Plaća i do 6.500 eura: Besplatan obrok i napojnica, a nema radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Plaća i do 6.500 eura: Besplatan obrok i napojnica, a nema radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemoj da smaraš

 

Čim prestane kiša nema me više

I idemo pajdo i ja u movie pub.  Uglavnom ja sam bio sramežljiv a on je već imao klamidiju..

I upao on nekim slobodno možemo reći glupačama  (prenemagačama).. nisu bile grde ali niti nekaj posebno . Uglavnom razgovora se ne sjećam ali je odjednom postalo bitno ići na Jarun u klub… Nije mi se baš dalo Al ok.. I tako idemo mi na parking do mog studentskog auta Lada samara equivalent..

I pita ova koji je moj ja Reko taj.. preneražena! Ova druga veli, ma zajebava te..

 

Uglavnom ispostavilo se da sam ozbiljan i nekako s fuj stavom nagurale se one u auto …

Na pola puta jedna se rasplakala od sramote..

Kad smo stigli pobjegle su odma i nismo ih više vidli..

Tada je standard bio 1,90 i dlakava faca # pravi muškarac.. a ja sam imao kožu ko japanka…

nepoduzetnik, 22.07.2023. u 18:14

I idemo pajdo i ja u movie pub.  Uglavnom ja sam bio sramežljiv a on je već imao klamidiju..

I upao on nekim slobodno možemo reći glupačama  (prenemagačama).. nisu bile grde ali niti nekaj posebno . Uglavnom razgovora se ne sjećam ali je odjednom postalo bitno ići na Jarun u klub… Nije mi se baš dalo Al ok.. I tako idemo mi na parking do mog studentskog auta Lada samara equivalent..

I pita ova koji je moj ja Reko taj.. preneražena! Ova druga veli, ma zajebava te..

 

Uglavnom ispostavilo se da sam ozbiljan i nekako s fuj stavom nagurale se one u auto …

Na pola puta jedna se rasplakala od sramote..

Kad smo stigli pobjegle su odma i nismo ih više vidli..

Tada je standard bio 1,90 i dlakava faca # pravi muškarac.. a ja sam imao kožu ko japanka…

Ne znam zašto nismo išli u NEC 🤔

Zamisli to oženit…

Snooky

P.s. divasici 🥰 sam bio ok, a prasici nisam …

 

Fatala me pipala jos jedna sa TV-a, ali sam još bio mali…

# pravi muškarac inspektor Rex talijanski

napomena bi trebala biti da su navedene place u bruto iznosu

nepoduzetnik, 22.07.2023. u 18:16

 





nepoduzetnik, 22.07.2023. u 18:14



 

I idemo pajdo i ja u movie pub.  Uglavnom ja sam bio sramežljiv a on je već imao klamidiju..

I upao on nekim slobodno možemo reći glupačama  (prenemagačama).. nisu bile grde ali niti nekaj posebno . Uglavnom razgovora se ne sjećam ali je odjednom postalo bitno ići na Jarun u klub… Nije mi se baš dalo Al ok.. I tako idemo mi na parking do mog studentskog auta Lada samara equivalent..

I pita ova koji je moj ja Reko taj.. preneražena! Ova druga veli, ma zajebava te..

 

Uglavnom ispostavilo se da sam ozbiljan i nekako s fuj stavom nagurale se one u auto …

Na pola puta jedna se rasplakala od sramote..

Kad smo stigli pobjegle su odma i nismo ih više vidli..

Tada je standard bio 1,90 i dlakava faca # pravi muškarac.. a ja sam imao kožu ko japanka…

 



 

Ne znam zašto nismo išli u NEC 🤔

Cobra 11 onaj talijanski..

New Report

Close