Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tisak – nisam siguran da li je ovaj S-H-S ispravan, jer je rastući trend dosta kratak. Što mislite?

dali je moguće da je počelo formiranje "šolje" komentr dobrodošao, khmm

pepe7

Može l neko da okači dnevni graf za korbeks na tajmfrejmu od bar 6 ili više meseci, da vidimo šta se tu zbiva.

Unapred hvala uz lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Po mogućnosti sa svećama, ne linijski…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

CROBI

Zaigrali se tuđum lovom fond ku… na korfu, malo.

DDJH-R-A

IGH-R-A

Hvala još jedanput svima na teh. analizi DIOK-ija i pojašnjenjima iste.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Može ta za tisak?

Hvala


Može ta za tisak?

Hvala


ako se potvrdi ova formacija, i ako gledamo udaljenost glave od vrata, moglo bi ovo poprilicno roknut

Glede Tiska, ja uopće ne vidim HSS niti vidim pad, dapače pojačavam svakim danom poziciju jer ovdje nema desnog ramena a i oscilatori zovu snažniji rast.
Lijepo sam Vam rekao ide Tisak gore, a Vi lijepo istovarite svu mizerijku koju imate do kraja i onda po običaju plačite kad odemo gore.
Izvršen proboj dugoročnog BEAR trenda, potrebna 2 retesta, cijena ne pada… Vlasnik najuspješniji HR biznismen Todinho. Pa koji drugi dokaz još trebate????

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Nisam neki znalac, ali ubijam dosadu dok cekam rucak.
Ovo krizanje me podsjetilo na Death Cross od ovog ljeta na dnevnom TF i na jednu raspravicu o raznoraznim krizanjima od prije skoro 2 godine na ovoj temi !

"Vidim da su danas svi nesto u SMA tonu. Pa evo jedna slikica di se vidi kako to trenutno izgleda kod
SP-a. Stavljam sliku jer se na njoj lijepo vidi da je najvaznija stvar, barem kako se meni cini, smjer starije linije koju probija mladja. Evo 50 je probila 100 koja se lijepo izravnala i cak vuce malo na gore dok 200 jos lijepo pada!!! Vidimo kako je zavrsilo dok je 50 sjekla padajucu 100. Daklem svako presijecanje koje nije u "skladu" je sumnjivo dok se ne dokaze suprotno."

Za danasnju pricu bitno je ovo boldano jer je ova 50 na tjednom capnula 200 koja jos uvijek pada tako
da tu stoji jedan veliki ? sto se tice toga Golden Cross-a, da ne zavrsi kao onaj Death Cross od ljeta kada je 50 capnula 200 koja je rasla!
Zadnje krizanje koje se vidi na ovoj slici je ono iz 2008 gdje su i 50 i 200 padale…

Prevelika su to razdoblja da bi covjek trgovao nesto na osnovu njih,ali su zanimljiva jer daju odredjeni pogled na tu, kao neku siru sliku.
Evo bas ce biti zanimljivo vidjet sta ce se dogoditi sa ovim Golden Cross-om…..

Mogu ponoviti

The SP-500 closed up 34.6 points up +2.7% for the week !

The SP-500 has recaptured both the 50-day SMA (1305) and 20-day SMA (1302).

Lako svima, koji očekuju pad.


dali je moguće da je počelo formiranje "šolje" komentr dobrodošao, khmm

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Upravo tako kolega, imali smo CUP i sada se formira HANDLE, otud i nema padanja.
420kn je target!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

more ovako, ko bi ga zna
znan da će se javit oni koji imaju drugi pogled [tongue]

molio bi nekoga ta za ptkm i hvala za tisk

New Report

Close