Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U 10.30 objavljuju rezultate španjolske aukcije obveznica.
IBEX je bio jutros na 7.050, možda je napravio dno tu, al nekako mi nelagodno trčkarat pred vlakom.

Sad me već jako svrbi, uzeo sam na 6.996 prvu rundu pa ćemo vidit oće bit dokup ili bežanija.



U 10.30 objavljuju rezultate španjolske aukcije obveznica.
IBEX je bio jutros na 7.050, možda je napravio dno tu, al nekako mi nelagodno trčkarat pred vlakom.

Sad me već jako svrbi, uzeo sam na 6.996 prvu rundu pa ćemo vidit oće bit dokup ili bežanija.
[/quote]
I drugu na 6.940.
Sad drž ne daj rituali.




U 10.30 objavljuju rezultate španjolske aukcije obveznica.
IBEX je bio jutros na 7.050, možda je napravio dno tu, al nekako mi nelagodno trčkarat pred vlakom.

Sad me već jako svrbi, uzeo sam na 6.996 prvu rundu pa ćemo vidit oće bit dokup ili bežanija.
[/quote]
I drugu na 6.940.
Sad drž ne daj rituali.
[/quote]

I malo ispod da se poplase mala djeca…





U 10.30 objavljuju rezultate španjolske aukcije obveznica.
IBEX je bio jutros na 7.050, možda je napravio dno tu, al nekako mi nelagodno trčkarat pred vlakom.

Sad me već jako svrbi, uzeo sam na 6.996 prvu rundu pa ćemo vidit oće bit dokup ili bežanija.
[/quote]
I drugu na 6.940.
Sad drž ne daj rituali.
[/quote]
I malo ispod da se poplase mala djeca…
[/quote]
Close iznad 7.000 danas i sutra idem gas do daske.
Jel ti taj CFD trguje 24h i samo 9 – 17,30 ko njihova burza?


GBP -JPY to bi mogla bit jedna dobra long-long igra

Odrađeno za ovaj tjedan!
EUR/CHF isplati li se stavit S/L 50-ak i T/P na 1.245 pa ako odradi, odlično. Ako ne, drugi put će bit bolje. [lol]






U 10.30 objavljuju rezultate španjolske aukcije obveznica.
IBEX je bio jutros na 7.050, možda je napravio dno tu, al nekako mi nelagodno trčkarat pred vlakom.

Sad me već jako svrbi, uzeo sam na 6.996 prvu rundu pa ćemo vidit oće bit dokup ili bežanija.
[/quote]
I drugu na 6.940.
Sad drž ne daj rituali.
[/quote]
I malo ispod da se poplase mala djeca…
[/quote]
Close iznad 7.000 danas i sutra idem gas do daske.
Jel ti taj CFD trguje 24h i samo 9 – 17,30 ko njihova burza?
[/quote]

Ovi su poplasili i malu djecu i starce i susjede s lijeve strane (i one iza) i neke zivotinje sto su se muvale po dvoristu!
Samo 9-17,30 i futuresi isto njihovi tako….



Ja još držim, pregrmio low danas i sad sam na pozitivnoj nuli. Držat ću još, sve dok se ne predomislim.

Zatvroio na 6.930 s omanjim minusom.
[/quote]
Hmm, ak gledam dobar graf, vjerojatnost da ne bude potpore na cca 6700 je oko 0..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

a tu je na dnu, max do 6.500 al ajd drži kad ide 3% gore dole.

Ako pričamo o DAX-u znalo bi biti, da je 6583,90 prije par dana bilo dno. Max. primarni target za koji mesec dana mogao bi iznositi čak za sada nevjerovatnih 8048. Ovo nije nagovor na kupnju. Jednostavno vidim bull.

P.S. padom ispod 6430,80 pogriješio sam. [bye]

@knecht

jok, ibex.. Iberijski poluotok.. Fino su si to Španjolci prisvojili..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

pravit ću se da mi nije drago što su ga opet jutros zaklali, -3% u 26 minuta.

ako ameri danas probiju HS moglo bi biti ono " sell in may..."

Frankly my dear, I don't give a damn!

ide zse dalje u korekciju,dublje,moguce na razine cijena prije rasta(gradjevinari osobito a vjerujem i xy ekipa koja je odradila previse u pre kratko vrijeme)
ali neke dionice ce vjerojatno ponovo biti u fokusu za novi rast…


ako ameri danas probiju HS moglo bi biti ono " sell in may..."

još da je maj mjesec, a ne maj (eng. my) [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo BLJE pri dnu range-a opet i sad kupujte do mile volje oko tih 80kn.
Nadam se da smo razjasnili sad ko ima najseksi tehničku analizu. [cool]

Knecht, oćeš držat AAPL do izvješća ili stoplossat prije?

New Report

Close