Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam stručnjak za grafove. Te sam još prošle godine glasao da crobex neće ispod 1600 bodova. No odlučio sam da od tada neću više ulagati svježu lovu na Zse. Tako da bi mi značajniji pad odgovarao. No dionice su mi i sada jeftine. Pa nisam siguran da bi baš svi uspijeli kupiti zadovoljavajuće količine na 1250 bodova.



Inverter pozlatile ti se riječi, ali skoro sve dionice sam kupio niže nego su bile 2009

pojma nemam o tehničkoj analizi, ali to da navijate za pad mi nije jasno, samo vi hvatajte padajuće noževe, ne znam ko je još zaradio na padu, mislim na idividualne investitore…. na koliko ono ste rekli da čekate crobex na 1250, i onda jackpot, kad ono k…. padne on na 1000, gdje je dno…..?
[/quote]

Ništa nisi pogriješio. 95% forumaša ovdje nas nema pojma o tehničkoj analizi. Više od 95% forumaša ovdje (isto je i na velikoj većini ostalih blogova preko bare) misle samo o padajućem trendu. 95% njih jednostvno zanemaruje činjenicu, da je od 06.03.2009 godine bilo postignuto dno na svjetskim indexima i da od tada dionice su u rastu uz manje korekcije.

P.S. Samo 5% onih, koji ulažemo u dionice zarađujemo. [cool]
Tako to i mora biti (pisali mi što god želimo) jer kako inače stići do love.

P.S. Da kontriramo malo Tigrusu, koji isto razmišlja samo o padu. Mislim, da će index s&p 500 sa sadašnjih 1318 za par dana porasti prema cca. 1355.


crobex bez kopliciranja, 2006-2008 klasicni neodrzivi balon ..dno iz 2009 ima smisla …trenutno slicna situacija na malo visoj razini…mjesecni graf rsi uredno drzi ispod 50 ,stoh debelo u overslod ,
u slucaju pucanja kanala ,prvi target, dno iz 2009 .cca 1250…

odlična analiza




Inverter pozlatile ti se riječi, ali skoro sve dionice sam kupio niže nego su bile 2009

pojma nemam o tehničkoj analizi, ali to da navijate za pad mi nije jasno, samo vi hvatajte padajuće noževe, ne znam ko je još zaradio na padu, mislim na idividualne investitore…. na koliko ono ste rekli da čekate crobex na 1250, i onda jackpot, kad ono k…. padne on na 1000, gdje je dno…..?
[/quote]

Ništa nisi pogriješio. 95% forumaša ovdje nas nema pojma o tehničkoj analizi. Više od 95% forumaša ovdje (isto je i na velikoj većini ostalih blogova preko bare) misle samo o padajućem trendu. 95% njih jednostvno zanemaruje činjenicu, da je od 06.03.2009 godine bilo postignuto dno na svjetskim indexima i da od tada dionice su u rastu uz manje korekcije.

P.S. Samo 5% onih, koji ulažemo u dionice zarađujemo. [cool]
Tako to i mora biti (pisali mi što god želimo) jer kako inače stići do love.

P.S. Da kontriramo malo Tigrusu, koji isto razmišlja samo o padu. Mislim, da će index s&p 500 sa sadašnjih 1318 za par dana porasti prema cca. 1355.
[/quote]

ne pratim više grobeks ! možda dionice na drugim tržištima rastu ali ove hrvatske nebih baš rekao. Poglej si npr neke građevinske ingru, vdkt i sl…to stalno pada kao i sve druge. S druge strane strane države ulažu u proizvodnju a ovi naši "tulipani" u lopove! Kaj se tu ima misliti?

Govorim isključivo o razvijenim tržištima. Crobex nije ni približno sustavni dio toga. [proud]

KNECHT19 @ sad ces i meni rec da razmisljam samo o padu..ali ovo imene poziva na oprez

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ništa nisi pogriješio. 95% forumaša ovdje nas nema pojma o tehničkoj analizi. Više od 95% forumaša ovdje (isto je i na velikoj većini ostalih blogova preko bare) misle samo o padajućem trendu. 95% njih jednostvno zanemaruje činjenicu, da je od 06.03.2009 godine bilo postignuto dno na svjetskim indexima i da od tada dionice su u rastu uz manje korekcije.

P.S. Samo 5% onih, koji ulažemo u dionice zarađujemo. [cool]
Tako to i mora biti (pisali mi što god želimo) jer kako inače stići do love.

P.S. Da kontriramo malo Tigrusu, koji isto razmišlja samo o padu. Mislim, da će index s&p 500 sa sadašnjih 1318 za par dana porasti prema cca. 1355.


ajd nemoj pisat ovakve stvari, šta te vuče za jezik?
bio si bearish 2/3 tog rasta od 666 do 1.420, postao si bullish vrlo kasno, ako ne prekasno.
držao si se tih blogova ko pijan plota kad je raslo a oni su crtali pad na 300, 500 ili koliko.
kad promašiš short term tehnički trade odjenom postaneš dugotročni fundamentalni investitor.
sad sve pada već tjednima, a ti si glavni bik. daj se zbroji.

Belje- Shs ipak odrađuje svoje kao sta sam vas upozorio 17.04 http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3833.aspx#post1292851

Target je negdje 71-72 kn, ali i trenutno se nalazimo na jednoj potpori, mislim da je jos rano za buy, ali bi kroz koji dan moglo sve bit puno jasnije
i ako netko ima pametnu analizu za adpl neka stavi ovdje da vidm dali nam se misljenja poklapaju

može li biti ovako?

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

ADPL- moglo bi ispast da se radi desno rame na višegodišnjem grafu

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

crobex je na razini tzv "sanaderovog dna" iz ljeta 2009 (intraday low 1658)

na razini 1660-1670 se nalazi i fibo 61,8% retracement cijelokupnog rasta od dna u ožujku 2009 do vrha u veljači 2011

moguć preokret trenda

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

A BALVANA!!! :) :) :)

Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.


Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

…kolega, dajte da vidimo konačno i jednu Vašu analizu crobex-a, bez da se pozivate na neke blogove ili "Croman target-e"

"Istina je neotkrivena laž"


Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

a što se to promjenilo?

@ ricky
kolega ja nisam tehničar, samo komentiram i iznosim svoje osobne stavove.

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close