Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

problem su prečeste promjene grobija.
imamo vremenski kontinuirani graf “jedne varijable” koja, u stvari, nije jedna.
u istom grafu kruške i jabuke.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


problem su prečeste promjene grobija.
imamo vremenski kontinuirani graf “jedne varijable” koja, u stvari, nije jedna.
u istom grafu kruške i jabuke.

Da, najbolje da svaki dan sastavljaju index i to od onih dionica koje su taj dan najbolje prošle [angry]
Meni je stvarno idiotski to često izmjenjivanje korpe za crobex

Je može netko prikazati onaj falling wedge o kojem je i stojić pričao…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Tehničari, mislim da je situacija ozbiljna [cool]

Ima li neko primjer grafa nekog sličnog sloma burze kakav se nama sprema pa da stavi graf – da vidimo kakav oporavak je moguć i kroz koji vremenski period.

u minusu sam ubij bože KATASTROFA ali ovo mi je vise postalo smjesno naravno ne prodajem uzeo par komada LKPC-R-A i osto sam na bidu ali ovo je presmjesno gledat

To bi trebao biti onaj break (bear trap) o kome sam pricao, kazu “never sell on monday”. Sutra i eventualno preksutra postoji mogucnost daljnjeg pada zbog jacine pada (i probijanje supporta) a onda odbijanac.
Ako se to ne desi s obzirom na ovako jake signale, ostavljam se tehnicke i prelazim u poljoprivrednike [sealed].

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Tehničari, mislim da je situacija ozbiljna [cool]

Ima li neko primjer grafa nekog sličnog sloma burze kakav se nama sprema pa da stavi graf – da vidimo kakav oporavak je moguć i kroz koji vremenski period.

nije ti baš moguće dobiti na našem tržištu pravovaljanu TA jer nam je likvidnost loša.


Ima li neko primjer grafa nekog sličnog sloma burze kakav se nama sprema pa da stavi graf – da vidimo kakav oporavak je moguć i kroz koji vremenski period.

Kakav se nama sprema???? Slom burze, krah se desio i upravo traje… Jos malo pa ce index past kao 29 u americi, HALO , krah burze možete pratiti uživo…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

doodd:

Ima li neko primjer grafa nekog sličnog sloma burze kakav se nama sprema pa da stavi graf – da vidimo kakav oporavak je moguć i kroz koji vremenski period.”

Kakav se nama sprema???? Slom burze, krah se desio i upravo traje… Jos malo pa ce index past kao 29 u americi, HALO , krah burze možete pratiti uživo…


sorry ali ovo što si citirao nisam ja napisao već Grangers:

Hiebesch te vaše klinove kad završavaju na CROBEX = 0

Hell is Empty and all the Devils are Here

vlad1111:

potpora je stoga što ima puno dugoročnih igrača koji su ušli na 3300.
do 3300 isplati im se prodavati.
ispod 3300 pritisak prodaje bi trebao značajno oslabiti.

…ovo smatram pogrešnim!!!

…današnja kupnja je puno slabija nego što je bila tih dana…
…i nije dovoljno jaka za preuzeti količinu koja je tada tržila…
…ukoliko dođe do toga da se oslanjamo na tu potporu…i ukoliko se ta potpora bazira na istrpavanju tih dionica…vrlo brzo će biti probijeno tih 3300…

…dakle…ukoliko nismo u mogućnosti negativan trend zaustaviti sada dok još nismo došli do te razine…nemamo šta tražiti niti tamo…
…zar ne vidite da svaki put nakon manjeg pada…kupnja nije u stanju zaustaviti niti navalu margina…tek kad se dobro istresu…onda se sa nešto manjom količinom novca pobere prodaja i na taj način se zaustavljaju sljedeći margini…tako je bilo i u utorak…

…vlad111…podsjeti se šta smo govorili o potpori…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Hiebesch te vaše klinove kad završavaju na CROBEX = 0

Klin se klinom izbija, svaki dan.

No respect

New Report

Close