Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



SPX :
– kao što je u postu 22.07 predviđeno SMA20(tj) se još jednom pokazao kao velika prepreka rastu unatoč presječenoj liniji vrata obrnutog H&S-a
– medvjeđa divergencija MACD385 i pad volumena sugeriraju mogućnost nastanka H&S-a sa linijom vrata na nivou UP linije trenda => zona 1080 (50% rasta od 20.07)

Stavi neckline kao pocetnu tocku lijevi visi vrh.
Bit ce interesantno vidjet oce li ga testirat
Mislim da vam je kolega Caccone stavio takav graf prije 2 tjedna!
[/quote]
….riječ je o mogućem nastajanju H&S-a (naranđasto) a ne o inv.H&S….

Krepat ma ne molat


Zato meni nitko ne želi staviti graf za naftu, a ima mjesec dana kako sam isti tražio od cijenjenih tehničara. [lol]

Evo kolega!
Slika nafte, samo za Vas.

[tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Validus. Svaki velik skok cijene je bio praćen iznadprosječnim volumenom i rezultirao iskrcavanjem pred veći pad cijene. Vidjet ćemo da li će i ovaj puta. Obratite pažnju i na konstantan pad volumena prilikom iskrcavanja od 5.mjeseca 2009. do sad. Kupaca je sve manje i manje.

VLDS-R-A

Ne mogu se složiti s Vama..
Validus je napravio ono što dosta dionica tek treba učiniti, a to je probiti se iz višemjesečnog padajućeg kanala..
Također probijen otpor na RSI-u, na većem volumenu..
Meni zgodno..

Osobno bih se (budem se) postavio na kupnju blizu plave linije, jer moje je mišljenje da za ovu dionicu itekako dolaze bolja vremena..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



Zato meni nitko ne želi staviti graf za naftu, a ima mjesec dana kako sam isti tražio od cijenjenih tehničara. [lol]

Evo kolega!
Slika nafte, samo za Vas.

[tongue]
[/quote]
kolega, jedan moj pajdo Vas smatra najboljim tehničarem od svih forumaša. eto, ako vam to nešto znači…
[thumbsup]




Zato meni nitko ne želi staviti graf za naftu, a ima mjesec dana kako sam isti tražio od cijenjenih tehničara. [lol]

Evo kolega!
Slika nafte, samo za Vas.

[tongue]
[/quote]
kolega, jedan moj pajdo Vas smatra najboljim tehničarem od svih forumaša. eto, ako vam to nešto znači…
[thumbsup]
[/quote]

Uredniče može li jedno pitanje pajdi:zašto kada se raste imamo kudikamo manje grafova nego kada se pada(jeli lakše pogoditi kada pada ili je to samo tako tj.slučajnost)?

Hvala.

bit će bolje................


CROBEX

Evo, pogurajte još malo i natrag smo u kanalu (ako prijeđemo cca 1832)..
A tu vam je i jedan mini dabl botom s targetom opet oko 1888 (prošlo dno)..

Sretno!

ps. evo vam i jedna za poticaj..
Vaš link


Sjećate se ovoga?

Probijamo, probijamo.. logaritamsku liniju kanala.. možda..
Onu linearnu smo probili u prethodnoj akciji..

I onda slijedi priča o vatrometu..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


SNHO-R-A

Mogući breakaway gap.. S naglaskom na mogući..
50% retrace-a potpora zasad..

Inače potpuno formiran Broadening Top..

Sretno!


Opa.. [tongue]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Probijamo, probijamo.. logaritamsku liniju kanala.. možda..
Onu linearnu smo probili u prethodnoj akciji..

I onda slijedi priča o vatrometu..

Sretno!


I probili.. Čestitke na ekspeditivnoj akciji.. Živjeli!

Slijedi malo testiranja i puno rasta..

ps. Za one koji još uvijek nisu sigurni što se to dovraga događa, trend se promijenio..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



SNHO-R-A

Mogući breakaway gap.. S naglaskom na mogući..
50% retrace-a potpora zasad..

Inače potpuno formiran Broadening Top..

Sretno!


Opa.. [tongue]
[/quote]
Samo tako nastavi, ma nije bed ni ako falis [thumbsup]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Dragi tehničari, o kakvom rastu crobexa vi pričate? O kakvim kanalima i vatrometima?

Ovo je igra za profesionalce koji kroje ove svinjarije, a vi to niste. Zato bolje spremite pare za crne dane, a ne što ih bezveze rasipate na polupropaloj burzi i svojim piskaranjem potičete druge na isto.

Danas izgleda američki indeksi završavaju u minusu od bar 1 posto, čime se nastavlja pad započet od jučer, a kako će onda sutra i idućih dana proći corbex? Šta smo vidjeli od rasta smo vidjeli, zapamtićete ovaj dan kao jedan od rijetkih kad je crobex toliko rastao ( iako zbog svega par dionica kojima se igralo ).

Ako padne u narednom periodu crobex samo 10 posto il 200 bodova od ovih razina bit će dobro.

Čuvajte pare i zdravlje.

never surrender

šta je Perice, šta si nervozan toliko [lol]
ako si siguran u to što pričaš nema razloga za nervozu, a u tvoj altruizam ovdje najamnje vjerujem, NHF [kiss]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


šta je Perice, šta si nervozan toliko [lol]
ako si siguran u to što pričaš nema razloga za nervozu, a u tvoj altruizam ovdje najamnje vjerujem, NHF [kiss]

mozda je istina sto pise…
meni je takoder sumnjiv ovaj rast…

promjena trenda je uvijek dobrodosla, ali prerano je jos za to.

New Report

Close