Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


more ovako, ko bi ga zna
znan da će se javit oni koji imaju drugi pogled [tongue]

Naravno kolegice, samo to gore na vrhu i dolje je pretjerivanje na mizernom prometu…
evo kako ja mislim da će ići…

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

tisk
ingr

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

može netko graf za DDJH? tamo se nešto počinje zbivati…hvala

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


more ovako, ko bi ga zna
znan da će se javit oni koji imaju drugi pogled [tongue]

more, more, more moje sinje 😀

Europske burze se fino crvene sad jedno tjedan dana rasprodaje dionica .

jdpl

možeš li dat TA za đuru

DDJH :
– probijena sLT cijene i RSI-a
– ADX siječe DI- prema gore
– otpor/potpora vrh 07.03
– mogući target probijenog klina = 55, probijenog trokuta = 60
– tjedni graf potvrđuje navedeno

Krepat ma ne molat

Izgleda ok,

JDPL

ULPL

ATPL


Nasdaq – index sp500 prešao je danas prema očekivanju liniju otpora od 1291 – zato nema više ako "ako" oko rasprave o rastu. Sljedeći otpor postoji na 1315. Postoji i inverse head and shoulders lako vidljiv na grafu od 15 minuta sa targetom od cca. 1328.

Tko još prati index sp 500. Danas bi index znao povući do onih 1328. Konačan minimalan target 1365-1365 (max. cca 1400) prije manje korekcije. [cool]

Inače ima i drugih dobrih poslova. Primjerice opcije ove firme (site talk), koja konkurira Twitteru, Facebook….) ima od osnivanja prošle godine rast cca. 570%. Imaju veliki zbog prodaje u Aziji te ostalog svijeta te mogučnosti zarade svakog novog gosta.

http://www.unaico.com/ferengy

[thumbsup]

ATPL :
– inv. H&S, T >> 784 (SMA200)
– silazni klin, probijanjem razine 830 (61.6% uk.rasta) otvara se srednjeročni target 1014 ( 38.2% uk. rasta)

Krepat ma ne molat

hoce li euro krenuti u novi pad ili probiti gore…
Ako pogledamo intradej grafove, udario je u gornju stranu i krenuo oštro dolje.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close