crobex odbio do 1938 trenutno je probijena
na 1835
TA tehničari može kakav komentar




rivp-r-a : gledajući graf, ovdje lako da slijedi rast. problem mi je jedino volumen ….ajmo vidjet još malo….
a da stavis graf ? da vidimo zasto bi trebao rasti ? ili ovako napamet mlataranje
[/quote]

znaš ti vrlo dobro grafove , volumen je samo bio upitan …
[/quote]pa zato me i zanima drugo misljenje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





rivp-r-a : gledajući graf, ovdje lako da slijedi rast. problem mi je jedino volumen ….ajmo vidjet još malo….
a da stavis graf ? da vidimo zasto bi trebao rasti ? ili ovako napamet mlataranje
[/quote]

znaš ti vrlo dobro grafove , volumen je samo bio upitan …
[/quote]pa zato me i zanima drugo misljenje
[/quote]
a izgleda da su grafovi u banani, uslijedio je pad, a ne rast.
Molim Graziania da prokomentira cijeli šou oko RIVP-a.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

izgleda da na tom grafu još nisu proknjiženi korf/vlho
bit će tu još svega i svačega.treba pogledati u očevidnik nekretnina da nije netko obrisal stanje od 10 % hrvatskog turizma koji bilježi rekorde


potpora 1844 od koje se je Crobex odbio do 1938 trenutno je probijena
na 1835
TA tehničari može kakav komentar

nazalsot ne moze.
sta ce vam komentar?

tigrus je zločest
a inverter je dobar

23.8.2014 9:40

crobex…1800 zasad drzi
dugorocno ..prozor, 1700 ne smije pasti.


Belje. Aktuelno. Dugačka crvena linija predstavlja srednjeročnu padajuću trend liniju. Kratka crvena linija predstavlja kratkoročnu padajuću trend liniju koja je "preskočena" gapom. Zelena linija predstavlja liniju potpore.
Kratkoročni scenarij je pod 1. udaranje u padajuću trend liniju na 46, a nakon toga pod 2. pad na potporu od 38,5 i popunjavanje gapa.

Ovo gore je post od 31.07. kad je Belje bilo na 42.6 kune.

18.08. Belje na 46.1
16.10. Belje na 38.5

Američki brodari.

Očekivao se rast brodara preko bare. Ali da jedan američki brodar sa jučerašnjih 0,68 USD poraste danas na preko 15,00 USD odnosno preko 2200 % to je [emo_ooooo] Još gore, da ne ih ne možeš prodati, jer Nasdaq stavio na blokadu EU burzu, pa se trguje samo tamo preko.[emo_bijesan].


Američki brodari.

a indexi ? izostale analize otkad je okrenulo ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

E da kolega? A da sam staviš nešto? Gdje je hrabrost?

Indexi……Evo hrabrosti, da se stavi prognoza za index sp 500 za graf 60 min.

1. U veliko smo Bear trendu.
2. Nakon jučerašnjeg pada na 1820,66 postoje šanse za manji rast prema 1901 ili čak do 1929. (naravno ako sutra na Opex Day ne rokne odmah ispod 1920).
3. Nakon toga pad najmanje prema 1802 odnosno vjerovatnije prema 1660.

OK? Stavi koji graf (da ne bilo samo “pametovanje” bez slicica).


E da kolega? A da sam staviš nešto? Gdje je hrabrost?

Indexi……Evo hrabrosti, da se stavi prognoza za index sp 500 za graf 60 min.

1. U veliko smo Bear trendu.
2. Nakon jučerašnjeg pada na 1820,66 postoje šanse za manji rast prema 1901 ili čak do 1929. (naravno ako sutra na Opex Day ne rokne odmah ispod 1920).
3. Nakon toga pad najmanje prema 1802 odnosno vjerovatnije prema 1660.

OK? Stavi koji graf (da ne bilo samo "pametovanje" bez slicica).

Jastrebe.

Graf ti ništa ne valja, ali tu pomoći nema.

Složi si brojke, napisao si nonsense.

Kažeš OPEX dan, a ne napišeš o najbitnijem događaju u godini. Koji se dešava danas. I ako šefica kaže pravu stvar S&P će poderati gornji pivot za tjedan dva.
Tu zamajavaš ljude s glupim sličicama, a o fundamentima pojma nemaš.
I siguran sam da si shortao na 2010, i držiš sve do sada.

New Report

Close